MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy


❗Wysoka wygrana Czarnych❗
Piotrek dnia marzec 07 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 1 komentarz · 383 czytań ·Drukuj
W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią meczu sparingowym drużyna MLKS Czarni Olecko pokonała Klub Sportowy Polonia Raczki 11:0 (5:0). Spotkanie, w którym wystąpiło łącznie 19 zawodników, było elementem przygotowań do rundy wiosennej.

Wszystko układało się tak jak zaplanowali sobie zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Czarnych. Dominacja na boisku była widoczna już od pierwszej minuty. Bramka, która otworzyła wynik tego spotkania padła już 7. min. Jej strzelcem był nowy nabytek Czarnych Paweł Stasiński który ostatnio reprezentował rezerwy pierwszoligowych Wigier Suwałki. Do przerwy strzelił jeszcze 3 bramki. Piąty gol był autorstwa testowanego Stanislava Kamińskiego.
W drugiej odsłonie znów mogliśmy zobaczyć znakomitą grę Czarnych. Na początku bramkę zdobył Jakub Kozłowski. Kolejno w przeciągu paru minut trzy bramki zdobył Arek Cichocki. To był istny pogrom. Piłkarze Polonii zwyczajnie nie potrafili zatrzymać atakujących zawodników Czarnych . Ostatnią decydującą o wyniku bramkę na 11:0 zdobył ponownie Arek Cichocki ustalając tym samym wynik spotkania.
Widać było, że zawodnicy byli bardzo zaangażowani i zdeterminowani. Pokazali też, że rywalizacja o miejsce w wyjściowej jedenastce na pierwszy mecz rundy wiosennej cały czas trwa i każdy chcę się w nią wpisać, co bardzo cieszy.

Skład Czarnych:
Bożewicz - Jasiński, Wiktorzak, Cichocki, Wielgat - Duda, Dzięgielewski, Kozłowski, testowany - Stawiecki, Stasiński

Rezerwowi:
Cichocki, Kot, Tusznio Ariel, Tusznio Adam, testowany, Szarnecki, Senkowski, Rojek

Kolejny sparing olecki czwartoligowiec rozegra już w najbliższą sobotę, 9 marca. O godz. 15.00 podejmiemy na własnym terenie Wigry II Suwałki.
▪▪WYGRANA ZE ŚNIARDWAMI▪▪
Piotrek dnia luty 20 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 288 czytań ·Drukuj


MLKS Czarni Olecko odnieśli dziś swoje trzecie zwycięstwo w meczu kontrolnym. Tym razem olecczanie pokonali KS Śniardwy Orzysz 3:1 (2:0), rozgrywając tym samym bardzo dobre zawody. Spotkanie, które zostało rozegrane na bocznym boisku od pierwszych minut zapowiadało szybki i efektowny mecz. W barwach zwycięzców na listę strzelców wpisali się Dawid Skalski, Kamil Stawiecki oraz Mateusz Wielgat.

Na boisko przeciwko wiceliderowi ligi okręgowej wybiegło kilku młodych zawodników Czarnych wspieranych przez doświadczonych kolegów. Nasz zespół miał nad rywalami przewagę organizacji gry ale i szybkości. Czarni oddali na bramkę przeciwnika przynajmniej kilkanaście strzałów z których trzy trafiły do siatki. Toczący się od pierwszej do ostatniej minuty na naprawdę dobrym poziomie mecz pokazał, iż przygotowania do rundy wiosennej w naszej drużynie idą w dobrą stronę.

Skład:
Grygo - Jasiński, Wiktorzak, Cichocki, Wielgat - Skalski, testowany, Dzięgielewski, testowany - testowany, Stawiecki
Rezerwowi:
Bozewicz, Kozłowski, Szarnecki, Kot oraz trzech zawodnikow testowanych.

