PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

LIDER NIE ZWALNIA TEMPA
Piotrek dnia wrzesień 10 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 3 komentarze · 441 czytań ·Drukuj
Kolejny raz z bardzo dobrej strony w zmaganiach ligowych zaprezentowali się piłkarze Czarnych Olecko. Podopieczni Karola Sobczaka po bardzo ciekawym spotkaniu, pokonali Wilczek Wilkowo 3:0. Tym samym olecczanie nadal są niepokonaną w nowym sezonie drużyną.

Niedzielne spotkanie w Olecku od pierwszego gwizdka przebiegało pod dyktando Czarnych. Gospodarze w pierwszej połowie kontrolowali przebieg gry i co rusz stwarzali sobie dobre, a nawet doskonałe okazje bramkowe. Uwieńczeniem tego były zdobyte dwa gole przez Jakuba Kozłowskiego oraz Michała Wargali.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Przyjezdni zagrażali nam głównie po stałych fragmentach gry. Wilczek postawił nam trudne warunki, ale na szczęście to Arek Cichocki zdobył zwycięską bramkę pod koniec meczu i Czarni mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Zdobyte dzisiaj trzy punkty są bardzo ważne ponieważ dalej utrzymujemy przewagę punktową nad resztą stawki.

Cieszy to, że nasz drużyna pokazała w tym spotkaniu mądrość i widać było, który zespół jest bardziej doświadczony. Liczymy na to, że zwycięstwo będzie przedłużeniem dobrej passy i w tym sezonie wszystkim drużynom ciężko będzie zdobywać punkty w Olecku. Podsumowując, mamy nadzieję, że dzisiejsze zwycięstwo będzie dobrym prognostykiem na kolejne mecze naszej drużyny.

CZARNI OLECKO - Wilczek Wilkowo 3:0 (2:0)

11' Kozłowski
37' Wargala
76' Cichocki A.

Skład Czarnych:
Grygo - Cichocki M. (87' Wiktorzak B.), Karkusz, Wasilewski, Kosiński - Wargala (74' Jasiński), Wiktorzak P., Głódź (70' Marczuk), Kozłowski, Czajko (58' Dębski) - Cichocki A.
Rezerwowi:
Karaś E., Litus, Dębski, Sadłowski, Wiktorzak B., Jasiński, Marczuk

Kolejny mecz Czarni rozegrają na wyjeździe. W sobotę 16 września zagrają z Vęgorią Węgorzewo