PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

Zapraszamy do udziału w turnieju HOLA 2016!
Piotrek dnia październik 19 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 1 komentarz · 960 czytań ·Drukuj
MLKS CZARNI OLECKO mają zaszczyt poinformować o reaktywacji HALOWEJ OLECKIEJ LIGI AMATORSKIEJ rozgrywanej na Hali Lega w Olecku.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców. Zapraszamy również, firmy, zakłady pracy oraz kluby sportowe z naszego regionu które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny, pełen emocji, niepowtarzalny sposób.
My ze swojej strony zapewniamy uczestnikom profesjonalną organizację udanego, aktywnego wypoczynku. Nasza zasada to maksimum dobrej zabawy w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników.

Wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach prosimy o kontakt do p. Marka Wójcika pod nr tel. 501 312 216.

Planowane rozpoczęcie turniej ok. 15 listopada. Mecze rozgrywane będą w soboty i niedziele na Hali Lega w Olecku.

Zarząd MLKS CZARNI OLECKO
PEWNE 3 PUNKTY NA WYJEŹDZIE SENIORÓW I MŁODZIKÓW!!!
Piotrek dnia październik 15 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 4 komentarze · 1182 czytań ·Drukuj
CZARNI UNIA OLECKO rozegrali w sobotę swój kolejny mecz na wyjeździe. W Bartoszycach wygrali z Victorią 2:0 !

Olecczanie dobrze rozpoczęli spotkanie i byli lepsi od gospodarzy przez pierwsze 45min. Przełożyło się to na strzeloną w 37. minucie bramkę przez Kamila Żylińskiego, dająca prowadzenie zespołowi z Olecka. W kolejnych minutach Victoria próbowała budować akcje ofensywne, jednak dobrze zachowywała się nasza defensywa, skutecznie odcinając gospodarzom drogę do bramki Marcina Grygo.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Więcej atakowali Czarni i co raz to tworzyli groźne sytuacje pod bramką Victorii. Wreszcie nadeszła 83.minuta. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Krzyśka Czupra piłkę do siatki skierował po raz drugi strzałem głową Kamil Żyliński. Do końca meczu zespół kontrolował przebieg gry i nie dopuszczał do zagrożenia pod własną bramką. Piłkarze pokazali charakter wygrywając na trudnym terenie! Brawo panowie!!!

Victoria Bartoszyce - CZARNI UNIA OLECKO 0:2
(0:1)

Skład Czarnych:

Grygo - Tusznio, Wiktorzak, Wasilewski, Czuper - Zdanewicz (73' Gierak), Głódź, Karaś, Żyliński, Czajko - Niesterow(88' Tusznio)
Rezerwowi: Karaś E., Gierak, Tusznio Adam.

Czarni po wygranej awansowali na 6.pozycje w ligowej tabeli.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK BEZ PORAŻKI !!!

Najmłodsi piłkarze CZARNYCH OLECKO zakończyli swoje zmagania w rundzie jesiennej II Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Adama Wyszyńskiego z kompletem 18 punktów i bilansem bramek 27:0 zajmują 1.pozycję w ligowej tabeli i tym samym awansowali do I Ligi Wojewódzkiej gdzie zagrają wiosną. BRAWO!!!

W ostatnim meczu rundy pokonali na wyjeździe Salęt Boże 3:0.

12' – bramka samobójcza
17' – Buchowski
48' – Szargiej

Więcej statystyk z okresu rundy jesiennej wkrótce.
CZARNI – UNIA OLECKO grają trudny mecz wyjazdowy z Victorią Bartoszyce!
Trudny wyjazd czeka w sobotę piłkarzy Czarnych Olecko. Zmierzą się z Victorią Bartoszyce, która jest jednym z kandydatów do wygrania rywalizacji w tej grupie V ligi.

Piłkarze Czarnych w ostatnim meczu zremisowali u siebie z Granicą Bezledy 2:2. Teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie. Na wyjeździe zmierzą się z Victorią która w poprzedniej kolejce wygrała 2:4 z Rucianą - Nida. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:30.

Po dwunastu kolejkach podopieczni trenera Karola Sobczaka mają na koncie 19 punków i plasują się na siódmej pozycji w tabeli. Victoria zgromadziła trzy oczka więcej i jak na razie jest piąta w ligowej tabeli.

W poprzednim sezonie zespół z Bartoszyc również występował w lidze okręgowej w której rozegrał dwa mecze z naszą drużyną. Czarni w rundzie jesiennej przegrali na wyjeździe 2:1 (Wyszyński) natomiast w rewanżowej w Olecku padł remis 1:1 (Szarnecki). Jak będzie tym razem? Odpowiedź poznamy wieczorem w sobotę.