Kolejny sparing Czarni rozegrają 2 marca. Przeciwnikiem prawdopodobnie będzie Polonia Raczki.
▪ WKRÓTCE GADŻETY CZARNYCH ▪
Piotrek dnia luty 14 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 439 czytań ·DrukujZ przyjemnością informujemy wszystkich kibiców MLKS Czarni Olecko, że wkrótce w sprzedaży pojawią się klubowe gadżety. W chwili obecnej prowadzone są prace graficzne nad poszczególnymi przedmiotami. Powyżej prezentujemy kilka już gotowych projektów.

1. Szalik tkany HD
2. Proporczyk
3. Zapach samochodowy
4. Kubek - wzór
5. Skarpety
6. Smycz
Kilka pytań.
Piotrek dnia luty 11 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 607 czytań ·Drukuj
Po ogłoszeniu podziału dotacji w zakresie kultury fizycznej na 2019 rok rozległy się liczne głosy oburzenia wysokością kwoty, którą Urząd Miejski przeznaczył na MLKS Czarni Olecko. W jedną z wizytówek miasta uderzano, że nie osiąga sukcesów porównywalnych np. z pływakami, jakby zapominając o tym, że Czarni to nie tylko IV-ligowi piłkarze, ale też tenisiści stołowi, piłkarze ręczni, szachiści. O komentarz w sprawie poprosiliśmy władze Czarnych.

Na nasze pytania odpowiedzieli prezes MLKS Czarni Olecko Marek Wójcik oraz wiceprezes Piotr Ostrowski.

- W mieście słychać głosy oburzenia, szczególnie wśród innych działających grup i stowarzyszeń sportowych, w sprawie wysokości dotacji dla Czarnych. Co Panowie na to? Do klubu trafiła połowa wszystkich przeznaczonych na kulturę fizyczną pieniędzy.

Marek Wójcik i Piotr Ostrowski: - Czarni Olecko to klub z wieloletnią tradycją wpisującą się w najnowszą historię miasta Olecko. Nasz klub szkoli ponad 230 dzieci i młodzieży w czterech sekcjach :piłka nożna ,piłka ręczna ,szachy oraz tenis stołowy i osiąga w powyższych dziedzinach sukcesy. Dofinansowanie otrzymane w 2019r. w łącznej kwocie 101400 to 2/5 budżetu Czarnych. W zeszłym roku suma za wyjazdy dzieci i młodzież na zawody sportowe wyniosła ponad 75 000 złotych, a wynagrodzenie trenerów za prowadzenie zajęć oraz wyjazdy na te zawody ponad 80000 zł. Do tego dochodzą wydatki w kategoriach ubezpieczenia, opłat wpisowych, licencyjnych, zakup strojów i sprzętu. Sto tysięcy jest dużą sumą, jednak niewystarczającą zdecydowanie na potrzeby klubu. Oburzają się ci, którzy nie znają specyfiki funkcjonowania klubu wielosekcyjnego i którzy nie zadają sobie trudu, by merytorycznie z nami porozmawiać i rozwiać wątpliwości. Widzą kwotę, słyszą CZARNI i bez zapoznania się z istotą sprawy, wyciągają niewłaściwe wnioski.

- Są jednak inne organizacje sportowe, które przy znaczenie niższym wsparciu osiągają znacznie więcej…

Marek Wójcik i Piotr Ostrowski: - Jesteśmy pełni podziwu dla innych stowarzyszeń działających w Olecku oraz gratulujemy im osiąganych wyników. Sporty zespołowe i sporty indywidualne mają zupełnie inny „środek ciężkości”, dlatego porównywanie ich jest bezcelowe. Dotacja na sport udzielana z Gminy Olecko ma za zadanie wsparcie realizacji działań dotyczących szkolenia i rywalizacji dzieci i młodzieży z gminy Olecko oraz przeciwdziałaniu i zapobieganiu możliwym dysfunkcjom społecznym(narkotyki, alkohol, przemoc)oraz integrację młodych ludzi. Jej zadaniem jest wspieranie rozwoju psychofizycznego szerokiej grupy odbiorców zadań publicznych, a nie tylko wybitnych sportowo jednostek. Jesteśmy nastawieni na sukces i osiągamy go stopniowo, małymi krokami i ciężką pracą, ciesząc się z każdego zwycięstwa.

Osiągnięcia pływaków i karateków są ogromne w skali województwa i kraju, a nawet i świata. Sukcesy zawodników, trenerów i rodziców uczestników sportów zespołowych w ramach sekcji Czarnych są mniej medialne, lecz też znaczące. Należy tu wspomnieć m.in. udział grupy trampkarzy(rocznik 2004-06) w Ekstraklasie wojewódzkiej -najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym województwie w tym roczniku czy pierwsze miejsce chłopców z sekcji piłki ręcznej w mocno obsadzonym turnieju w Pruszkowie w 2018r.

- Ludzie często zapominają, że Czarni to nie tylko piłka nożna, ale na pewno nasi IV-ligowcy ,,zjadają" sporą część budżetu klubu. Jak wygląda sytuacja finansowa klubu i czy opłacało się awansować do IV ligi, skoro teraz koszty utrzymania drużyny na pewno są większe. Trzeba chociażby płacić piłkarzom.

Marek Wójcik i Piotr Ostrowski: - MLKS Czarni Olecko to nie tylko piłkarze nożni, to również piłkarze ręczni oraz tenisiści stołowi i szachiści. Każda z sekcji ma swoje wydatki. Piłka ręczna to 2/3 budżetu piłki nożnej. Budżet, którym dysponujemy nie jest w całości przeznaczony na piłkę nożną, wbrew temu, co podnoszą nasi krytycy.

Otrzymane w ramach otwartego konkursu ofert środki finansowe w całości służą 230 dzieciom i młodzieży szkolącej się i trenującej w Olecku w ramach sekcji MLKS Czarni. To oni są naszą motywacją do działania, poszukiwania innych źródeł wsparcia. To dzięki dzieciakom, które nam zaufały, nie poddajemy się i nie zwracamy uwagi na małostkowe komentarze.

Piłka nożna jest w Olecku od ponad 60 lat, rozwijała się i ewoluowała, żeby ostatecznie przybrać formę Klubu Czarni. Nie wyobrażam sobie Olecka bez piłki nożnej, bez Czarnych. Konsekwencją nieuchronnych zmian są zmiany oczekiwań kibiców wobec piłkarzy, piłkarzy wobec zespołu zarządzającego organizacją. Zrozumiałym jest głos piłkarzy nożnych na różnych poziomach ligi, którzy chcą otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę w ramach drużyny. Chciałbym w tym miejscu mocno podkreślić, iż pieniądze, które dostają piłkarze nie pochodzą z dotacji gminnej. Są darowizną sponsorów i osób , które pomagają IV ligowej drużynie.

- Może więc pomysł na grę w wyższej klasie rozrywkowej nie miała właściwych podstaw finansowych a miasto nie było na niego gotowe?

Marek Wójcik i Piotr Ostrowski: - Czy było warto awansować do IV ligi? Oczywiście , że tak! To niewątpliwy sukces piłkarzy i trenerów, którzy ten awans wywalczyli. Satysfakcjonująca jest możliwość rywalizacji z zawodnikami grającymi o klasę wyżej, którzy często grali na poziomie ekstraklasy i podnosić swoje sportowe umiejętności ucząc się od nich. Oczywiście, generuje to wyższe koszty w porównaniu do klasy okręgowej, w której graliśmy w zeszłym sezonie.

Chciałbym jeszcze wspomnieć o 1% podatku , którego to z racji posiadania statusu Organizacji Pożytku Publicznego jesteśmy beneficjentem. To dla nas ogromne wsparcie finansowe. Dziękuję wszystkim osobom, którzy nam zaufali i wspierają nas poprzez przekazanie 1% swego podatku. Środki te przeznaczany przede wszystkim na transport dzieci i młodzieży na zawody sportowe. Ze względu na położenie geograficzne naszego miasta na mapie województwa warmińsko-mazurskiego i całego kraju, wyjazdy na zawody sportowe kosztują nas bardzo dużo.

Chciałbym również nadmienić iż członkowie zarządu MLKS Czarni Olecko pracują na rzecz naszego klubu charytatywnie, nie otrzymując z tego powodu żadnych uposażeń (oprócz 2 członków, którzy są równocześnie trenerami w sekcjach i z tego tytułu otrzymują wynagrodzenie).

- Na jakie działania konkretnie przeznaczona zostanie dotacja? Co kryje się pod projektami Sięgnijmy po sportowe laury i Sportowe Dzieciaki?

Marek Wójcik i Piotr Ostrowski: - W projekcie Sięgnijmy po sportowe laury stawiamy na szkolenie dzieci i młodzieży (projekt zakłada szkolenie ok. 150 osób w 4 sekcjach i zatrudnienie 9 trenerów do szkolenia w 11 grupach)oraz rywalizację sportową w Olecku, a także w meczach i turniejach wyjazdowych na terenie województwa warmińsko-mazurskim oraz podlaskiego. Nasi sportowcy biorą też udział w turniejach organizowanych w całej Polsce, które to są najbardziej obciążające finansowo. Projekt Sportowe Dzieciaki 2019 to działania szkoleniowe na rzecz najmłodszego pokolenia olecczan. Projekt jest skierowany do dwóch sekcji piłki nożnej i piłki ręcznej.
Przede wszystkim stawiamy na szkolenie maluszków, które to są najbardziej wdzięczną grupą szkoleniową, najbardziej pilną i najbardziej przyswajającą tajniki dyscyplin, które zaczynają uprawiać.

Chciałbym wszystkich „życzliwych” zaprosić do rzeczowej i merytorycznej rozmowy. Jesteśmy otwarci na konkretne uwagi, przemyślenia, rozwiązania. Zapraszam do współpracy i do dialogu na rzecz rozwoju sportu w Olecku, którego wszyscy jesteśmy uczestnikami. Nie będzie to łatwy dialog, ale jego brak jest o wiele bardziej szkodliwy. Ideą, która przyświeca działaniom MLKS Czarni z siedzibą w Olecku, jest gra do jednej, szeroko pojętej bramki… Nie traćcie, proszę, energii na mało konstruktywną krytykę, małostkowe uwagi, wylewanie żalu anonimowo. Razem możemy zrobić więcej i lepiej.

źródło: zolecka.p
l
➡️ ➡️ WYGRANA W KĘTRZYNIE ⬅️ ⬅️
Piotrek dnia luty 09 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 418 czytań ·Drukuj


W swoim kolejnym meczu kontrolnym podczas zimowego okresu przygotowawczego Czarni Olecko pokonali występujący na tym samym szczeblu ligowym zespół MKS Korsze 3:1. Sparing został rozegrany na sztucznej murawie w Kętrzynie. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Stawiecki (2) oraz Dawid Skalski.
O zmianach kadrowych poinformujemy po kolejnym meczu kontrolnym.

Skład Czarnych:
Bożewicz - Wielgat, Wiktorzak, zawodnik testowany, Jasiński (46' Turżonek) - Skalski (46' Szarnecki T.), Dzięgielewski, zawodnik testowany (46' zawodnik testowany), Cwalina (46' zawodnik testowany), zawodnik testowany, Stawiecki

Kolejny sparing Czarni rozegrają w Olecku w sobotę 16 lutego o godz. 12.00 z GKS Mamry Giżycko
.
❗❗ GRALIŚMY DLA NADII ❗❗
Piotrek dnia styczeń 29 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 381 czytań ·Drukuj
Mała mieszkanka Olecka skradła serca drużynie Czarnych Olecko, którzy wraz z MOSiR-em Olecko i białostockim OSiR-em przy wsparciu licznych sponsorów zorganizowali specjalny mecz charytatywny połączony z aukcją piłkarskich pamiątek i gadżetów. Wszystkie zebrane datki przeznaczone zostaną na dalsze leczenie i rehabilitację chorej Nadii.

Nadia choć ma dopiero 5 lat, wiele już przeszła. Urodziła się z zespołem Beckwitha-Widemanna. Po urodzeniu miała robione badania genetyczne które potwierdziły w 100% jednostkę chorobową. Jest to zespół wielu wad wrodzonych, charakteryzuje się m.in. dużym przerostem lewej połowy ciała, przerostem narządów wewnętrznych (nerki, wątroba), przerostem języka (do operacji), małogłowiem, przepukliną. Zespół ten przede wszystkim charakteryzuje się zwiększoną możliwością zachorowania na nowotwór. Nadia jest pod stałą kontrolą specjalistów z Olsztyna między innymi: onkologa, ortopedy, okulisty, chirurga, kardiologa i potrzebuje systematycznej rehabilitacji. Rodzicom chorej dziewczynki, potrzebne jest wsparcie.

Olecczanie po raz kolejny pokazali jak wielkie mają serca. Podczas meczu udało się zebrać łącznie ponad 20 tysięcy zł, co jest rekordem dotychczasowych zbiórek. Za rekordową kwotę 3400 zł sprzedano koszulkę reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego. Połowę tej kwoty uzyskano za trykot FC Barcelona z podpisem samego Leo Messiego. Na licytację trafiło też mnóstwo innych koszulek piłkarskich (Legia Warszawa, Widzew Łódź, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Arka Gdynia i inne), pamiątki z Olecka, wycieczka i wiele innych. Oprócz licytacji można było też wesprzeć Nadię, wrzucając pieniądze do puszki.

Na parkiecie w 6. w historii starciu (chociaż podobno zależy kto liczy i od kiedy) po raz pierwszy góra byli piłkarze z Olecka! Co prawda po pierwszej 12-minutowej tercji przegrywali 2:3, ale dwa gole Piotra Gwaja odwróciły wynik na 4:3 po drugiej części spotkania. Potem Czarni prowadzili nawet 6:3, ekipie BLS udało się zmniejszyć stratę do dwóch goli i próbowała jeszcze gonić wynik, ale fatalna strata skończyła się golem do pustej bramki strzelonym równo z końcową syreną przez Piotra Gwaja. Spotkanie sprawiedliwie i bezkompromisowo sędziowali: Monik Czudzinowicz oraz Marek Kamiński.

Bramki: 0:1 Sebastian Kozłowski, 1:1 Marcin Grygo, 1:2 Mariusz Gromko, 2:2 Kamil Szarnecki, 2:3 Damian Bruliński, 3:3 Piotr Gwaj 4:3 Piotr Gwaj, 5:3 Maciej Cichocki, 6:3 Arkadiusz Cichocki, 6:4 Przemysław Zaręba, 7:4 Piotr Gwaj

Reprezentacja BLS: Mateusz Brański i Tomasz Bartoszuk (bramkarze), Marcin Koniuch, Przemysław Zaręba, Damian Bruliński, Sebastian Kozłowski, Daniel Michaluk, Bartosz Filipczuk, Piotr Suwała, Mariusz Gromko, Piotr Bohdanowicz, Rafał Michnowicz, Michał Leszek Woźniak, Wojciech Biernacki; Mariusz Małkiewicz (kierownik), Piotr Tarasewicz (trener)

Czarni: Marcin Grygo, Filip Bożewicz, Andrzej Adamajt (bramkarze), Arkadiusz Cichocki, Mateusz Wielgat, Jakub Kozłowski, Piotr Matwiejczyk, Maciej Cichocki, Piotr Gwaj, Daniel Turżonek, Tadeusz Szarnecki, Kamil Szarnecki, Adam Wyszyński, Dawid Paszkokowski; Jerzy Wojnowski (trener-selekcjoner)

Przed meczem na parkiecie pojawiły się oleckie mażoretki. W pięknych pokazach zaprezentowały się grupy Gwiazdeczki, Wenus i Mini Gwiazdeczki, a na koniec spektakularne show indywidualne dała Karolina Basiewicz.

Imprezę wsparli liczni sponsorzy i darczyńcy oraz dobrzy ludzie: ZPU Prawda, PEC Siejnik, Restauracja Horyzont, Manufaktura Reklamy, Biuro Turystyczne Sambia, Salon piękności Agnieszki Kurowskiej, ZPK Szumowo, Strefa Handlu Lombard, Piekarnia Młyn, Getin Bank, Alior Bank, Autocenter, Traidenis-pol, Esotic Olecko, Masarnia Jaren, Autoreflex, OSM Olecko, Sklep Impuls Mirosław Popko, Skarpa Zbigniew Januszczyk, ABC Alkoholi, Magros Marek Essel, Sklep odzieżowy Kasia, Karol Sobczak, Agnieszka i Kamil Popko, Patryk Gondek, Marcin Adamski, Maciej Kudyk, Wojciech Muzyk, Dariusz Mazur, Dariusz Bayer, Damian Miecznikowski, Bartłomiej Koniecko, Marek Stankonowicz, Paweł Duchnowski, Paweł Papke, Andrzej Kamiński, Grzegorz Kłoczko,Fundacja Legii Warszawa ,,Gotowi do pomocy", Paweł Piekutowski, grupa Pióropusz, Pub U Czarnego oraz mieszkańcy Olecka, którzy wrzucili do puszki dla Nadii chociażby grosik!

Licytacją kierowali Tomasz Dziokan i Jakub Dziubiński przy pomocy Sylwii Gajewskiej. Imprezę poprowadzili Marcin Czekay oraz Michał Ptaszyński. Natomiast o oprawę muzyczną zadbał DJ Rafał.
Czarni zaczęli przygotowania do rundy wiosennej
Piotrek dnia styczeń 22 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 321 czytań ·Drukuj
W dniu wczorajszym nasi zawodnicy pod okiem trenerów, rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Po krótkim przywitaniu zawodników i trenerów przez prezesa Klubu Marka Wójcika, zawodnicy odbyli pierwszy trening na sztucznej murawie boiska w Olecku W zajęciach wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy występujący w rundzie jesiennej. Zabrakło jedynie Arka Cichockiego oraz Piotra Wiktorzaka którzy narzekają na drobne urazy. Z kolei z kontuzją zmaga się Grzegorz Karaś oraz Maciej Kosiński i ich przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną się nieco później. W zajęciach nie brał także udziału Patyk Rosiński który przebywa na testach w III - ligowym Mazurze Ełk. W zajęciach brało także udział czterech zawodników testowanych (dwóch obrońców i dwóch napastników), którzy starają się o angaż w Czarnych.
W tym tygodniu odbędzie jeszcze tylko trening w środę. Pierwszy tydzień zajęć zakończony zostanie test meczem z Romintą Gołdap (25.01.2019, piątek godz.18.00 murawa sztuczna w Olecku).
❗MECZ CHARYTATYWNY DLA NADII❗
Piotrek dnia styczeń 20 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 356 czytań ·Drukuj

Możesz wspaniale spędzić czas, a co najważniejsze – pomóc! 26 stycznia (sobota) mecz i akcja wspierająca leczenie chorej Nadii.

Czarni Olecko podejmą w Hali Lega drużynę Białostockiej Ligi Sportu. Emocje sportowe to jednak nie wszystko, co do zaoferowania gościom mają organizatorzy wydarzenia. Mecz uświetni występ Mażoretek. Dodatkowo organizowane będą liczne aukcje charytatywne, na których wylicytować będzie można między innymi koszulki z autografami piłkarzy m.in. Jagiellonii, Legii, Pogoni, Wisły oraz pamiątki i gadżety od darczyńców z całej Polski.

Nadia urodziła się 05/09/2014r. z zespołem Beckwitha-Widemanna. Po urodzeniu miała robione badania genetyczne które potwierdziły w 100% jednostkę chorobową. Jest to zespół wielu wad wrodzonych, charakteryzuje się m.in. dużym przerostem lewej połowy ciała, przerostem narządów wewnętrznych (nerki, wątroba), przerostem języka (do operacji), małogłowiem, przepukliną. Zespół ten przede wszystkim charakteryzuje się zwiększoną możliwością zachorowania na nowotwór. Nadia jest pod stałą kontrolą specjalistów z Olsztyna między innymi onkologa, ortopedy, okulisty, chirurga, kardiologa i potrzebuje systematycznej rehabilitacji.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ AKCJI. HALA LEGA SOBOTA 19.00.
1 % podatku dla CZARNYCH
Piotrek dnia styczeń 14 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 665 czytań ·Drukuj

1% podatku dla CZARNYCH

Jak co roku zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków Klubu Czarni Olecko o finansowe wsparcie działalności sportowej. Zgodnie z ustawą „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.
Pozyskane w ten sposób środki Klub zamierza wydatkować na rzecz dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie między innymi na dofinansowanie obozów, zakup sprzętu sportowego, organizację turniejów.
Z góry dziękujemy za wsparcie naszych działań oraz za dotychczasową pomoc finansową.
Zebranie
Piotrek dnia styczeń 10 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 311 czytań ·Drukuj
❗ ❗ OSTATNI MECZ W TYM ROKU❗ ❗
Piotrek dnia listopad 22 2018 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 406 czytań ·Drukuj

Już w sobotę zawodnicy Czarnych Olecko wybiegną na boisko, by ostatni raz w tym roku walczyć o ligowe punkty. W ramach 17. serii gier olecczanie powalczą z dziewiątą w tabeli Granicą Kętrzyn o dobre humory na zimową przerwę. Pierwszy gwizdek o godz. 13:00!

Piłkarze Granicy z 23 punktami zajmują aktualnie 9. pozycję w ligowej klasyfikacji. Na dotychczasowy dorobek złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy, 7 porażek oraz bilans bramkowy w postaci 28 goli strzelonych i 26 straconych. Tydzień temu nasz najbliższy rywal zremisował na wyjeździe z Drwęcą NWL 1:1
Kętrzynianie nie najlepiej radzą sobie w roli gości. W delegacji rozegrali 8 spotkań z czego wygrali zaledwie 1. Zanotowali 2 remisy i aż 5 porażek. Ostatnie zwycięstwo na wyjeździe, Granica odniósła 18 sierpnia z Tęczą Miłomłyn.
W pierwszym meczu obu drużyn Czarni przegrali w Kętrzynie 4:1 (Kuba Jasinski).

Po tym co zaprezentowała nasz zespół w meczu z Mrągowią i Zatoką wiemy, że stać go na zwycięstwo nad zespołem Granicy Kętrzyn. Czarni nie przegrali od trzech meczów. Mamy więc prawo oczekiwać, że sięgnie po punkty także w sobotę. Powinni wyjść na boisko zdeterminowani i udowodnić wyższość dobrą grą. Nasi piłkarze są głodni sukcesów i chcą „odbić” sobie straty jakie ponieśli na początku sezonu.

Dla ekipy duetu trenerskiego najlepiej byłoby zakończyć rundę jesienną zwycięstwem. Za naszą drużyną utworzyła się w tabeli spora grupa pościgowa i każde potknięcie może spowodować, że znajdziemy się w okolicach strefy spadkowej.

Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, zatem zapraszamy na ostatni mecz w 2018 roku!

Sędzią głównym sobotniego starcia będzie Krystian Chudzik (Giżycko) na liniach pomagać mu będą Cezary Kłoczko (Węgorzewo) oraz Rafał Śniadach (Piecki). Obserwatorem z ramienia WMZPN będzie Andrzej Łowcewicz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2020-08-01 17:00
Kolejka: 1
Czarni Olecko : Cresovia Górowo Iławeckie
Ostatni mecz
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Cresovia Górowo Iławeckie 0 0
Czarni Olecko 0 0
DKS Dobre Miasto 0 0
Jurand Barciany 0 0
Kłobuk Mikołajki 0 0
MKS Jeziorany 0 0
Omulew Wielbark 0 0
Orlęta Reszel 0 0
SKS Szczytno 0 0
Śniardwy Orzysz 0 0
Vęgoria Węgorzewo 0 0
Victoria Bartoszyce 0 0
Wilczek Wilkowo 0 0
Żagiel Piecki 0 0
Łyna Sępopol 0 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy