Czarni - Wilczek 7-0!
W zakończonym meczu Czarni pokonali Wilczka 7-0 ! ( 4 - 0 ). Bramki zdobyli Arek Cichocki 4, Bogdanowicz 1, Bielecki 1, Szarnecki 1.
Skład Czarnych : Radosław Gąsiorowski, Michał Wasilewski, Maciej Kosiński, Maciej Cichocki, Adam Wyszyński, Dawid Bielecki, Grzegorz Karaś, Kamil Szarnecki, Robert Szymanowski, Arkadiusz Cichocki, Daniel Bogdanowicz.
Rezerwowi : Andrzej Szyszko, Jakub Czekay, Ariel Tusznio, Jasiński Piotr, Michał Wargala

Więcej w rozwinięciu.
Foto z meczu na stronie Głosu Olecka - Link
Czarni 0 - 0 Granica
Po ,, wakacyjnym " meczu Czarni zremisowali u siebie z Granicą 0 - 0.
Czarni Olecko - Granica Bezledy
Ze względu na mecz charytatywny ( dziś godzina 14.00), Czarni rozegrają swój mecz z Granicą Bezledy jutro, 23 sierpnia o godzinie 17.00 na stadionie Miejskim w Olecku. W dotychczasowych meczach Czarni raz wygrali, raz zremisowali i raz przegrali, tym samym mają w dorobku 4 punkty i zajmują 8 miejsce. Nasi przeciwnicy mają zero punktów po 3 kolejkach. Mamy nadzieję, że jutro Czarni powiększą swój dorobek o 3 punkty. Serdecznie zapraszamy na mecz.
Cresovia Czarni 2-1
W zakończonym meczu Czarni ulegli w Górowie Iławieckim miejscowej Cresovii 2-1.
Szkoda trochę tego meczu , bo od 3 minuty do 87 minuty prowadziliśmy 1-0, po strzale Karasia. W 87 minucie gospodarze wyrównali. Zwycięska bramka padła w 97 minucie!
4 MICHAŁ WASILEWSKI
W 67 minucie kontuzjowany został Radek Gąsiorowski, wszedł za niego Szyszko, w 69 minucie Karasia zmienił Szymanowski, a 87 Kosińskiego zmienił Krankowski.
Czterech piłkarzy Czarnych ujrzało żółte kartki.
Czarni 2 - 0 Fala Warpuny
W zakończonym meczu Czarni pokonali Falę Warpuny 2 - 0. Bramki dla naszej drużyny strzelili w drugiej połowie Arek Cichocki i Dawid Bielecki. Skład Czarnych: Gąsiorowski,Wasilewski Michał, Marczuk , Cichocki Maciej, Cichocki Arek, Czekay, Czuper, Bielecki, Karaś, Wargala, Matwiejczyk. Rezerwowi: Szyszko, Krankowski, Szymanowski, Kosiński.

Mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem ( trudności z dojazdem kompletu zawodników gości). Z przebiegu meczu Czarni zasłużenie wygrali, już po pierwszej połowie powinni prowadzić ,stwarzali sobie sytuacje strzeleckie, ale niestety zawodziła skuteczność. W drugiej połowie Czarni nadal przeważali, ale dopiero pod koniec meczu najpierw Arek Cichocki po centrze z lewej strony, głową skierował piłkę do bramki rywali, a następnie ,około minuty później, Dawid Bielecki wykorzystał na polu karnym podanie i technicznym strzałem umieścił po raz drugi piłkę w siatce Fali.
Rywale praktycznie dwa razy zagrozili bramce Czarnych. w jednym przypadku próbkę swych niemałych umiejętności pokazał bramkarz - Radek Gąsiorowski.
Mecz nie stał na wysokim poziomie, być może wpłynęła na to wysoka temperatura, z jej powodu sędzia prowadzący zawody zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie zarządził dodatkowe minutowe przerwy by umożliwić schodzenie się zawodników i uzupełnienie płynów.
Zmiany w Czarnych
W porównaniu do poprzedniego sezonu nastąpiło parę zmian w drużynie Czarnych. Odeszli :
Szymon Karkusz - ?
Jak wdać z pierwszej drużyny odeszli Muzyk, Tusznio i Modzelewski. Pozostali wchodzili w większości na zmiany, a Kuba i Sebek na wiosnę grali w innej drużynie ze względu na studia.
Do Drużyny przyszli:
Dobrze znany w Olecku Radosław Gąsiorowski
pozostali są wychowankami Czarnych i są to: Czekay Jakub, Fiećko Maciej, Krankowski Kondrad, Miłowicki Jakub, Szymanowski Robert, Wargala Michał, Wiktorzak Bartosz.
Czarni - Fala Warpuny
Już jutro o godzinie 17.00 nastąpi inauguracja sezonu 2015/2016 w Olecku. Po pierwszym bezbramkowym remisie na wyjeździe, przyszedł czas na mecz w Olecku. Naszym przeciwnikiem będzie następny beniaminek ligi - Fala Warpuny.
Fala w pierwszym swym meczu na własnym boisku przegrała z Orlętami Reszel 0-3. Mamy nadzieję, że jutro Czarni wywalczą 3 punkty.
Bez bramek na poczatek ligi
W zakończonym meczu Czarni bezbramkowo zremisowali z SKS Szczytno, trochę szkoda remisu bo w drugiej połowie Czarni grali od 60 minuty w przewadze. Mecz był do wygrania, ale remis nie jest na początek złym wynikiem, tym bardziej, że zabrakło paru zawodników z różnych przyczyn. Przy większej skuteczności wynik byłby inny, również Szczytno miało stuprocentową sytuację, ale doskonałą paradą popisał się nasz bramkarz.
Strona
Poszukuję chętnych do pomocy przy prowadzeniu strony. Chętnych proszę o telefon na nr 501036522.