PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy

Zmiana rachunku
Marek dnia maj 12 2019 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 1423 czytań ·Drukuj
Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy Czarni Olecko

Adres:ul. Park 1, 19 - 400 Olecko

Bank BNP PARIBAS: 03 1600 1462 1821 1125 7000 0001
CZARNI WRACAJĄ Z PUNKTAMI
Marek dnia kwiecień 11 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 4 czytań ·Drukuj

Zwycięstwem Czarnych zakończył się mecz 20. kolejki rozgrywek ligi okręgowej, w którym nasza drużyna podejmowała w Węgorzewie tamtejszą Vęgorię. Bramki na wagę trzech punktów w konfrontacji z wymagającym przeciwnikiem zdobyli Jakub Kozłowski z karnego oraz Marek Nowakowski. Czarni od 68 minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Jarka Szczęsnego.
Wygrywamy bardzo ważne spotkanie i bardzo udanie rozpoczynamy rundę wiosenną. Cieszy nas fakt, że przez większość meczu potrafiliśmy prowadzić grę, mimo że był to nasz pierwszy mecz w delegacji. Gratulacje dla drużyny za walkę do końca i charakterną grę! Takie mecze kreują zespoły więc wierzymy, że kolejny wyjazd który czeka nasz zespół już niedzielę 18 kwietnia do Mikołajek dostarczy nam kolejnych zdobyczy trzypunktowych!
CWKS Vęgoria Węgorzewo - MLKS Czarni Olecko 1:2 (1:2)
Bramki - 11' Jakub Kozłowski (k), 32' Marek Nowakowski
Skład Czarnych:
Miliszewski - Kosiński, Michniewicz, Sutuła, Szczęsny - Nowakowski, Kupiec (62' Kościuch), Karaś, Kuźba (80' Stępień), Jurewicz - Kozłowski
Rezerwowi:
Bożewicz, Gdak, Astapczyk, Stępień, Wyszyński, Kościuch

Dziękujemy za wsparcie od naszych sponsorów - Urząd Miejski w Olecku AluFusion Kamil Domel - Voltar, Pub u Czarnego Łuk-bruk PPUH Krzysztof Szymczyk Centrum Ogrodnicze Supros Agro Norbert Jaszczanin - Serwis RTV AGD, Pol-Kop A.B Zyskowscy
WYGRANA NA INAUGURACJĘ RUNDY

Wspaniały prezent świąteczny sprawili piłkarze Czarnych swoim kibicom, sztabowi szkoleniowemu, ale przede wszystkim sobie samym. Podopieczni trenera Adama Wyszyńskiego w swoim pierwszym wiosennym meczu pokonali Jurand Barciany aż 5:1, dzięki czemu awansowali w ligowej tabeli na 7.pozycję.
Początek meczu wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Czarni dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie kilka sytuacji z czego dwie wykorzystał Krystian Kuźba oraz jedną Jakub Kozłowski. Bardzo istotne ostrzeżenie dostaliśmy w 40 minucie. Wtedy to nasza defensywa przysnęła i to goście cieszyli się z gola.
Wynik 3:1 z pewnością nie zamykał jeszcze meczu, dlatego po przerwie musieliśmy pójść za ciosem, nie pozwalając przyjezdnym na zbyt wiele. Taki plan nasi zawodnicy realizowali natomiast Jurand nie poddawał się i również atakował naszą bramkę. W 79 minucie meczu debiutujący w barwach Czarnych Karol Kościuch zakończył akcję strzałem do siatki. W 87 minucie z bliskiej odległość bramkarza gości przelobował ponownie Karol Kościuch zamykając wynik meczu.
Po spotkaniu w końcu mogliśmy oglądać radość naszych zawodników. Na ligowe zwycięstwo czekaliśmy od 31 października, ale warto było! Nasz zespół wygrał zasłużenie i teraz spokojnie może przygotowywać się do spotkania wyjazdowego z Vęgorią Węgorzewo. Mecz zaplanowano na sobotę, 10 kwietnia o godz.16.00.

Podziękowania dla naszych sponsorów!
Urząd Miejski w Olecku AluFusion Getin Bank Pub u Czarnego Kamil Domel Łuk-bruk Supros Agro PPUH Krzysztof Szymczyk Centrum Ogrodnicze Pol-Kop A.B Zyskowscy

Czarni Olecko - Jurand Barciany 5:1 (3:1)
Bramki - 13' Kuźba, 22' Kuźba, 33' Kozłowski, 79' Kościuch, 87' Kościuch

Miliszewski - Cichocki (88' Stępień), Wiktorzak, Michniewicz, Tusznio - Nowakowski, Karaś (46' Kosiński), Kuźba (77' Kupiec) Kowalewski (65' Jurewicz) - Szczęsny ('68 Kościuch), Kozłowski
Rezerwowi:
Bożewicz, Stępień, Kupiec, Jurewicz, Kościuch Kosiński, Sutuła
Czarni - Jurand
PODZIĘKOWANIA SPONSOROM
Marek dnia luty 07 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 253 czytań ·Drukuj

Nie od dziś wiadomo, iż pierwszymi sponsorami młodych sportowców są ich rodzice. Z dumą jednak chcieliśmy poinformować, że drużynę Młodzika, dzięki staraniom trenerów Karola Duchnowskiego i Konrada Topolskiego, wsparli sponsorzy z OSM Olecko na czele. Dzięki zaangażowaniu sponsorów oraz rodziców udało się zakupić trochę zimowego sprzętu dla młodych zawodników.
Wielkie podziękowania OSM Olecko, Kamilowi Pratko, Radosławowi Barwińskiemu, Michałowi Ptaszyńskiemu, Wioletcie Dębowskiej, Majster PPUH Marek Pietraszewski oraz rodzicom!!
CZAS NA POWRÓT. ZACZYNAMY W PONIEDZIAŁEK
Marek dnia styczeń 24 2021 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 308 czytań ·Drukuj

25 stycznia o godz.18.00 na boisku orlik drużyna seniorska MLKS Czarni Olecko rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej.
Przed zawodnikami dwa miesiące przygotowań do ligowej wiosny. Swoją formę szlifować będą tradycyjnie na obiektach w Olecku. Ponadto olecczan czekają również mecze sparingowe, a tych na rozkładzie będzie w lutym i marcu łącznie osiem.
Poznaliśmy listę drużyn, z którymi przyjdzie się mierzyć naszej drużynie podczas zimowego okresu przygotowawczego. Zimowy cykl przygotowań oprócz jednostek treningowych jak zawsze zawierać będzie również kilka gier kontrolnych. Te zostały przez trenera Adama Wyszyńskiego dobrane w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować nasz zespół do zmagań o punkty, które rozpoczniemy tradycyjnie pod koniec marca.
▪︎ 13 marca (sobota), ⏰ 11.00: Wigry II Suwałki - CZARNI OLECKO [Suwałki]
Pierwszy mecz o punkty w 2021 r. nasz zespół rozegra w ostatni weekend marca. Olecczanie zmierzą się wówczas na wyjeździe z SKS Szczytno.
KALENDARZ CZARNYCH JUŻ DOSTĘPNY!

Troszkę spóźniony ale już jest. Sekcja piłki nożnej przygotowała dla osób związanych z Klubem oraz dla wszystkich zainteresowanych kalendarz którego miniaturkę zamieszczono poniżej.
To już dwudziesta pierwsza edycja kalendarza klubowego (!), bowiem pierwszy raz pojawił się w roku 2000 i od tego momentu, nieprzerwanie przygotowywany jest dla sympatyków Klubu.
Osoby zainteresowane nabyciem tego gadżetu klubowego zapraszamy do Zakładu Szewskiego przy ul. Nocznickiego 1A (za pocztą, wjazd od ul. Zyndrama) a także za pośrednictwem wiadomości prywatnej na fb MLKS Czarni Olecko.
Cena jednego egzemplarza to 10 zł. Dochód ze sprzedazy zostanie przeznaczony na sprzęt szkoleniowy dla najmłodszych w naszym Klubie oraz organizacje meczy w rundzie wiosennej.

Zdjęcia do kalendarza autorstwa Jankowski Fotografia - ślubna, rodzinna, portretowa.
CZARNI POKONALI RESZTĘ ŚWIATA

W pierwszym wydarzeniu sportowym 2021 roku na Warmii i Mazurach Czarni Olecko pokonali 10:6 Resztę Świata. Pierwszą bramkę w Nowym Roku zdobył Andrzej Miliszewski.
CZARNI OLECKO – RESZTA ŚWIATA 10:6 (3:2)
Andrzej Miliszewski x3, Joanna Czarniecka, Tomasz Opanowski, Stanisław Wasilewski, Franciszek Antkiewicz, Jakub Kozłowski x2, Wiktor Czarniecki x3, Marta Masalska, Krzysztof Czuper, Piotr Matwiejczyk
Sędzią spotkania był Artur Pajewski
Filip Bożewicz, Bartek Wiktorzak, Krzysztof Czuper, Ariel Tusznio, Grzegorz Karaś, Wiktor Czarniecki, Andrzej Miliszewski, Andrzej Kamiński, Adam Wyszyński, Joanna Czarniecka, Jakub Kozłowski
Skład Reszty Świata;
Mariusz Makal, Robert Ratuszny, Zdzisław Sobolewski, Maciej Kosiński, Tomasz Opanowski, Stanisław Wasilewski, Franciszek Antkiewicz, Piotr Matwiejczyk, Marta Masalska, Marcin Karaś
MECZ NOWOROCZNY
Marek dnia grudzień 29 2020 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 417 czytań ·Drukuj

Tradycyjnie już w Nowy Rok punktualnie o godz.12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzą się reprezentacje Czarnych Olecko oraz Reszty Świata.
W dotychczas rozegranych 21 spotkaniach padły 152 gole. Ośmiokrotnie wygrywali Czarni, a czterokrotnie ich rywale. Dziewięć razy mecz zakończył się remisem. Przed rokiem Czarni wygrali 5:3!
Kto tym razem wyjdzie zwycięsko z pojedynku? To okaże się już w Nowy Rok około godz.13.30. Na pewno nie zabraknie też tradycyjnej lampki szampana i toastów za pomyślność oleckiej piłki nożnej.
Mecz odbędzie się 1 stycznia o godz.12.00 niestety bez udziału kibiców.
Poznaliśmy plan sparingów Czarnych
Marek dnia listopad 29 2020 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 561 czytań ·Drukuj

Runda jesienna za nami. MLKS Czarni Olecko powoli przygotowują się do zimowej przerwy i odpoczynku. Koniec treningów trener Adam Wyszyński zaplanował na piątek 27 listopada. W klubie zawodnicy ponownie stawią się w poniedziałek 25 stycznia i rozpoczną pierwszy trening po zimowej przerwie. Na początek serii sparingów - 2 lutego zmierzą się ze Spartą Augustów.
Poniżej przedstawiamy plan meczów kontrolnych, który na bieżąco będzie aktualizowany o wyniki oraz kolejne spotkania sparingowe:

▪︎ 2 luty (wtorek), 19.00: Sparta Augustów - CZARNI OLECKO [Augustów]
▪︎ 5 luty (piątek), 18.30: CZARNI OLECKO - Miejski Klub Sportowy Rominta Gołdap [Olecko]
▪︎ 13 luty (sobota), 11.00: Mazur Ełk - CZARNI OLECKO [Ełk]
▪︎ 20 luty (sobota), 11.00: Wigry II Suwałki / Junior Starszy - CZARNI OLECKO [Suwałki]
▪︎ 24 luty (środa), 19.00: CZARNI OLECKO - Sparta Augustów [Olecko]
▪︎ 27 luty (sobota), 11.00: CZARNI OLECKO - MAZUR WYDMINY [Olecko]
▪︎ 5 marca (piątek), 19.00: CZARNI OLECKO - Rominta Gołdap [Olecko]
▪︎ 13 marca (sobota), 11.00: Wigry II Suwałki - CZARNI OLECKO [Suwałki]

O wszelkich ewentualnych zmianach i korektach w powyższym planie, będziemy informować na bieżąco.
WICELIDER ZA MOCNY DLA CZARNYCH

W spotkaniu 15.kolejki ligi okręgowej MLKS Czarni Olecko przegrali na wyjeździe z Orlęta Reszel 0:2.
Po tym jak w tydzień temu udało nam się wygrać mecz, tym razem poprzeczka była zawieszona dużo wyżej. Pierwsze minuty były obiecujące. Niestety, później przeciwnik powoli przejmował inicjatywe. Po przerwie nie było łatwiej. Było widać, kto jest viceliderem tabeli. Po prostych błędach naszej obrony gospodarze w końcówce meczu zdobyli dwie bramki.
Czarni od 69 minuty grali w osłabieniu. Po dwóch żółtych kartach i w konsekwencji czerwonej do szatni szybciej udał się Maciej Kosiński.
Bożewicz - Cichocki, Sutuła, Wiktorzak, Kosiński - Kowalewski (63' Szarnecki), Głódź (88' Astapczyk), Karaś (73' Kupiec), Szczęsny - Kozłowski - Krzyżek (80' Kuźba)
Rezerwowi:
Kupiec, Kuźba, Naruszewicz, Szarnecki T., Wyszyński, Astapczyk, Bedyński
Kolejny mecz Czarni rozegrają już w środę 11 listopada. Bedzie to zaległy mecz wyjazdowy z Żaglem Piecki.

LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 20 54