MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Sponsorzy
WYGRANA CZARNYCH W LIDZE
Marek dnia marca 26 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 285 czytań ·Drukuj


Powrót na olecką murawę po okresie zimowym wzbudzał wiele emocji, zwłaszcza że pierwszy wiosenny mecz w roli gospodarza przyszło nam zagrać z mocnym rywalem, Wilczkiem Wilkowo. W tym pojedynku lepsi okazali się podopieczni trenera Jakuba Kozłowskiego, którzy po bramce z rzutu karnego Koziołka oraz bramce Piotra Matwiejczyka pokonali rywali 2:0. W 89 minucie meczu Andrzej Miliszewski obronił rzut karny.
Kolejny mecz Czarni rozegrają na wyjeździe w sobotę 2 kwietnia o godz.16.00 z CWKS Vęgoria Węgorzewo.

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński, Maciej Cichocki, Bartek Wiktorzak, Robert Szymanowski - Kamil Kowalewski (80' Kułak), Jakub Wyszyński (67' Tusznio), Maciej Głódź Bartosz Gdak - Piotr Matwiejczyk (84' Plaga), Jakub Kozłowski
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Dawid Kułak, Wiktor Plaga, Adam Tusznio
INAUGURACJA WIOSNY W OLECKU
Marek dnia marca 24 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 254 czytań ·Drukuj


Przed naszą drużyną pierwszy mecz przed własną publicznością w rundzie wiosennej w którym MLKS Czarni Olecko podejmą LUKS Wilczek Wilkowo w ramach 18.kolejki spotkań ligi okręgowej.
Po wyjazdowym remisie (2:2 - Kozłowski, Matwiejczyk ) osiągniętym w zeszłą sobotę w Jezioranach tym razem Czarni powalczą z Wilczkiem który w poprzedniej kolejce pokonał u siebie Żagiel Piecki 3:0.
W ostatnim spotkaniu obu drużyn rozegranym w ramach 3 kolejki bieżącego sezonu, olecczanie wygrali w Łazdojach 3:0. W tamtym meczu swoje trafienia zanotowali Kamil Kowalewski, Jakub Kozłowski oraz Maciek Cichocki.
Zachęcamy do zabrania ze sobą rodzin, znajomych, aby móc wspólnie i w dobrym towarzystwie wspierać drużynę Jakuba Kozłowskiego na płycie Stadionu Miejskiego. Bądźcie z nami!
INAUGURACJA WIOSNY NA REMIS
Marek dnia marca 20 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 245 czytań ·Drukuj


W sobotę 19 marca na Stadionie Miejskim w Jezioranach drużyna seniorska MLKS Czarni Olecko pod wodzą nowego trenera Jakuba Kozłowskiego rozegrała mecz 17.kolejki ligi okręgowej z MKS Jeziorany.
W pierwszym meczu rundy wiosennej obie drużyny zaprezentowały otwartą grę i stworzyły sobie po kilka sytuacji podbramkowych z których wykorzystały po dwie w całym meczu. Mecz zakończył się remisem 2:2. Strzelcami bramek dla naszej drużyny byli Jakub Kozłowski oraz Piotr Matwiejczyk.

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński, Maciej Głódź, Bartek Wiktorzak, Robert Szymanowski - Kamil Kowalewski (Kułak), Jakub Wyszyński, Krystian Kuźba, Bartosz Gdak - Piotr Matwiejczyk, Jakub Kozłowski
Rezerwowi:
Tymoteusz Grygo, Przemysław Głowacki, Dawid Kułak, Wiktor Plaga
ADAM WYSZYŃSKI ZREZYGNOWAŁ
Marek dnia marca 17 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 273 czytań ·Drukuj


