PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

Mecz 24 kolejki ligi okręgowej. CZARNI OLECKO - CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO
Piotrek dnia maj 05 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 1 komentarz · 921 czytań ·Drukuj
Kolejny mecz ligowy w Olecku. Już w sobotę 7.05 o godz. 17.00 na stadionie MOSiR CZARNI podejmą VĘGORIĘ. Przypomnijmy że na jesieni Czarni wygrali w Węgorzewie 4:2. Oby teraz po trzech remisach w meczach u siebie 3pkt. zostały w Olecku. Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz!
Czarni - Cresovia
www1 dnia maj 05 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 608 czytań ·Drukuj
Po raz 3 w rundzie wiosennej Czarni na własnym terenie uzyskali remis. W rozegranym meczu 3 maja Czarni zremisowali z Cresovią Górowo Iławeckie 1-1. Bramkę na 1-0 strzelił w 7 minucie Kamil Szarnecki. Wyrównał w 65 minucie z karnego Daniel Wierzbowski.
Foto z meczu z ,,Głosu Olecka" - Link
Pasym - Czarni
W rozegranym meczu Czarni przegrali w Pasymiu 0 - 1.
Czarni - Łyna
www1 dnia maj 05 2016 Kategoria: Bez kategorii · Drukuj
Czarni w meczu zremisowali z Łyną 2-2. Prowadzenie w pierwszej połowie w 43 minucie objęli goście. Tuż po przerwie Czarni w przeciągu minuty zdobyli 2 bramki i prowadzili 2-1. Jednak w 75 minucie Łyna wyrównała. Bramki dla Czarnych zdobyli Piotr Jasiński i Arek Cichocki
Czarni łyna
Jutro 23 kwietnia o godzinie 16.00 Czarni podejmą Łynę Sępopol. Nasz przeciwnik zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 25 punktów. łyna na wyjęździe sprawuje się przeciętnie, na 10 meczy wyjazdowych 2 razy wygrała, 2 razy zremisował i 6 razy przegrała. W rundzie jesiennej Czarni w Sępopolu wyygrali 1-0. Mamy nadzieję, że i tym razem powiększą swój dorobek punktowy.