PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

WYGRANA W OLECKU!!!
Piotrek dnia październik 22 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 1 komentarz · 544 czytań ·Drukuj
Kolejne zwycięstwo w tym sezonie na własnym obiekcie odnieśli piłkarze Czarnych - Unii Olecko. Podopieczni trenera Karola Sobczaka pewnie pokonali Cresovię Górowo Iławeckie 2:0 (1:0) i z dorobkiem 25 punktów plasują się na 6.miejscu w tabeli V ligi.

Mimo fatalnej pogody na stadionie w Olecku pojawiło się ok 50 osób. Kibice, którzy przyszli na mecz mimo ciągle padającego deszczu na pewno tego nie żałują. Od początku spotkania Czarni narzucili swoją grę. W 17 minucie spotkania w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Michał Wargala i płaskim strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości. W pierwszej połowie mogło paść więcej goli ale naszym piłkarzom brakowała szczęścia. Najpierw po rzucie rożnym strzałem głową Grzesiek Karaś trafił w poprzeczkę (zdaniem sędziego piłka nie przekroczyła linii bramkowej), pożniej po strzale Bokuniewicza piłka trafiła w słupek.

W drugiej połowie gra się wyrównała i obie drużyny zagrażały sobie nawzajem, jednak to piłkarze Czarnych podwyższyli wynik spotkania. W 68 minucie po podaniu Grześka Karasia silnym strzałem z 16m po raz drugi bramkarza gości pokonał Michał Wargala. Przyjezdni jednak nie poddali się i ciągle stwarzali groźne sytuacje pod bramką dobrze spisującego się Marcina Grygo. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Piłkarze pokazali charakter wygrywając w kolejny bardzo ważnym meczu. BRAWO PANOWIE!

MLKS CZARNI UNIA OLEKO – Cresovia Górowo Iławeckie 2:0 (1:0)

17' Michał Wargala
68' Michał Wargala

Skład Czarnych:
Grygo – Tusznio, Wiktorzak, Wasilewski, Bokuniewicz – Wargala (85' Czajko), Karaś, Żyliński (75' Gierak), Głódź, Zdanewicz (69' Cichocki M.) – Niesterow
RezerwowiKaraś E., Tusznio Adam, Czuper, Gierak, Cichocki M., Czajko, Dębski
Z CRESOVIĄ u siebie!

Na sobotę 22 października zaplanowana została 14.kolejka spotkań V ligi. Tego dnia na pojedynek z CZARNYMI do Olecka przyjeżdża Cresovia Górowo Iławeckie. To kolejny rywal na drodze olecczan w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwszy gwizdek zabrzmi w
sobotę o godz. 15.00.

Rywal Czarnych na dzień dzisiejszy zajmuje 9.miejsce w tabeli. Po 13 meczach zgromadził na swoim koncie 17 pkt (4 zwycięstwa 5 remisów 4 porażki) W ostatnim ligowym pojedynku piłkarze z Górowa zremisowali na własnym stadionie z Rucianą – Nida 2:2.

Nasz zespół podbudowany ostatnim zwycięstwem musi podejść do rywala z należnym szacunkiem, ale także z ogromną wiarą we własne umiejętności. Przed tygodniem podopieczni Karola Sobczaka, w ligowym pojedynku pokonali na wyjeździe Victorię Bartoszyce 2:0.

Przypomnijmy że, w poprzednim sezonie Czarni mierzyli się z Cresovią dwukrotnie. W rundzie jesiennej na wyjeździe przegraliśmy 2:1 (Karaś), natomiast w rundzie rewanżowej zremisowaliśmy w Olecku 1:1 (Szarnecki).
Jaki wynik padnie tym razem? Odpowiedź poznamy już w sobotę. Początek spotkania w Olecku o godz. 15.00

Wstęp na mecz:
- mężczyźni 5zł
- kobiety i dzieci bezpłatny

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW! PRZYJDŹ I WSPIERAJ NASZĄ DRUŻYNĘ!
Zapraszamy do udziału w turnieju HOLA 2016!
MLKS CZARNI OLECKO mają zaszczyt poinformować o reaktywacji HALOWEJ OLECKIEJ LIGI AMATORSKIEJ rozgrywanej na Hali Lega w Olecku.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców. Zapraszamy również, firmy, zakłady pracy oraz kluby sportowe z naszego regionu które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny, pełen emocji, niepowtarzalny sposób.
My ze swojej strony zapewniamy uczestnikom profesjonalną organizację udanego, aktywnego wypoczynku. Nasza zasada to maksimum dobrej zabawy w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników.

Wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach prosimy o kontakt do p. Marka Wójcika pod nr tel. 501 312 216.

Planowane rozpoczęcie turniej ok. 15 listopada. Mecze rozgrywane będą w soboty i niedziele na Hali Lega w Olecku.

