MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Obecny rozkład treningów
Marek dnia wrzesień 28 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 1386 czytań ·Drukuj


Prezentujemy aktualny rozkład zajęć wszystkich grup sekcji piłki nożnej i ręcznej:

PIŁKA NOŻNA

- Senior: poniedziałek, środa i czwartek od godz. 18.00
zajęcia prowadzi Karol Sobczak

- Junior młodszy i trampkarz: wtorek, czwartek i piątek od godz. 16.30
zajęcia prowadzą Kamil Szarnecki i Tomasz Karniej

- Młodzik: poniedziałek i środa od godz. 16.30
zajęcia prowadzi Adam Wyszyński

- Orlik: wtorek i czwartek od godz. 15.30
zajęcia prowadzą Kamil Szarnecki, Tomasz Karniej i Adam Wyszyński

Wszystkie zajęcia odbywają się na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią lub na Stadionie Miejskim

PIŁKA RĘCZNA

- Senior i junior: poniedziałek, środa i piątek od godz. 19.00 (Hala LEGA)

- Kadeci i młodzicy: od poniedziałku do piątku od godz. 19.00 (Hala L.O. na ul. Kościuszki)

- Sekcja żeńska: poniedziałek, środa i piątek od godz. 17.30 (Hala ZSLiZ na ul. Gołdapskiej)
Zajęcia prowadzą Marek Strzyżewski i Dariusz Dźwilewski


Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2020-08-08 16:00
Kolejka: 2
DKS Dobre Miasto : Czarni Olecko
Ostatni mecz
Data: 2020-08-01 17:00
Kolejka: 1
Czarni Olecko : Cresovia Górowo Iławeckie
1     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Łyna Sępopol 1 3
2 DKS Dobre Miasto 1 3
3 SKS Szczytno 1 3
4 Orlęta Reszel 1 3
5 Wilczek Wilkowo 1 3
6 Czarni Olecko 1 3
MKS Jeziorany 1 3
7 Rominta Gołdap 1 1
Victoria Bartoszyce 1 1
8 Śniardwy Orzysz 1 0
9 Kłobuk Mikołajki 1 0
10 Cresovia Górowo Iławeckie 1 0
Omulew Wielbark 1 0
11 Vęgoria Węgorzewo 1 0
12 Jurand Barciany 1 0
13 Żagiel Piecki 1 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy