W najbliższą sobotę 1 kwietnia, w ramach 19 kolejki V ligi Czarni Olecko podejmą na własnym stadionie drużynę MKS Ruciane - Nida.
Nasz najbliższy rywal po 18 meczach zgromadził 13 punktów z bilansem 3 – 4 – 11 i na dzień dzisiejszy zajmuje 14.miejsce w ligowej tabeli. Czarni po porażce i remisie zanotowali spadek na 6.pozycje.
Jak przekonaliśmy się w ubiegłą sobotę, drużyna walcząca o utrzymanie wcale nie musi być łatwym przeciwnikiem. Tak też może być w najbliższym spotkaniu ponieważ do Olecka przyjeżdża walczący o utrzymanie Ruciana – Nida.
Czarni w Dźwierzutach zagrali słabo i każdy czeka aby czas szybko zleciał do kolejnego meczu, w którym będą mogli się zrehabilitować. Przed własną publicznością chcą zaprezentować to, nad czym pracowali całą zimę i jesteśmy pewni, że każdy z naszych zawodników da z siebie wszystko i powalczy o cenne 3 punkty!
Przypomnijmy, pierwsze spotkanie pomiędzy Czarnymi a MKS-em rozegrane w Rucianej – Nidzie zakończyło się wygraną gości 0:2 ( Ariel Tusznio, Zbyszek Jasiński). Jaki wynik padnie w rewanżu? Odpowiedź poznamy już w sobotę. Początek spotkania w Olecku o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy na stadion.
Wstęp na mecz: - Kobiety i dzieci bezpłatnie
- Mężczyźni 5zł