Nie mamy dobrych wieści dla kibiców MLKS Czarni Olecko tuż przed inauguracją rundy wiosennej.
Adam Wyszyński nie jest już trenerem seniorskiej drużyny ponieważ sam zrezygnował z pracy, a Klub zgodził się na jego odejście. Jest to osobista decyzja trenera.
Szanując jego wole w imieniu piłkarzy, działaczy i wszystkich kibiców dziękujemy Adamie za współpracę, zaangażowanie, włożone serce, poświęcony czas i pracę wykonaną na rzecz Klubu. Życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz zawodowym i mówimy "do zobaczenia".
Zespół w rundzie wiosennej poprowadzi Jakub Kozłowski który po rezygnacji Adama Wyszyńskiego będzie pełnił obowiązki trenera drużyny seniorskiej. Jakub otrzymał warunkowe pozwolenie na prowadzenie zespołu Czarnych Olecko do końca obecnego sezonu. Jako trener Czarnych zadebiutuje w najbliższą sobotę w wyjazdowym meczu z MKS Jeziorany. Życzymy powodzenia oraz samym sukcesów z zespołem.
Powołania Kadry Wojewódzkiej Młodzika
Marek dnia lutego 17 2022 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 289 czytań ·Drukuj
PLAN SPARINGÓW CZARNYCH
Marek dnia listopada 27 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 496 czytań ·Drukuj


Mecz z Naki Olsztyn był ostatnim oficjalnym pojedynkiem naszych piłkarzy w tym roku. To jednak jeszcze nie czas na przerwę bo MLKS Czarni Olecko zamierzają trenować do końca listopada.
Powrót do treningów po przerwie trener Adam Wyszyński zaplanował na czwartek 20 stycznia 2022r. Z kolei 26 stycznia czeka ich pierwszy mecz kontrolny. Premierowym rywalem olecczan w 2022 roku będzie MKS Mazur Ełk a spotkanie zostanie rozegrane w Ełku.
Do rundy wiosennej nasza drużyna będzie przygotowywać się na własnych obiektach, a przy tym rozegra kolejne gry kontrolne, których listę prezentujemy poniżej. Pierwszy mecz o stawkę zaplanowano na 26 marca, a będzie to wyjazdowe spotkanie z MKS Jeziorany w ramach 17.kolejki ligi okręgowej.

ℹ Plan zimowych sparingów:

1️⃣. 26.01.22 (środa): MKS Mazur Ełk - CZARNI OLECKO
2️⃣. 29.01.22 (sobota) ⏰ 11.00: CZARNI OLECKO - Miejski Klub Sportowy Rominta Gołdap
3️⃣. 06.02.22 (niedziela) ⏰ 11.00: CZARNI OLECKO - Wigry II Suwałki / Junior Starszy
4️⃣. 12.02.22 (sobota) ⏰ 11.00: CZARNI OLECKO - Klub Sportowy WARMIA Grajewo
5️⃣. 16.02.22 (środa): Augustowski Klub Sportowy "Sparta" - CZARNI OLECKO
6️⃣. 19.02.22 (sobota) ⏰ 12.00: CZARNI OLECKO - Pomorzanka Sejny
7️⃣. 26.02.22 (sobota) ⏰ 11.00: CZARNI OLECKO - Augustowski Klub Sportowy "Sparta"
8️⃣. 05.03.22 (środa): Rona 03 Ełk - CZARNI OLECKO
9️⃣. 12.03.22 (sobota): CZARNI OLECKO - KS Śniardwy Orzysz (miejsce rozegrania do ustalenia)
1️⃣0️⃣. 19.03.22 (sobota) ⏰ 11.00: CZARNI OLECKO - KS VERTA Suwałki
PRZEGRANA NA KONIEC JESIENI
Marek dnia listopada 20 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 489 czytań ·Drukuj


Na zakończenie "jesieni", co prawda już w meczu rundy rewanżowej MLKS Czarni Olecko przegrali w 16.kolejce na stadionie w Jezioranach z Szkółka piłkarska NAKI Olsztyn 4:3 (2:0). Bramki dla Czarnych zdobyli Jakub Kozłowski (2) oraz Maciej Kosiński.