Życzymy całej ekipie spokojnej podróży i przywiezienia do Olecka 3 punktów!
Remis z Granicą!!!
Nie udało się piłkarzom Czarnych - Unii Olecko sięgnąć po trzy punkty w meczu 12. kolejki V ligi. Podopieczni trenera Karola Sobczaka zremisowali na własnym boisku z Granicą Bezledy 2:2.

CZARNI UNIA OLECKO - GRANICA BEZLEDY 2:2 (0:1)
2' nieznany
55' Cichocki A.
70' Karaś
85' nieznany

Grygo - Cichocki M., Wiktorzak, Wasilewski, Bokuniewicz - Wargala, Karaś, Żyliński (46'Gierak), Czajko(46'Tusznio Ariel) - Zdanewicz (68'Dębski), Cichocki A.
Rezerwowi: Dębski, Niesterow, Gierak, Tusznio Adam, Tusznio Ariel

Czarni Olecko po 12.kolejce V ligi z dorobkiem 19 punktów zajmują 7 pozycje w tabeli.
W sobotę gramy z Granicą Bezledy!

W drugi weekend października MLKS CZARNI UNIA OLECKO rozegrają mecz przed własną publicznością. Olecczanie w ramach 12.kolejki V ligi podejmą GRANICĘ BEZLEDY. Będzie to dwunasty rywal Czarnych w walce o awans. Po pechowej wyjazdowej porażce z Mazurem Pisz czas na rehabilitację.

Do tej pory Czarni z Granicą spotykali się ośmiokrotnie. Zwyciężyli siedmiokrotnie, raz zremisowali i ani razu nie schodzili z boiska pokonani! Bilans bramkowy to 36:4 na korzyść naszej ekipy!
W poprzednim sezonie na stadionie w Olecku padł bezbramkowy remis natomiast w Bezledach lepsi okazali się Czarni zwyciężając 0:2 (Tusznio, Cichocki A.). Jak będzie tym razem przekonamy się niebawem.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZ! PRZYJDŹ I KIBICUJ NASZEJ DRUŻYNIE! SOBOTA 16.00 STADION MOSIR!

Wstęp na mecz:
- mężczyźni 5zł
- kobiety i dzieci bezpłatnie
PORAŻKA W PISZU!
NIESTETY! Pechowej wyjazdowej porażki doznali zawodnicy CZARNYCH - UNII OLECKO przegrywając 2:1 (0:1) z MAZUREM PISZ. Olecczanie dobrze rozegrali pierwsza połowę, natomiast słabo zagrali drugą część która zdecydowała o końcowym triumfie gospodarzy.
Miejmy nadzięję że, już w sobotę piłkarze zrehabilitują się na własnym boisku w meczu z Granicą Bezledy, ale o tym wkrótce.

MAZUR PISZ - CZARNI UNIA OLECKO 2:1 (0:1)

30' Cichocki A.
60' nieznany
72' nieznany (k)

Skład Czarnych Olecko:

Grygo - Cichocki M., Wiktorzak, Głódź, Bokuniewicz - Wargala, Karaś, Żyliński, Czajko (70' Zdanewicz) - Cichocki A., Dębski (80' Czuper).
Rezerwowi: Czuper, Zdanewicz
Kolejny mecz wyjazdowy CZARNYCH!
Piotrek dnia wrzesień 29 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 2 komentarze · 1384 czytań ·Drukuj
Osiemdziesiąt dwa kilometry będą musieli przejechać piłkarze CZARNYCH - UNII OLECKO aby rozegrać kolejne ligowe spotkanie. W sobotę 1 października o godz. 16:00 w ramach 11. kolejki V ligi olecczanie wybiorą się do Pisza na mecz z miejscowym Mazurem.

Sobotni przeciwnik Czarnych zajmuje w tabeli 8. miejsce z dorobkiem 15 punktów. Natomiast Czarni z 18 punktami są sklasyfikowani o trzy miejsca wyżej. W ostatnim ligowym pojedynku piłkarze Mazura Pisz zremisowali 1:1 na wyjeździe z Rucianą – Nida.

Nie mniej jednak w roli faworyta do sobotniego spotkania przystąpią Czarni Olecko. Nasz zespół podbudowany ostatnimi zwycięstwami musi podejść do rywala z należnym szacunkiem, ale także z ogromną wiarą we własne umiejętności. Przed tygodniem podopieczni Karola Sobczaka, w ligowym pojedynku pokonali 2:0 na własnym stadionie lidera rozgrywek Błękitnych Pasym, co pozwoliło im awansować na piąte miejsce w tabeli i zmniejszyć stratę do ścisłej czołówki. Obecnie Czarni do trzeciego w tabeli Wilczka tracą trzy punktów.

