PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - MLKS CZARNI OLECKO
Piotrek dnia maj 10 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 2 komentarze · 46502 czytań ·Drukuj
W najbliższą sobotę 14 maja o godz. 17:00 w ramach 25 kolejki V ligi okręgowej MLKS CZARNI OLECKO zagrają na wyjeździe z MKS POLONIĄ LIDZBARK WARMIŃSKI.

Miejscowa Polonia aktualnie zajmuje 14. miejsce w tabeli. Zawodnicy MKS-u w rundzie wiosennej póki co przegrali wszystkie mecze. Na papierze CZARNI są zdecydowanym faworytem, lecz nie od dziś wiadomo, że Lidzbark to trudny teren.
W pierwszy meczu pokonaliśmy Polonię 2:1 po golach Dawida Bieleckiego i Arka Cichockiego. Jak bedzie w sobotę? Początek spotkania o godz. 17:00.

Życzymy całej ekipie spokojnej podróży i przywiezienia do Olecka 3 punktów!
Czarni - Vęgoria
Piotrek dnia maj 07 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 459 czytań ·Drukuj
CZARNI po emocjonującym meczu pokonali VĘGORIĘ 2:1

Skład:
Szyszko - Kupiec, Cichocki M. , Rytwiński, Kosiński - Jasiński (75' Wargala), Wyszyński (67' Matwiejczyk), Bielecki, Knoch - Szarnecki (60' Karaś ), Cichocki A.

0-1 7' Maliszewski
1-1 10' Knoch
2-1 31' Cichocki M. (karny)
Foto z meczu na stronie Głosu Olecka - Link
Kolejka 24 - 7-8 maja
www1 dnia maj 07 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 433 czytań ·Drukuj
Mozliwość dodawania linków
Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać linki do różnych stron, które zostaną opublikowane na stronie w tej chwili stworzone są 3 kategorie : strony sportowe, strony naszych przeciwników ligowych i różne.
Mecz 24 kolejki ligi okręgowej. CZARNI OLECKO - CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO
Piotrek dnia maj 05 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 1 komentarz · 565 czytań ·Drukuj
Kolejny mecz ligowy w Olecku. Już w sobotę 7.05 o godz. 17.00 na stadionie MOSiR CZARNI podejmą VĘGORIĘ. Przypomnijmy że na jesieni Czarni wygrali w Węgorzewie 4:2. Oby teraz po trzech remisach w meczach u siebie 3pkt. zostały w Olecku. Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz!
Czarni - Cresovia
Po raz 3 w rundzie wiosennej Czarni na własnym terenie uzyskali remis. W rozegranym meczu 3 maja Czarni zremisowali z Cresovią Górowo Iławeckie 1-1. Bramkę na 1-0 strzelił w 7 minucie Kamil Szarnecki. Wyrównał w 65 minucie z karnego Daniel Wierzbowski.
Foto z meczu z ,,Głosu Olecka" - Link
Pasym - Czarni
W rozegranym meczu Czarni przegrali w Pasymiu 0 - 1.
Czarni - Łyna
www1 dnia maj 05 2016 Kategoria: Bez kategorii · Drukuj
Czarni w meczu zremisowali z Łyną 2-2. Prowadzenie w pierwszej połowie w 43 minucie objęli goście. Tuż po przerwie Czarni w przeciągu minuty zdobyli 2 bramki i prowadzili 2-1. Jednak w 75 minucie Łyna wyrównała. Bramki dla Czarnych zdobyli Piotr Jasiński i Arek Cichocki
Czarni łyna
Jutro 23 kwietnia o godzinie 16.00 Czarni podejmą Łynę Sępopol. Nasz przeciwnik zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 25 punktów. łyna na wyjęździe sprawuje się przeciętnie, na 10 meczy wyjazdowych 2 razy wygrała, 2 razy zremisował i 6 razy przegrała. W rundzie jesiennej Czarni w Sępopolu wyygrali 1-0. Mamy nadzieję, że i tym razem powiększą swój dorobek punktowy.

14 Warmia Olsztyn 7 5
15 DKS Dobre Miasto 7 5