Zarząd MLKS CZARNI OLECKO
PEWNE 3 PUNKTY NA WYJEŹDZIE SENIORÓW I MŁODZIKÓW!!!
Piotrek dnia październik 15 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 4 komentarze · 977 czytań ·Drukuj
CZARNI UNIA OLECKO rozegrali w sobotę swój kolejny mecz na wyjeździe. W Bartoszycach wygrali z Victorią 2:0 !

Olecczanie dobrze rozpoczęli spotkanie i byli lepsi od gospodarzy przez pierwsze 45min. Przełożyło się to na strzeloną w 37. minucie bramkę przez Kamila Żylińskiego, dająca prowadzenie zespołowi z Olecka. W kolejnych minutach Victoria próbowała budować akcje ofensywne, jednak dobrze zachowywała się nasza defensywa, skutecznie odcinając gospodarzom drogę do bramki Marcina Grygo.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Więcej atakowali Czarni i co raz to tworzyli groźne sytuacje pod bramką Victorii. Wreszcie nadeszła 83.minuta. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Krzyśka Czupra piłkę do siatki skierował po raz drugi strzałem głową Kamil Żyliński. Do końca meczu zespół kontrolował przebieg gry i nie dopuszczał do zagrożenia pod własną bramką. Piłkarze pokazali charakter wygrywając na trudnym terenie! Brawo panowie!!!

Victoria Bartoszyce - CZARNI UNIA OLECKO 0:2
(0:1)

Grygo - Tusznio, Wiktorzak, Wasilewski, Czuper - Zdanewicz (73' Gierak), Głódź, Karaś, Żyliński, Czajko - Niesterow(88' Tusznio)
Rezerwowi: Karaś E., Gierak, Tusznio Adam.

Czarni po wygranej awansowali na 6.pozycje w ligowej tabeli.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK BEZ PORAŻKI !!!

Najmłodsi piłkarze CZARNYCH OLECKO zakończyli swoje zmagania w rundzie jesiennej II Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Adama Wyszyńskiego z kompletem 18 punktów i bilansem bramek 27:0 zajmują 1.pozycję w ligowej tabeli i tym samym awansowali do I Ligi Wojewódzkiej gdzie zagrają wiosną. BRAWO!!!

W ostatnim meczu rundy pokonali na wyjeździe Salęt Boże 3:0.

12' – bramka samobójcza
17' – Buchowski
48' – Szargiej

Więcej statystyk z okresu rundy jesiennej wkrótce.
CZARNI – UNIA OLECKO grają trudny mecz wyjazdowy z Victorią Bartoszyce!
Trudny wyjazd czeka w sobotę piłkarzy Czarnych Olecko. Zmierzą się z Victorią Bartoszyce, która jest jednym z kandydatów do wygrania rywalizacji w tej grupie V ligi.

Piłkarze Czarnych w ostatnim meczu zremisowali u siebie z Granicą Bezledy 2:2. Teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie. Na wyjeździe zmierzą się z Victorią która w poprzedniej kolejce wygrała 2:4 z Rucianą - Nida. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:30.

Po dwunastu kolejkach podopieczni trenera Karola Sobczaka mają na koncie 19 punków i plasują się na siódmej pozycji w tabeli. Victoria zgromadziła trzy oczka więcej i jak na razie jest piąta w ligowej tabeli.

W poprzednim sezonie zespół z Bartoszyc również występował w lidze okręgowej w której rozegrał dwa mecze z naszą drużyną. Czarni w rundzie jesiennej przegrali na wyjeździe 2:1 (Wyszyński) natomiast w rewanżowej w Olecku padł remis 1:1 (Szarnecki). Jak będzie tym razem? Odpowiedź poznamy wieczorem w sobotę.

Życzymy całej ekipie spokojnej podróży i przywiezienia do Olecka 3 punktów!
Remis z Granicą!!!
Nie udało się piłkarzom Czarnych - Unii Olecko sięgnąć po trzy punkty w meczu 12. kolejki V ligi. Podopieczni trenera Karola Sobczaka zremisowali na własnym boisku z Granicą Bezledy 2:2.

CZARNI UNIA OLECKO - GRANICA BEZLEDY 2:2 (0:1)
2' nieznany
55' Cichocki A.
70' Karaś
85' nieznany

Grygo - Cichocki M., Wiktorzak, Wasilewski, Bokuniewicz - Wargala, Karaś, Żyliński (46'Gierak), Czajko(46'Tusznio Ariel) - Zdanewicz (68'Dębski), Cichocki A.
Rezerwowi: Dębski, Niesterow, Gierak, Tusznio Adam, Tusznio Ariel

Czarni Olecko po 12.kolejce V ligi z dorobkiem 19 punktów zajmują 7 pozycje w tabeli.
W sobotę gramy z Granicą Bezledy!

W drugi weekend października MLKS CZARNI UNIA OLECKO rozegrają mecz przed własną publicznością. Olecczanie w ramach 12.kolejki V ligi podejmą GRANICĘ BEZLEDY. Będzie to dwunasty rywal Czarnych w walce o awans. Po pechowej wyjazdowej porażce z Mazurem Pisz czas na rehabilitację.