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Maciej Kosiński - Bartosz Wiktorzak, Dawid Kosiński, Jarosław Szczęsny - Robert Szymanowski, Krystian Kuźba, Maciej Głódź, Jakub Wyszyński - Adam Wyszyński - Jakub Kozłowski

Rezerwowi:
Kordian Czeplik, Dawid Kułak, Paweł Astapczyk
REMIS W OSTATNIM MECZU
Marek dnia listopada 14 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 502 czytań ·Drukuj


W ostatnim meczu rozegranym w Olecku w tym roku MLKS Czarni Olecko podejmowali KS Wojciechy. Mecz zakończył się podziałem punktów. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył trener Adam Wyszyński.
Za tydzień w ostatniej jesiennej kolejce granej awansem zagramy na wyjeździe z Naki Olsztyn. Ten mecz odbędzie się w Jezioranach 20 listopada o 13.00

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Jarosław Szczęsny, Bartosz Wiktorzak, Maciej Cichocki, Maciej Kosiński (46' Szymanowski) - Jakub Wyszyński, Krystian Kuźba, Adam Wyszyński (89' Astapczyk), Ariel Tusznio - Bartosz Gdak (87' Kułak) - Jakub Kozłowski

Rezerwowi:
Kordian Czeplik, Robert Szymanowski, Dawid Kułak, Paweł Astapczyk, Maciej Głódź
OSTATNI MECZ U SIEBIE
Marek dnia listopada 11 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 488 czytań ·Drukuj


Już w najbliższą sobotę, 13 listopada o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim w Olecku - MLKS Czarni Olecko rozegrają swój ostatni domowy mecz w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie KS Wojciechy.
Sytuacja Czarnych po ostatnich meczach jest nie najlepsza. Aktualnie zajmują 11 miejsce w tabeli z 13 zdobytymi punktami. Nasz sobotni rywal również słabo radzi sobie w ostatnim czasie. W efekcie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
Oznacza to ni mniej, ni więcej, że oba zespoły bardzo będą chciały w sobotę wygrać. To podstawowy powód, by przyjść na stadion w ten chłodno zapowiadający się dzień i zobaczyć ciekawy – miejmy nadzieję, że zwycięski – mecz. Drugi jest taki, iż na kolejny pojedynek ligowy w Olecku trzeba będzie poczekać do drugiej połowy marca.
Sobotni mecz z KS Wojciechy będzie ostatnim w tym roku, jaki nasi piłkarze rozegrają na własnym obiekcie. Tydzień później w ostatniej jesiennej kolejce granej awansem zagramy jeszcze na wyjeździe z Naki Olsztyn. Ten mecz odbędzie się w Jezioranach 20 listopada o 13.00.
BEZ PUNKTÓW W EŁKU
Marek dnia listopada 11 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 502 czytań ·Drukuj


MLKS Czarni Olecko przegrali w niedzielę wyjazdowe spotkanie czternastej kolejki ligi okręgowej z Rona 03 Ełk 2:1. Bramkę dla podopiecznych szkoleniowca Adama Wyszyńskiego zdobył Robert Szymanowski.

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Jarosław Szczęsny, Dawid Kosiński, Bartek Wiktorzak, Maciej Kosiński - Jakub Wyszyński, Krystian Kuźba, Maciej Głódź, Kamil Kowalewski - Jakub Kozłowski - Paweł Astapczyk
Rezerwowi:
Kordian Czeplik, Bartosz Gdak, Dawid Kułak, Robert Szymanowski, Adam Wyszyński
PORAŻKA CZARNYCH Z LIDEREM
Marek dnia listopada 11 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 499 czytań ·Drukuj


W 13. kolejce MLKS Czarni Olecko zagrali na własnym obiekcie z liderem Miejski Klub Sportowy Rominta Gołdap. Po dobrym meczu w Prostkach liczyliśmy na sprawienie w Olecku niespodzianki. Niestety to nam się jednak nie udało i goście z kompletem punktów wyjechali do domu.
CZARNI OLECKO - ROMINTA GOŁDAP 0:4 (0:1)

Skład Czarnych:
Andrzej Miliszewski - Maciej Cichocki, Dawid Kosiński, Maciej Głódź, Maciej Kosiński - Robert Szymanowski (67' Kułak), Jakub Wyszyński, Krystian Kuźba, Kamil Kowalewski - Jakub Kozłowski - Paweł Astapczyk (62' Gdak)
Rezerwowi:
Kordian Czeplik, Bartosz Gdak, Dawid Kułak, Adam Wyszyński
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy