PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

Z Bezled bez punktów!
Piotrek dnia październik 14 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 77 czytań ·Drukuj
NIESTETY! Wyjazdowej porażki doznali zawodnicy CZARNYCH OLECKO przegrywając 3:0 (1:0) z Granicą Bezledy. Olecczanie pojechali bez swoich dwóch podstawowych zawodników (Wasilewski, Kozłowski).

Skład Czarnych
:
Grygo - Maciek Cichocki, Krzysiek Marczuk, Szymon Karkusz, Maciek Kosiński - Michał Wargala, Piotrek Wiktorzak, Dawid Szusta (Dębski), Maciej Głódź, Czajko - Arek Cichocki
Rezerwowi:
Adam Tusznio, Jasiński, Dębski, Bartek Wiktorzak, Sadłowski.

Miejmy nadzięję że, już w sobotę piłkarze zrehabilitują się na własnym boisku w meczu ze Śniadrwami Orzysz.
Kolejny rywal: GRANICA BEZLEDY!

Na sobotę 14 października została zaplanowana 11.kolejka ligi okręgowej. Tego dnia w odległych Bezledach nasza drużyna zmierzy się z miejscową Granicą. Podopieczni trenera Karola Sobczaka po punkty mają do pokonania 150 km w jedną stronę.

Po 10. kolejkach V ligi olecczanie z 25 punktami na koncie zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Zgoła odmienne nastroje panują w Bezledach. Tamtejsza Granica, jest ostatnia. Zaledwie siedem zdobytych punktów z bilansem meczy: 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 7 porażek.

Gdy spotykają się drużyny, zajmujące skrajne miejsca w ligowej tabeli, ciężko znaleźć jakiekolwiek argumenty, które przemawiałyby za wyrównaną walką lub innym wynikiem niż zwycięstwo faworyta. Właśnie tak jest w przypadku sobotniej potyczki Granicy z Czarnymi. Piłkarze powinni  wyjść na boisko, zagrać najlepiej jak tylko potrafią i zdobyć punkty. Gospodarze zapewne są mocno zmotywowani na pojedynek z liderem. Na dodatek w tym spotkaniu nie mają nic do stracenia.
Obstawiając wynik tego meczu, można pod uwagę brać dwa scenariusze. Jeśli goście szybko zdobędą gola, worek z bramkami może się rozwiązać. Im dłużej na tablicy wyników będzie widniał wynik bezbramkowy, tym więcej nerwowości może się wkraść w poczynaniach Czarnych a wtedy wszystko może się zdarzyć. Wiadomo, że często gra z przeciwnikiem, który nie ma nic do stracenie jest najtrudniejsza.
Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie w rundzie jesiennej zremisowaliśmy u siebie 2:2 (Karaś, Cichocki). Natomiast na wiosnę w meczu wyjazdowym przegraliśmy 3:1 (Cichocki).

W meczu lidera z ostatnią drużyną w tabeli Czarni są zdecydowanym faworytem, jednak muszą do tego spotkania podejść w pełni skoncentrowani.
Mimo to piłkarze Czarnych Olecko przed wyjazdem do Bezled trzech punktów dopisywać sobie nie powinni.

ŻYCZYMY CAŁEJ EKIPIE SPOKOJNEJ PODRÓŻY I PRZYWIEZIENIA DO OLECKA 3 PUNKTÓW!

Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia sobotniego meczu. Spotkanie poprowadzą jako główny Piotr Sielski na liniach pomagać mu będą Jakub Moszczyński oraz Paweł Markowicz (wszyscy z Olsztyna).
POGROM CZARNYCH
Popis umiejętności na własnym stadionie dali dzisiaj piłkarze CZARNYCH OLECKO. Podopieczni trenera Karola Sobczaka zagrali koncertowo dla swoich kibiców i rozgromili SKS Szczytno 7:1 (4:0)!

10' Wargala
17' Kozłowski
40' Kozłowski
43' Cichocki A.
52' Grygo (k)
60' Wargala
86' Dębski

:
Grygo - Marczuk (80' Cichocki M.), Karkusz, Wasilewski, Kosiński (70' Sadłowski) - Wargala (65' Szusta) Wiktorzak, Głódź (73' Wiktorzak) Kozłowski, Czajko (62' Jasiński) - Cichocki A. (78' Dębski)
Rezerwowi:
Karaś E., Jasiński, Cichocki M., Wiktorzak, Dębski, Sadłowski, Szusta.

Kolejny mecz Czarni rozegrają na wyjeździe. W sobotę 14 października o godz.15.30 zagrają z Granicą Bezledy.
W SOBOTĘ KOLEJNY MECZ CZARNYCH.

Podopieczni trenera Karola Sobczaka nie zwalniają tempa. W sobotę 7 października Czarni zmierzą się w Olecku z SKS Szczytno w 10.kolejce rozgrywek ligi okręgowej. Będzie to trzecie spotkanie które nasi piłkarze rozegraja w przeciągu sześciu dni.

Nasz zespół powalczy o obronę pozycji lidera tabeli oraz podtrzymanie świetnej passy – olecczanie jako jedyni w tym sezonie nie stracili punktów grając u siebie.
Szczytno po 9 meczach obecnego sezonu ma na koncie 16 pkt. i zajmuje czwartą pozycje w tabeli. Masz sobotni przeciwnik wygrał pięć spotkań, raz zremisował i trzy razy przegrał. W ostatniej kolejce przegrał z Łyną Sępopol 3:1. Czy to może mieć znaczenie w sobotnim meczu? – To problem gości. Czarni skupiają się na sobie i chcą zagrać tak, jak w poprzednich meczach. Od początku powinni narzucić mocne tempo, kontrolować grę, grać agresywnie i wysoko w odbiorze, a do tego tworzyć sytuacje strzeleckie i być skuteczni.

Każdy mecz jest dla nich tak samo ważny i każdy chcą wygrać, żeby gromadzić punkty. W sobotę na pewno pokażą walkę, charakter i umiejętności!
W poprzednim sezonie na jesieni wygraliśmy w Szczytnie 1:0 (Karaś), natomiast w rundzie rewanżowej na własnym boisku zremisowaliśmy 2:2 (Karaś, Cichocki).

Czarni nie stracili w tym sezonie jeszcze punktów u siebie, a żeby tę świetną passę utrzymać, muszą pokonać Szczytno co wcale nie będzie takie łatwe. Czy uda się podtrzymać twierdzę Olecko? Przekonamy się o tym w sobotę o godzinie 16:00. Do zobaczenia na Stadionie Miejskim!

Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia sobotniego meczu. Spotkanie poprowadzą: jako główny Sebastian Sikorski (Olsztyn) na liniach pomagać mu będą Kajetan Korzeniowski (Ełk) oraz Łukasz Artemniak (Olsztyn).
TRZY PUNKTY ZOSTAJĄ W OLECKU.

Czarni Olecko wygrali z Łyną Sępopol 2:1 (0:1) w zaległym spotkaniu 8.kolejki ligi okręgowej. Olecczanie wykonali zadanie sięgając po trzy punkty i tym samym powrócili na fotel lidera. Bramki dla naszej drużyny zdobyli wracający do gry w Czarnych Dawid Szusta oraz w doliczonym czasie gry Piotrek Wiktorzak. Rywale mimo iż plasują sie w połowie ligowej tabeli pokazali się z dobrej strony.

Wiecej informacji wkrótce.

:
Marcin Grygo - Maciek Cichocki M. (Wiktorzak), Szymon Karkusz, Michał Wasilewski, Maciek Kosiński (Marczuk)- Michał Wargala (Tusznio), Wiktorzak P., Maciej Głódź, Jakub Kozłowski, Czajko (Szusta) - Arek Cichocki (Dębski)
Rezerwowi:
Szusta, Sadłowski, Wiktorzak B., Dębski, Jasiński, Marczuk, Adam Tusznio

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra również na własnym stadionie. Juz w najbliższą sobotę 7 października o godz. 16.00 Czarni podejmą SKS Szczytno.

ODZYSKAĆ FOTEL LIDERA!

Piłkarze Czarnych Olecko nie zdążyli jeszcze zapomnieć o pierwszej w tym sezonie porażce a już od dzisiaj przygotowują się do kolejnego meczu o ligowe punkty. W środowe po południe w ramach 8.kolejki ligi okręgowej rozegrają zaległy mecz z Łyną Sępopol.

Gospodarze, którzy w poprzedniej kolejce stracili pierwszą pozycję w tabeli na rzecz LKS Różnowo z pewnością zrobią wszystko, by już po tym meczu ją odzyskać. To zadanie z pozoru wydaje się być proste, bo zmierzą się z niżej notowanym zespołem ale w piłce nożnej niczego nie można przewidzieć.

Rywal co prawda nie należy do czołówki rozgrywek, ale jest niewygodny i w przeszłości potrafił napsuć krwi ligowym faworytom. Łyna na dzień dzisiejszy zajmuje 9.miejsce w tabeli. Po 8 meczach zgromadziła na swoim koncie 11 pkt (3 zwycięstwa 2 remisów 3 porażki) z bilansem bramek 17-19. Czarni zajmują drugą pozycje w tabeli ze stratą 1pkt. do lidera.

Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie w rundzie jesiennej zremisowaliśmy u siebie 2:2 (Arek Cichocki x2). Natomiast na wiosnę przegraliśmy 3:0.

Zespół z Sępopola mogący pochwalić ostatnim zwyciestwem z SKS Szczytnem (3:1) z całą pewnością nie przyjedzie do Olecka się bronić. Olecczanie natomiast będą chcieli zrehabilitować się kibicom za ostatnią porażkę w Wielbarku i wrócić na zwycięską ścieżkę.

Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi punktualnie o godzinie 16.00.

Wstęp na mecz:

mężczyźni 5zł
• kobiety i dzieci bezpłatnie

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZ! PRZYJDŹ I KIBICUJ NASZEJ DRUŻYNIE!
ŚRODA 4 październik 16.00 STADION MIEJSKI.

Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia środowego meczu. Spotkanie poprowadzą jako główny Paweł Jarguz (Mikołajki) na liniach pomagać mu będą Wojciech Jarguz (Mikołajki) oraz Linkrong>Roman Gutkowski (Giżycko).
>
Stało sie! Porażka Czarnych
Niestety kiedyś musiała nadejść ta chwila. Pilkarze Czarnych Olecko po raz pierwszy w sezonie ulegli w meczu ligowy, a ich pogromcą okazał sie Omulew Wielbark który wygrał 1:0.
Czarni po tej porażce spadli na druga pozycje w tabeli. Liderem jest LKS Różnowo.

:
Grygo - Cichocki M., Karkusz, Wasilewski, Kosińskiński (Dębski) - Wargala (Jasiński), Wiktorzak, Kozłowski, Głódź, Czajko (Szusta) - Cichocki A.
Rezerwowi:
Adam Tusznio, Dębski, Wiktorzak B., Jasiński, Szusta, Sadłowski, Marczuk

Kolejny mecz Czarni rozegrają juz w środę 4 października o godz. 16.00. Przeciwnikiem w zaległym spotkaniu będzie Łyna Sępopol.
Wracamy do gry. Przed Czarnymi wyjazd.
Piotrek dnia wrzesień 28 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 475 czytań ·Drukuj
Po 2-tygodniowej przerwie spowodowanej przełożeniem meczu z Łyną, do gry o ligowe punkty powracają seniorzy. Podtrzymać zwycięską serię – z takim założeniem do Wielbarka w najbliższy weekend wybiorą się piłkarze Czarnych Olecko.

Obecnie Omulew zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów. Piłkarze z Wielbarka kolejno: zremisowali z Łyną 1:1, rozbili 0:3 SKS Szczytno, wygrali ze Śniadrwami 2:1 oraz z Dobrym Miastem 0:1, zremisowali z Jurandem 2:2, przegrali z Żaglem 2:0 i Różnowem 0:1. W ostatnim ligowym pojedynku również przegrali na wyjeździe z Vęgorią 2:1.

Olecczan czeka jednak trudny mecz. Omulew będzie chciał zapewne przerwać serię porażek i pokazać się jak z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Czarni natomiast chcą podtrzymać passę meczów bez porażki, a najlepiej jakby przywieźli komplet punktów z Wielbarka co dałoby jeszcze większy psychiczny komfort, czego nie było w poprzednim sezonie. Nie jest to niemożliwe, bowiem drużyna Czarnych zaczęła również wygrywać na wyjazdach.

Kto będzie zatem faworytem najbliższej konfrontacji? Ciężko powiedzieć, aczkolwiek miejsca w tabeli oraz ostatnie wyniki obu drużyn wskazują na ekipę Karola Sobczaka, którzy są na fali i nie stracili punktu od wyjazdowego remisu w Różnowie (1:1).

Spotkanie Omulew Wielbark z MLKS Czarni Olecko zostanie rozegrane w niedzielę (1 października) o godz. 16.00 na Stadionie Leśnym w Wielbarku.

Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 9.kolejki V ligi. Niedzielne spotkanie poprowadzą jako główny Wojciech Krztoń na liniach pomagać mu będą Jacek Makowski i Łukasz Artemniak (wszyscy z Olsztyna).

Seniorzy pauzują, młodzież gra!

Seniorzy Czarnych Olecko w ten weekend odpoczywają od zmagań w lidze okręgowej, ale pozostałe grupy młodzieżowe rozegrają swoje ligowe mecze. Przedstawiamy terminarz na najbliższy weekend:

MŁODZIK - I liga wojewódzka:

22 września (piątek) godz. 17.00 (WYJAZD)

Mazuria II Giżycko - CZARNI OLECKO 2:0

TRAMPKARZ - I liga wojewódzka:

23 września (sobota) godz. 13.00 (DOM) - Sztuczna murawa

CZARNI OLECKO - Concordia Elbląg 0:1

JUNIOR - II liga wojewódzka:

24 września (niedziela) godz. 14.00 (WYJAZD)

Mamry Giżycko - CZARNI OLECKO 5:0

Serdecznie zapraszamy w sobotę na boisko ze sztuczną murawą o godz. 13.00
UDANY WYJAZD DO WĘGORZEWA!
Piotrek dnia wrzesień 16 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 2 komentarze · 379 czytań ·Drukuj
Sukcesem zakończył się wyjazd CZARNYCH na ligowy mecz 7 serii spotkań do Węgorzewa. Podopieczni Karola Sobczaka pokonali miejscową Vęgorię 4:0 przedłużając już do siedmiu meczy serię bez porażki.
Bardzo dobra organizacja, pełna koncentracja przez cały mecz. I całkowita realizacja planów taktyczna przyniosła efekt.
Czarni dopisuja sobie do ligowej tabeli kolejne 3 punkty i z 19 punktami na koncie prowadzą w ligowej tabeli.
Brawo Panowie, kolejny sukcesik na Waszym koncie.

Vęgoria Węgorzewo - CZARNI OLECKO 0:4 (0:3)

9' Cichocki A.
27' Kozłowski
29' Kozłowski
82' Kozłowski

:
Grygo - Cichocki M., (76' Marczuk), Karkusz, Wasilewski, Kosiński (77' Sadłowski) - Wargala (71' Tusznio), Wiktorzak P., Głódź (80' Wiktorzak B.), Kozłowski, Czajko (56' Jasiński) - Cichocki A. (81' Dębski)
Rezerwowi:
Karaś E., Tusznio, Dębski, Sadłowski, Wiktorzak B., Jasiński, Marczuk.

Kolejny mecz ze względu na przełożone spotkanie z Łyną, Czarni rozegrają na wyjezdzie 1 października z Omulew Wielbark. Najbliższy mecz w Olecku 4 października (środa) o godz. 16.00 z Łyną Sępopol.
W sobotę z CWKS Vęgoria Węgorzewo

W ramach 7. kolejki ligi okręgowej naszych zawodników czeka wyjazd na ciężki teren do Węgorzewa gdzie o ligowe punkty powalczymy z miejscową Vęgorią.

Dla Czarnych jest to najbliższy wyjazd w sezonie. Olecko i Węgorzewo dzieli tylko 68 km, ale smaczku temu spotkaniu dodaje także fakt, że obydwie drużyny to ścisła ligowa czołówka. Czarni są liderem, nie przegrali jeszcze w tym sezonie a ostatni mecz z Wilczkiem wygrany w dobrym stylu pokazał, że to jeszcze nie wszystko na co stać ten zespół. Nasz najbliższy rywal w ostatniej  kolejce pokonał LKS Różnowo 6:4! Obecny bilans Vęgorii w rundzie jesiennej to 12 punktów po 6. kolejkach, cztery mecze zakończyli zwycięstwami i zanotowali dwie porażki z bilansem bramek 14:11. Zajmują 3.miejsce w tabeli.

Sobotnie spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny podbudowane zwycięstwami w ostatniej kolejce będą chciały po raz kolejny osiągnąć dobry rezultat

W poprzednim sezonie nasz zespół wygrał 1:4 (Głódź, Żyliński, Karaś, Jasiński) w Węgorzewie, a w rundzie wiosennej przegraliśmy u siebie 2:3 (Tusznio Adam, Tusznio Ariel).Jak będzie zatem teraz? Czy historia się powtórzy i z  Węgorzewa przywieziemy trzy punkty?
Sobotnie spotkanie na Stadionie Miejskim w Węgorzewie rozpocznie się o godz. 16:00.

Życzymy całej ekipie spokojnej podróży i przywiezienia do Olecka 3 punktów!

14 Żagiel Piecki 15 14
15 DKS Dobre Miasto 15 12