MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























➡➡Na początek ZATOKA BRANIEWO⬅⬅
Piotrek dnia lipiec 12 2018 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 449 czytań ·Drukuj
▪II kolejka (15.08) Granica Kętrzyn - CZARNI OLECKO

▪III kolejka (18-19.08) CZARNI OLECKO - MLKS Motor Lubawa

▪IV kolejka (25-26.08) KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - CZARNI OLECKO

▪V kolejka: (1-2.09) CZARNI OLECKO - LKS Tęcza Miłomłyn

▪VI kolejka (8-9.09) CZARNI OLECKO - Concordia Elbląg

▪VII kolejka (15-16.09): MKS Korsze - CZARNI OLECKO

▪VIII kolejka (22-23.09) CZARNI OLECKO - Jeziorak Iława

▪IX kolejka (29-30.09) BKS Tęcza Biskupiec - CZARNI OLECKO

▪X kolejka (06-07.10) CZARNI OLECKO - GKS Mamry Giżycko

▪XI kolejka (13-14.10) Olimpia II Elbląg - CZARNI OLECKO

▪XII kolejka (20-22.10) CZARNI OLECKO - MKS Rominta Gołdap

▪XIII kolejka (27-28.10) Gks Wikielec - CZARNI OLECKO

▪XIV kolejka (3-4.11) CZARNI OLECKO - KS Unia Susz

▪XV kolejka (10-11.11) MKS Mrągowia Mrągowo - CZARNI OLECKO

▪XVI kolejka (17-18.11) Zatoka Braniewo - CZARNI OLECKO

▪XVII kolejka (24-25.11) CZARNI OLECKO - Granica Kętrzyn
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-08-24 17:00
Kolejka: 4
Czarni Olecko : Łyna Sępopol
Ostatni mecz
Data: 2019-08-17 17:30
Kolejka: 3
Vęgoria Węgorzewo : Czarni Olecko
3     :     2
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 3 9
2 Orlęta Reszel 3 7
3 Omulew Wielbark 3 7
4 Łyna Sępopol 3 6
5 Victoria Bartoszyce 3 6
6 Śniardwy Orzysz 3 6
7 Rominta Gołdap 3 6
8 Żagiel Piecki 3 4
9 Czarni Olecko 3 4
10 DKS Dobre Miasto 3 4
11 LKS Różnowo 3 3
12 Wilczek Wilkowo 3 3
13 Vęgoria Węgorzewo 3 3
14 Kłobuk Mikołajki 3 1
15 Cresovia Górowo Iławeckie 3 0
16 SKS Szczytno 3 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy