MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Obecny rozkład treningów
Marek dnia wrzesień 28 2016 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 1086 czytań ·Drukuj


Prezentujemy aktualny rozkład zajęć wszystkich grup sekcji piłki nożnej i ręcznej:

PIŁKA NOŻNA

- Senior: poniedziałek, środa i czwartek od godz. 18.00
zajęcia prowadzi Karol Sobczak

- Junior młodszy i trampkarz: wtorek, czwartek i piątek od godz. 16.30
zajęcia prowadzą Kamil Szarnecki i Tomasz Karniej

- Młodzik: poniedziałek i środa od godz. 16.30
zajęcia prowadzi Adam Wyszyński

- Orlik: wtorek i czwartek od godz. 15.30
zajęcia prowadzą Kamil Szarnecki, Tomasz Karniej i Adam Wyszyński

Wszystkie zajęcia odbywają się na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią lub na Stadionie Miejskim

PIŁKA RĘCZNA

- Senior i junior: poniedziałek, środa i piątek od godz. 19.00 (Hala LEGA)

- Kadeci i młodzicy: od poniedziałku do piątku od godz. 19.00 (Hala L.O. na ul. Kościuszki)

- Sekcja żeńska: poniedziałek, środa i piątek od godz. 17.30 (Hala ZSLiZ na ul. Gołdapskiej)
Zajęcia prowadzą Marek Strzyżewski i Dariusz Dźwilewski


Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-10-19 15:00
Kolejka: 12
DKS Dobre Miasto : Czarni Olecko
Ostatni mecz
Data: 2019-10-12 15:30
Kolejka: 11
Czarni Olecko : Omulew Wielbark
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 11 30
2 Orlęta Reszel 11 26
3 Rominta Gołdap 11 25
4 Żagiel Piecki 11 23
5 Łyna Sępopol 11 20
6 Śniardwy Orzysz 11 19
7 Omulew Wielbark 11 16
8 DKS Dobre Miasto 11 15
9 Wilczek Wilkowo 11 14
10 Victoria Bartoszyce 11 14
11 Kłobuk Mikołajki 11 12
12 Cresovia Górowo Iławeckie 11 12
13 Vęgoria Węgorzewo 11 10
14 LKS Różnowo 11 8
15 Czarni Olecko 11 6
16 SKS Szczytno 11 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy