PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

Mecz 26 kolejki ligi okręgowej. MLKS CZARNI OLECKO - KS ORLĘTA RESZEL
Piotrek dnia maj 18 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 2 komentarze · 469 czytań ·Drukuj
W sobotę, 21 maja o godzinie 17:00 CZARNI OLECKO rozegrają kolejny mecz w V lidze. Przeciwnikiem naszej drużyny w meczu kolejki będzie lider rozgrywek ORLĘTA RESZEL. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze stały na wysokim poziomie. Wszystko wskazuje na to, że to najbliższe również takim będzie.

W ośmiu dotychczasowych meczach rundy rewanżowej Orlęta zgromadziły 14 punktów z bilansem meczy : 3zw, 5r, 0p. W ostatnim ligowym pojedynku podzieliły się punktami z Prostkami (2:2). Po 25 kolejkach zajmują 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 58 pkt. CZARNI tracą do lidera 10pkt.

CZARNI podrażnieni zapewne remisem z Polonią będą chcieli zdobyć cenne punkty na własnym terenie. W pojedynku z Lidzbarkiem zabrakło szczęścia bo z przebiegu meczu to piłkarze z Olecka stworzyli sobie klarowniejsze sytuacje ale niestety piłka nie znalazła drogi do bramki.

Przypomnijmy, pierwsze ligowe spotkanie pomiędzy drużynami Czarnych i Orląt w Reszlu zakończyło się wygraną gospodarzy 1:0. Jaki wynik padnie w rewanżu? Odpowiedź poznamy już w sobotę. Początek spotkania w Olecku o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy na stadion.
Polonia Lidzbark Warmiński - CZARNI OLECKO 0-0
Piotrek dnia maj 14 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 1 komentarz · 514 czytań ·Drukuj
Po emocjonującym meczu w Lidzbarku Czarni zremisowali bezbramkowo z Polonią. Mecz ze zdecydowaną przewagą z naszej strony, zabrakło spokoju i skuteczności, sytuacji było mnówstwo - mówił po spotkaniu trener Adam Wyszyński.

Skład MLKS CZARNI OLECKO:

Gąsiorowski - Cichocki (75' Kupiec), Rytwiński, Wasilewski, Kosiński - Knoch, Karaś (70' Matwiejczyk), Bielecki, Wyszyński (70' Tusznio), Zdanewicz (70' Wargala) - Cichocki.
25 kolejka Ligi Okręgowej 14 - 15 maj
Piotrek dnia maj 13 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 417 czytań ·Drukuj

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - MLKS CZARNI OLECKO
W najbliższą sobotę 14 maja o godz. 17:00 w ramach 25 kolejki V ligi okręgowej MLKS CZARNI OLECKO zagrają na wyjeździe z MKS POLONIĄ LIDZBARK WARMIŃSKI.

Miejscowa Polonia aktualnie zajmuje 14. miejsce w tabeli. Zawodnicy MKS-u w rundzie wiosennej póki co przegrali wszystkie mecze. Na papierze CZARNI są zdecydowanym faworytem, lecz nie od dziś wiadomo, że Lidzbark to trudny teren.
W pierwszy meczu pokonaliśmy Polonię 2:1 po golach Dawida Bieleckiego i Arka Cichockiego. Jak bedzie w sobotę? Początek spotkania o godz. 17:00.

Życzymy całej ekipie spokojnej podróży i przywiezienia do Olecka 3 punktów!
Czarni - Vęgoria
CZARNI po emocjonującym meczu pokonali VĘGORIĘ 2:1

Skład:
Szyszko - Kupiec, Cichocki M. , Rytwiński, Kosiński - Jasiński (75' Wargala), Wyszyński (67' Matwiejczyk), Bielecki, Knoch - Szarnecki (60' Karaś ), Cichocki A.

0-1 7' Maliszewski
1-1 10' Knoch
2-1 31' Cichocki M. (karny)
Foto z meczu na stronie Głosu Olecka - Link
Kolejka 24 - 7-8 maja
www1 dnia maj 07 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 508 czytań ·Drukuj
Mozliwość dodawania linków
Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać linki do różnych stron, które zostaną opublikowane na stronie w tej chwili stworzone są 3 kategorie : strony sportowe, strony naszych przeciwników ligowych i różne.
Mecz 24 kolejki ligi okręgowej. CZARNI OLECKO - CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO
Kolejny mecz ligowy w Olecku. Już w sobotę 7.05 o godz. 17.00 na stadionie MOSiR CZARNI podejmą VĘGORIĘ. Przypomnijmy że na jesieni Czarni wygrali w Węgorzewie 4:2. Oby teraz po trzech remisach w meczach u siebie 3pkt. zostały w Olecku. Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz!
Czarni - Cresovia
Po raz 3 w rundzie wiosennej Czarni na własnym terenie uzyskali remis. W rozegranym meczu 3 maja Czarni zremisowali z Cresovią Górowo Iławeckie 1-1. Bramkę na 1-0 strzelił w 7 minucie Kamil Szarnecki. Wyrównał w 65 minucie z karnego Daniel Wierzbowski.
Foto z meczu z ,,Głosu Olecka" - Link
Pasym - Czarni
W rozegranym meczu Czarni przegrali w Pasymiu 0 - 1.
Czarni - Łyna
www1 dnia maj 05 2016 Kategoria: Bez kategorii · Drukuj
Czarni w meczu zremisowali z Łyną 2-2. Prowadzenie w pierwszej połowie w 43 minucie objęli goście. Tuż po przerwie Czarni w przeciągu minuty zdobyli 2 bramki i prowadzili 2-1. Jednak w 75 minucie Łyna wyrównała. Bramki dla Czarnych zdobyli Piotr Jasiński i Arek Cichocki

14 Żagiel Piecki 15 14
15 DKS Dobre Miasto 15 12