PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

SEZON ZACZYNAMY W BARCIANACH!
Piotrek dnia lipiec 06 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 246 czytań ·Drukuj
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ustalił ramowy terminarz ligi okręgowej na nadchodzący sezon. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 12 sierpnia do 19 listopada. Sezon zainaugurujemy wyjazdowym meczem z Jurandem Barciany, a rok zakończymy meczem u siebie również z Jurandem, jeżeli warunki atmosferyczne nam na to pozwolą.

Kluby są zobowiązane do wprowadzenia dokładnych terminów nie później niż 2 tygodnie od rozpoczęcia rozgrywek.

Okres przygotowawczy do nowego sezonu.
Piotrek dnia czerwiec 29 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 643 czytań ·Drukuj

Harmonogram jesień/wiosna 2017/2018

Sierpień:

Czwartek, 03 sierpień 20.00-21.30 (sztuczna)
Poniedziałek, 07 sierpień 19.00-20.30 (stadion)
Środa, 09 sierpień 19.00-20.30 (stadion)
Czwartek, 10 sierpień 19.00-20.30 (stadion)
Poniedziałek, 14 sierpień 19.00-20.30 (stadion)
Środa, 16 sierpień 19.00-20.30 (stadion)
Czwartek, 17 sierpień 19.00-20.30 (stadion)
Poniedziałek, 21 sierpień 18.30-20.00 (stadion)
Środa, 23 sierpień 17.00-18.30 (stadion)
Czwartek, 24 sierpień 17.00-18.30 (stadion)

▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪
Z początkiem przygotowań, Klub MLKS CZARNI OLECKO zaprasza na treningi wszystkich chętnych do gry w naszej drużynie od przyszłego sezonu
.
ZEBRANIE.

PROPONOWANY PLAN OBRAD:

1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór przewodniczącego zebrania i ustalenie sekretarza obrad.
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania zgromadzenia i jego władności do podejmowania wiążących uchwał.
4. Przyjęcie porządku zebrania.
5. Sprawozdanie z działalności Zarządu za okres lipiec 2016 -czerwiec 2017.
6. Sprawozdanie finansowe za okres lipiec 2016 - czerwiec 2017.
7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za okres lipiec 2016-czerwiec 2017.
9. Dyskusja nad złożonymi sprawozdaniami.
10. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Zarządu za okres lipiec 2016 - czerwiec 2017.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za okres lipiec 2016 - czerwiec 2017.
13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej za okres lipiec 2016 -czerwiec 2017.

Porażka Czarnych na koniec sezonu!
MLKS CZARNI OLECKO przegrali 2:3 (1:1) z CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO w spotkaniu ostatniej 30.kolejki V ligi. Ta dziewiąta porażka w przeciągu całego sezonu sprawiła, że olecczanie rywalizację w lidze okręgowej zakończyli na szóstym miejscu w szesnastozespołowej tabeli.
To był ostatni nasz mecz w wyjątkowo trudnym dla nas sezonie. Teraz przyjdzie czas na podsumowania, wyciąganie wniosków i mobilizacja przed kolejną odsłoną V ligi. Jedno co jest pewne to fakt, że tej ekipie potrzebne są zmiany a przede wszystkim zbudowanie o wiele bardziej szerokiej kadry. To jednak zadanie na najbliższe tygodnie dla działaczy i trenera.

Skład Czarnych:

Grygo (Karaś E.) - Czajko, Wasilewski, Marczuk, Czuper (Sadłowski) - Wargala, Cichocki M., Żyliński, Dębski (Tusznio Ariel) - Tusznio Adam,  (Modzelewski), Cichocki A.
Rezerwowi:
Karaś E., Sadłowski, Tusznio Ariel, Modzelewski,

5' Tusznio Adam
19' Krupa
60' Brand (k)
68' Tusznio Ariel
86' Duda

Ogólne podsumowanie sezonu wkrótce.

A już 24 czerwca o godz. 10.30 zapraszamy wszystkich serdecznie na obchody 60 - lecia powstania Klubu MLKS CZARNI OLECKO!
OSTATNI MECZ W SEZONIE!