Do tej pory Czarni z Granicą spotykali się ośmiokrotnie. Zwyciężyli siedmiokrotnie, raz zremisowali i ani razu nie schodzili z boiska pokonani! Bilans bramkowy to 36:4 na korzyść naszej ekipy!
W poprzednim sezonie na stadionie w Olecku padł bezbramkowy remis natomiast w Bezledach lepsi okazali się Czarni zwyciężając 0:2 (Tusznio, Cichocki A.). Jak będzie tym razem przekonamy się niebawem.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZ! PRZYJDŹ I KIBICUJ NASZEJ DRUŻYNIE! SOBOTA 16.00 STADION MOSIR!

- kobiety i dzieci bezpłatnie
PORAŻKA W PISZU!
NIESTETY! Pechowej wyjazdowej porażki doznali zawodnicy CZARNYCH - UNII OLECKO przegrywając 2:1 (0:1) z MAZUREM PISZ. Olecczanie dobrze rozegrali pierwsza połowę, natomiast słabo zagrali drugą część która zdecydowała o końcowym triumfie gospodarzy.
Miejmy nadzięję że, już w sobotę piłkarze zrehabilitują się na własnym boisku w meczu z Granicą Bezledy, ale o tym wkrótce.

MAZUR PISZ - CZARNI UNIA OLECKO 2:1 (0:1)

30' Cichocki A.
60' nieznany
72' nieznany (k)

Skład Czarnych Olecko:

Grygo - Cichocki M., Wiktorzak, Głódź, Bokuniewicz - Wargala, Karaś, Żyliński, Czajko (70' Zdanewicz) - Cichocki A., Dębski (80' Czuper).
Rezerwowi: Czuper, Zdanewicz
Kolejny mecz wyjazdowy CZARNYCH!
Piotrek dnia wrzesień 29 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 2 komentarze · 1272 czytań ·Drukuj
Osiemdziesiąt dwa kilometry będą musieli przejechać piłkarze CZARNYCH - UNII OLECKO aby rozegrać kolejne ligowe spotkanie. W sobotę 1 października o godz. 16:00 w ramach 11. kolejki V ligi olecczanie wybiorą się do Pisza na mecz z miejscowym Mazurem.

Sobotni przeciwnik Czarnych zajmuje w tabeli 8. miejsce z dorobkiem 15 punktów. Natomiast Czarni z 18 punktami są sklasyfikowani o trzy miejsca wyżej. W ostatnim ligowym pojedynku piłkarze Mazura Pisz zremisowali 1:1 na wyjeździe z Rucianą – Nida.

Nie mniej jednak w roli faworyta do sobotniego spotkania przystąpią Czarni Olecko. Nasz zespół podbudowany ostatnimi zwycięstwami musi podejść do rywala z należnym szacunkiem, ale także z ogromną wiarą we własne umiejętności. Przed tygodniem podopieczni Karola Sobczaka, w ligowym pojedynku pokonali 2:0 na własnym stadionie lidera rozgrywek Błękitnych Pasym, co pozwoliło im awansować na piąte miejsce w tabeli i zmniejszyć stratę do ścisłej czołówki. Obecnie Czarni do trzeciego w tabeli Wilczka tracą trzy punktów.

Obecny rozkład treningów
Marek dnia wrzesień 28 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 757 czytań ·Drukuj

Prezentujemy aktualny rozkład zajęć wszystkich grup sekcji piłki nożnej i ręcznej:

zajęcia prowadzą Kamil Szarnecki, Tomasz Karniej i Adam Wyszyński

Wszystkie zajęcia odbywają się na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią lub na Stadionie Miejskim

PIŁKA RĘCZNA

- Senior i junior: poniedziałek, środa i piątek od godz. 19.00 (Hala LEGA)

- Kadeci i młodzicy: od poniedziałku do piątku od godz. 19.00 (Hala L.O. na ul. Kościuszki)

- Sekcja żeńska: poniedziałek, środa i piątek od godz. 17.30 (Hala ZSLiZ na ul. Gołdapskiej)
Zajęcia prowadzą Marek Strzyżewski i Dariusz Dźwilewski

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach.
Udany tydzień Czarnych Olecko

W ubiegłym tygodniu wszystkie grupy piłkarskie Czarnych Olecko biorące udział w rozgrywkach mistrzowskich WMZPN odniosły zwycięstwa:

- Czarni Olecko Senior - Błękitni Pasym 2:0 i piąte miejsce w grupie
- Czarni Olecko Junior młodszy - Start Kruklanki 7:1 w Kruklankach i pierwsze miejsce w grupie z kompletem 12 punktów
- Czarni Olecko Trampkarz - Vęgoria Węgorzewo 4:3 w Węgorzewie i trzecie miejsce w grupie
- Czarni Olecko Młodzik - Rominta Gołdap 3:0 i pierwsze miejsce w grupie

Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy w sezonie.