Obecny rozkład treningów
Marek dnia wrzesień 28 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 929 czytań ·Drukuj

Prezentujemy aktualny rozkład zajęć wszystkich grup sekcji piłki nożnej i ręcznej:

zajęcia prowadzą Kamil Szarnecki, Tomasz Karniej i Adam Wyszyński

Wszystkie zajęcia odbywają się na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią lub na Stadionie Miejskim

PIŁKA RĘCZNA

- Senior i junior: poniedziałek, środa i piątek od godz. 19.00 (Hala LEGA)

- Kadeci i młodzicy: od poniedziałku do piątku od godz. 19.00 (Hala L.O. na ul. Kościuszki)

- Sekcja żeńska: poniedziałek, środa i piątek od godz. 17.30 (Hala ZSLiZ na ul. Gołdapskiej)
Zajęcia prowadzą Marek Strzyżewski i Dariusz Dźwilewski

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach.
Udany tydzień Czarnych Olecko

W ubiegłym tygodniu wszystkie grupy piłkarskie Czarnych Olecko biorące udział w rozgrywkach mistrzowskich WMZPN odniosły zwycięstwa:

- Czarni Olecko Senior - Błękitni Pasym 2:0 i piąte miejsce w grupie
- Czarni Olecko Junior młodszy - Start Kruklanki 7:1 w Kruklankach i pierwsze miejsce w grupie z kompletem 12 punktów
- Czarni Olecko Trampkarz - Vęgoria Węgorzewo 4:3 w Węgorzewie i trzecie miejsce w grupie
- Czarni Olecko Młodzik - Rominta Gołdap 3:0 i pierwsze miejsce w grupie

Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy w sezonie.
CZARNI POKONALI LIDERA!!!
Piotrek dnia wrzesień 25 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 5 komentarzy · 1088 czytań ·Drukuj
Piłkarze CZARNYCH UNII OLECKO pokonali w sobote 24 września zespół BŁĘKITNYCH PASYM 2:0 dzięki temu nadal utrzymują się w ścisłej czołówce tabeli rozgrywek V ligi.
Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele akcji podbramkowych z jednej jak i z drugiej strony. Piłkarze pokazali charakter wygrywając w kolejnym spotkaniu.

CZARNI UNIA OLECKO - BŁĘKITNI PASYM 2:0
(2:0)

31' Wasilewski
38' Wargala

Grygo - Cichocki M., Wiktorzak, Wasilewski, Bokuniewicz - Wargala, Karaś (83' Gierak), Żyliński, Czajko (46' Tusznio Ariel) Dębski (59' Zdanewicz ) - Cichocki A.

Rezerwowi: Czuper, Tusznio Ariel, Niesterow, Głódź, Zdanewicz, Tusznio Adam.

Dzięki wygranej Czarni awansowali w tabeli na 5. miejsce z dorobkiem 18 punktów. Liderem pozostają Błękitni, którzy po 10 kolejkach mają 27 punktów.

ZAPRASZAMY NA MECZ Z LIDEREM ROZGRYWEK!

Już w najbliższą sobotę 24.09.2016 o godz. 14.30 w ramach 10.kolejki ligi okręgowej na Stadionie Miejskim w Olecku swój mecz ligowy rozegrają zawodnicy CZARNYCH – UNII OLECKO których rywalem będzie lider rozgrywek  zespół BŁĘKITNYCH PASYM.

Błękitni zaczęli sezon rewelacyjnie. Z bilansem meczy 9 -0 -0 i bilansem bramek 31 -10, są samodzielnym liderem V ligi warmińsko – mazurskiej. W ostatniej kolejce nie bez problemów pokonali Ruciane Nida 3:2.

Nasi piłkarze przed sobotnim spotkaniem będą mieli tylko dwa dni odpoczynku ale chyba nie to będzie kluczowe w tym pojedynku. Nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić, że najważniejsze w sobotę będzie wyeliminowanie poczynań ofensywnych graczy z Pasyma. Będzie to z pewnością trudne zadanie ale chcąc przesuwać się w górę tabeli musimy zdobywać punkty nawet w takich spotkaniach.
Przypomnijmy że, poprzednim sezonie Czarni mierzyli się z Błękitnymi dwukrotnie. W rundzie jesiennej w Olecku wygraliśmy 3:0 (Szarnecki, Cichocki, Wasilewski), natomiast w rundzie rewanżowej ulegliśmy w Pasymiu 1:0.

Jaki wynik padnie tym razem? Odpowiedź poznamy już w sobotę. Początek spotkania w Olecku o godz. 14.30