Nie dla wszystkich czwartek będzie dniem wolnym. W Boże Ciało CZARNI OLECKO rozegrają swój ostatni mecz w sezonie 2016/2017. Przeciwnikiem będzie zespół CWKS Vęgoria Węgorzewo.

Na Stadionie Miejskim w Olecku zmierzą się drużyny dla których ten mecz ma ogromne znaczenie, a co ważniejsze zwycięstwo dla jednych jak i dla drugich jest priorytetem. Vęgoria Węgorzewo to zespół który będzie grał z nożem na gardle. Na kolejkę przed końcem rozgrywek zajmują miejsce nie gwarantujące im utrzymania się w lidze. Dla Czarnych to spotkanie będzie walką nawet o 4. pozycje na koniec sezonu. Przy naszej wygranej i sprzyjających wyniku meczu Wilczek Wilkowo z Victorią Bartoszyce (17.06 godz. 17.00) mamy szansę poprawić ostateczny wynik. Emocje będą zapewnione!

W jesiennym meczu rozegranym w Węgorzewie podopieczni trenera Karola Sobczaka po bramkach Macieja Głódzia, Kamila Żylińskiego, Grześka Karasia oraz Zbigniewa Jasińskiego wygrali pewnie 4:1. W czwartkowym meczu nasi piłkarze zapewne postarają się o pewne zwycięstwo, aby w dobrym stylu pożegnać się z oleckimi kibicami.

Początek ostatniego w sezonie 2016/2017 meczu na Stadionie Miejskim w Olecku czwartek 15 czerwca o godzinie 17:00. Zapraszamy!

Mecz początkowo miał odbyć się 17 czerwca jednak na prośbę drużyny gości został przełożony na 15 czerwca.

Bilety:
• kobiety i dzieci [bezpłatnie]
• mężczyźni 5zł

Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia ostatniej kolejki V ligi. Czwartkowe spotkanie pomiędzy Czarnymi a Vęgorią poprowadzą jako główny Krystian Chudzik (Giżycko) na liniach pomagać mu będą Mateusz Nosek (Giżycko) oraz Michał Makarski (Ełk).
Cenne zwycięstwo!
Ten ważny mecz wyjazdowy CZARNI OLECKO zakończyli zwycięstwem nad gospodarzami 1:0! Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele akcji podbramkowych z jednej jak i z drugiej strony. Piłkarze pokazali charakter wygrywając w kolejnym spotkaniu. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Arek Cichocki!
BRAWO Czarni!

Skład : Grygo - Czajko, Marczuk, Wasilewski, Czuper - Wargala, M.Cichocki, Żyliński, Dębski (Sadłowski) - Tusznio, A.Cichocki

Ostatni mecz sezonu Czarni Olecko rozegrają 15 czerwca (czwartek) o godz. 17.00. Przeciwnikiem będzie Vęgoria Węgorzewo
.
Ostatni wyjazd - kierunek Górowo Iławeckie.
W 29. kolejce rozgrywek V ligi piłkarze Czarnych Olecko w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z Cresovią Górowo Iławeckie. Dla drużyny prowadzonej przez Karola Sobczaka będzie to ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie.
Dla obu drużyn to ważna potyczka w kontekście walki o jak najwyższą lokatę w ligowej tabeli na koniec sezonu. Aktualnie wyżej są Czarni, którzy z dorobkiem 42 punktów zajmują 6.pozycję. Cresovia traci do nas 3 punkty. Zajmuje obecnie 8.miejsce.
Jesienią, w 14.kolejce piłkarze Czarnych Olecko wygrali na własnym stadionie 2:0 z Cresovią. Oba gole zdobył Michał Wargala.
Morale w zespole Czarnych po dwóch kolejnych przegranych z pewnością nie są zbyt wysokie, więc celem jest zwycięstwo w najbliższej konfrontacji aby poprawić nastrój w drużynie. Zupełnie inaczej przedstawia się aktualna sytuacja w drużynie Cresovii. Zespół z Górowa w ostatnich trzech meczach zdobył komplet punktów (Pisa Barczewo 1:2, GKS Dźwierzuty 3:0, Ruciane-Nida 0:2) i zapewne będzie chciał podtrzymać zwycięską serię.
Dla nas to kolejne bardzo ważne spotkanie i cel jest jeden… Z Górowa do Olecka wrócić z 3pkt. więcej na koncie.
Cresovia Górowo Iławeckie - MLKS CZARNI OLECKO
10 czerwca (sobota) godz. 15.00
Porażka Czarnych!
Kolejny mecz rozegrali przed własną publicznością zawodnicy Czarnych Olecko którzy przegrali ligowe spotkanie z Victorią Bartoszyce 1:2. Porażka sprawiła, że podopieczni trenera Karola Sobczaka zajmują aktualnie 6.miejsce w ligowej tabeli (spadek o jedną pozycję)

Grygo - Marczuk, Cichocki M., Wasilewski, Czuper(78' Czajko) - Wargala, Karaś (48' Dębski), Tusznio Ariel, Żyliński, Tusznio Adam - Cichocki A.
Rezerwowi: Karaś E., Dębski, Czajko, Sadłowski

27' Lis (k)
66' Wasilewski
80' Lis (k)
W niedzielę z MBKS Victoria Bartoszyce!
Piotrek dnia maj 31 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 352 czytań ·Drukuj
Piłkarze Czarnych Olecko wielkimi krokami zbliżają się do ostatniej prostej sezonu rozgrywkowego 2016/2017. Do zakończenia zmagań zostały już tylko trzy kolejki. Najbliższe spotkanie podopieczni trenera Karola Sobczaka rozegrają w niedzielę 4 czerwca o godz.17.00 na własnym obiekcie z Victorią Bartoszyce.

Przeciwnik to bezpośredni sąsiad w tabeli. Do naszej ekipy traci tylko jeden punkt. Jeżeli Czarni wygrają to spotkanie, mają szansę na dłużej zadomowić się na piątej lokacie.

Victoria Bartoszyce po 27. kolejkach zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów, 51 goli strzelonych i 45 straconych. Na swoim koncie mają 12 wygranych, 5 remisów i 10 porażek. Ostatnie dwa mecze ekipy z Bartoszyc to wysokie zwycięstwa (0:4 z GKS Dźwierzuty, 6:0 z MKS Ruciane-Nida).
Przypomnijmy, pierwsze spotkanie pomiędzy Czarnymi a Victorią rozegrane w Bartoszycach zakończyło się wygraną 2:0 (2× Żyliński Kamil).

Czy nasza drużyna również i teraz pokona rywali? Czy nasza drużyna udowodni, że porażka w ostatniej kolejce była tylko wypadkiem przy pracy? Wszystko zweryfikuje niedzielny mecz, który odpowie nam na te pytania.
NIEDZIELA 4 CZERWCA GODZ. 17.00 STADION MOSiR!
Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Wstęp na mecz
:
- mężczyźni 5zł
- kobiety i dzieci bezpłatny
PORAŻKA NA WYJEŹDZIE!

Niestety daleka podróż na kolejne ligowe spotkanie zakończyła się bez zdobyczy punktowej.
Zdecydowanie Granica nas zdominowała i miała dużą przewagę, tak w pierwszej, jak i w drugiej połowie. Należy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu. Ciężko doszukać się pozytywów w naszej grze. Może za bardzo się otworzyliśmy. Nie mam na to usprawiedliwienia. Musimy przygotować się do meczu z Victorią Bartoszyce jakby tego meczu nie było, wyciągnąć tylko wnioski i zagrać na maksa. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Arek Cichocki.

Granica Bezledy-CZARNI OLECKO 3:1 (1:0)

Skład CZARNYCH:
Grygo - Kosiński, Cichocki M., Wasilewski, Czuper (46' Czajko)- Wargala, Karaś, Tusznio Adam, Żyliński, Dębski - Cichocki A.
Rezerwowi: Czajko

Kolejny mecz Czarni rozegrają na własnym boisku z Victorią Bartoszyce. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 4 czerwca o godz. 17.00.

14 Warmia Olsztyn 7 5
15 DKS Dobre Miasto 7 5