PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas

Seniorzy pauzują, młodzież gra!
Piotrek dnia wrzesień 21 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 62 czytań ·Drukuj

Seniorzy Czarnych Olecko w ten weekend odpoczywają od zmagań w lidze okręgowej, ale pozostałe grupy młodzieżowe rozegrają swoje ligowe mecze. Przedstawiamy terminarz na najbliższy weekend:

MŁODZIK - I liga wojewódzka:

22 września (piątek) godz. 17.00 (WYJAZD)

Mazuria II Giżycko - CZARNI OLECKO

TRAMPKARZ - I liga wojewódzka:

23 września (sobota) godz. 13.00 (DOM) - Sztuczna murawa

CZARNI OLECKO - Concordia Elbląg

JUNIOR - II liga wojewódzka:

24 września (niedziela) godz. 14.00 (WYJAZD)

Mamry Giżycko - CZARNI OLECKO

Serdecznie zapraszamy w sobotę na boisko ze sztuczną murawą o godz. 13.00
UDANY WYJAZD DO WĘGORZEWA!
Piotrek dnia wrzesień 16 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 2 komentarze · 314 czytań ·Drukuj
Sukcesem zakończył się wyjazd CZARNYCH na ligowy mecz 7 serii spotkań do Węgorzewa. Podopieczni Karola Sobczaka pokonali miejscową Vęgorię 4:0 przedłużając już do siedmiu meczy serię bez porażki.
Bardzo dobra organizacja, pełna koncentracja przez cały mecz. I całkowita realizacja planów taktyczna przyniosła efekt.
Czarni dopisuja sobie do ligowej tabeli kolejne 3 punkty i z 19 punktami na koncie prowadzą w ligowej tabeli.
Brawo Panowie, kolejny sukcesik na Waszym koncie.

Vęgoria Węgorzewo - CZARNI OLECKO 0:4 (0:3)

9' Cichocki A.
27' Kozłowski
29' Kozłowski
82' Kozłowski

Skład Czarnych
:
Grygo - Cichocki M., (76' Marczuk), Karkusz, Wasilewski, Kosiński (77' Sadłowski) - Wargala (71' Tusznio), Wiktorzak P., Głódź (80' Wiktorzak B.), Kozłowski, Czajko (56' Jasiński) - Cichocki A. (81' Dębski)
Rezerwowi:
Karaś E., Tusznio, Dębski, Sadłowski, Wiktorzak B., Jasiński, Marczuk.

Kolejny mecz ze względu na przełożone spotkanie z Łyną, Czarni rozegrają na wyjezdzie 1 października z Omulew Wielbark. Najbliższy mecz w Olecku 4 października (środa) o godz. 16.00 z Łyną Sępopol.
W sobotę z CWKS Vęgoria Węgorzewo

W ramach 7. kolejki ligi okręgowej naszych zawodników czeka wyjazd na ciężki teren do Węgorzewa gdzie o ligowe punkty powalczymy z miejscową Vęgorią.

Dla Czarnych jest to najbliższy wyjazd w sezonie. Olecko i Węgorzewo dzieli tylko 68 km, ale smaczku temu spotkaniu dodaje także fakt, że obydwie drużyny to ścisła ligowa czołówka. Czarni są liderem, nie przegrali jeszcze w tym sezonie a ostatni mecz z Wilczkiem wygrany w dobrym stylu pokazał, że to jeszcze nie wszystko na co stać ten zespół. Nasz najbliższy rywal w ostatniej  kolejce pokonał LKS Różnowo 6:4! Obecny bilans Vęgorii w rundzie jesiennej to 12 punktów po 6. kolejkach, cztery mecze zakończyli zwycięstwami i zanotowali dwie porażki z bilansem bramek 14:11. Zajmują 3.miejsce w tabeli.

Sobotnie spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny podbudowane zwycięstwami w ostatniej kolejce będą chciały po raz kolejny osiągnąć dobry rezultat

W poprzednim sezonie nasz zespół wygrał 1:4 (Głódź, Żyliński, Karaś, Jasiński) w Węgorzewie, a w rundzie wiosennej przegraliśmy u siebie 2:3 (Tusznio Adam, Tusznio Ariel).Jak będzie zatem teraz? Czy historia się powtórzy i z  Węgorzewa przywieziemy trzy punkty?
Sobotnie spotkanie na Stadionie Miejskim w Węgorzewie rozpocznie się o godz. 16:00.

Życzymy całej ekipie spokojnej podróży i przywiezienia do Olecka 3 punktów!
LIDER NIE ZWALNIA TEMPA
Kolejny raz z bardzo dobrej strony w zmaganiach ligowych zaprezentowali się piłkarze Czarnych Olecko. Podopieczni Karola Sobczaka po bardzo ciekawym spotkaniu, pokonali Wilczek Wilkowo 3:0. Tym samym olecczanie nadal są niepokonaną w nowym sezonie drużyną.

Niedzielne spotkanie w Olecku od pierwszego gwizdka przebiegało pod dyktando Czarnych. Gospodarze w pierwszej połowie kontrolowali przebieg gry i co rusz stwarzali sobie dobre, a nawet doskonałe okazje bramkowe. Uwieńczeniem tego były zdobyte dwa gole przez Jakuba Kozłowskiego oraz Michała Wargali.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Przyjezdni zagrażali nam głównie po stałych fragmentach gry. Wilczek postawił nam trudne warunki, ale na szczęście to Arek Cichocki zdobył zwycięską bramkę pod koniec meczu i Czarni mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Zdobyte dzisiaj trzy punkty są bardzo ważne ponieważ dalej utrzymujemy przewagę punktową nad resztą stawki.

Cieszy to, że nasz drużyna pokazała w tym spotkaniu mądrość i widać było, który zespół jest bardziej doświadczony. Liczymy na to, że zwycięstwo będzie przedłużeniem dobrej passy i w tym sezonie wszystkim drużynom ciężko będzie zdobywać punkty w Olecku. Podsumowując, mamy nadzieję, że dzisiejsze zwycięstwo będzie dobrym prognostykiem na kolejne mecze naszej drużyny.

CZARNI OLECKO - Wilczek Wilkowo 3:0 (2:0)

11' Kozłowski
37' Wargala
76' Cichocki A.

Skład Czarnych:
Grygo - Cichocki M. (87' Wiktorzak B.), Karkusz, Wasilewski, Kosiński - Wargala (74' Jasiński), Wiktorzak P., Głódź (70' Marczuk), Kozłowski, Czajko (58' Dębski) - Cichocki A.
Rezerwowi:
Karaś E., Litus, Dębski, Sadłowski, Wiktorzak B., Jasiński, Marczuk

Kolejny mecz Czarni rozegrają na wyjeździe. W sobotę 16 września zagrają z Vęgorią Węgorzewo
W niedzielę z LUKS Wilczek Wilkowo.

Na najbliższy weekend zaplanowana została 6.kolejka spotkań V ligi. Tym razem swój mecz podopieczni trenera Karola Sobczaka rozegrają w niedzielę. Tego dnia na pojedynek z Czarnymi do Olecka przyjeżdża LUKS Wilczek Wilkowo. To kolejny rywal na drodze olecczan w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 16.00.

W poprzednim sezonie pojedynki Czarnych i Wilczka kończyły się różnymi rezultatami. W Wilkowie olecczanie zremisowali 0:0. W rundzie rewanżowej lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli w Olecku 2:0.

Ekipa z Wilkowa po pięciu kolejkach ligi okręgowej plasuje się na 9.miejscu w tabeli. Żółto - zieloni mają na swoim koncie dwie wygrane i trzy porażki.

Po ostatnich wygranych i remisie Czarni czują głód zdobywania punktów. Chcą jak najlepiej zaprezentować się w przed własną publicznością i nie ukrywają, że interesują ich kolejne punkty. Każdy z nich wie, co ma robić i w pełni koncentruje się na swojej pracy. Mamy wielka nadzieję, że dobra forma ich nie opuści! Czy nasi piłkarze uniosą ciężar rosnących oczekiwań kibiców i podtrzymają wspaniałą passę? Fani zapewne liczą na kolejne zwycięstwo w efektownym stylu.

REMIS NA WYJEŹDZIE!
W 5. kolejce ligi okręgowej doszło do meczu na szczycie. Lider – Czarni Olecko na wyjeździe zmierzył się z zajmującym 2. miejsce LKS Różnowo. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Mecz rozegrano w bardzo trudnych warunkach. Boisko po opadach deszczu z trudem udało się doprowadzić do stanu umożliwiającego jako taką grę.

W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli bramek. W 55. min gospodarze objęli prowadzenie po strzale Patryka Czokało. W 75. min Jakub Kozłowski doprowadził do wyrównania i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1

Tym samym Czarni z dorobkiem 13 punktów nadal są liderem ligi okręgowej. Na drugie miejsce awansował SKS Szczytno (12 pkt.), a Różnowo (11 pkt.) spadło na 3. miejsce w tabeli .

SKŁAD:
Grygo - Kosiński, Wiktorzak, Karkusz, Cichocki (65’ Marczuk), Wasilewski, Wiktorzak, Głódź, Kozłowski, Czajko, Cichocki.
Rezerwowi: Karaś E., Litus, Marczuk, Wargala, Jasiński, Dębski, Sadłowski.

W najbliższą niedzielę 10 września o godz. 16.00 Czarni podejmą na własnym stadionie Wilczka Wilkowo.

MZGZ LKS Różnowo - MLKS Czarni Olecko. Mecz na szczycie.
Piotrek dnia sierpień 31 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 0 komentarzy · 208 czytań ·Drukuj
Przed piłkarzami Czarnych Olecko walka o obronę pierwszego miejsca w tabeli. Podopieczni trenera Karola Sobczaka w najbliższą sobotę 2 września czeka jeden z najdalszych wyjazdów w rundzie jesiennej.
W położonym blisko Olsztyna Różnowie nasza drużyna będzie walczyła o ligowe punkty. Bez wątpienia będzie to kolejne hitowe spotkanie kolejki z udziałem naszego zespołu.
Obie drużyny doskonale weszły w nowy sezon. Czarni po 4.kolejkach z kompletem punktów prowadzą w ligowej tabeli, natomiast sobotni przeciwnik zajmuje drugie miejsce (10pkt.)
Ekipa z Różnowa to beniaminek tegorocznych rozgrywek, jednak nie może być mowy o lekceważeniu tego rywala. Przekonał się o tym między innymi Żagiel Piecki który w ostatniej kolejce poległ 2:9 oraz Granica Kętrzyn (4.liga) która przegrała w środę mecz Pucharu Polski 6:2.
Patrząc na wyniki rywala, przed nasza drużyną w sobotnie popołudnie stoi trudne zadanie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, każda drużyna dodatkowo mobilizuje się zgodnie z zasadą „bij lidera”.
Gospodarze to bardzo waleczny zespół i groźny zwłaszcza na własnym boisku. Warto zaznaczyć, że w poprzednich rozgrywkach sobotni rywal nie doznał żadnej porażki! Ostatni raz przegrał na własnym boisku 16 kwietnia 2016r.! Na pewno będą chcieli u siebie wygrać, ale Czarni też jedą tam po wygraną i kolejne punkty. To jest ich cel i na nim będą się koncentrować. Jeśli zagrają to co potrafią najlepiej i ze stuprocentowym zaangażowaniem, na pewno wrócą do Olecka z punktami. Tego z całego serca im życzymy!

Spotkanie LKS Różnowo - MLKS Czarni Olecko już w sobotę o godzinie 16:00.
WYGRANA CZARNYCH!
Od wygranej do wygranej kroczą piłkarze Czarnych Olecko. Odnieśli czwarte z kolei zwycięstwo w lidze. Podopieczni trenera Karola Sobczaka pokonali Victorię Bartoszyce 1:0

CZARNI OLECKO - Victoria Bartoszyce 1:0 (0:0)

86' Kozłowski

Skład:
Marcin Grygo - Cichocki M. (85' Krzysiek Marczuk), Szymon Karkusz, Michał Wasilewski (74' Bartek Wiktorzak ), Sadłowski (65' Maciek Kosiński) - Michał Wargala (61' Jasiński), Piotrek Wiktorzak (87' Żyliński), Maciej Głódź, Jakub Kozłowski, Czajko - Arek Cichocki

Rezerwowi:
Karaś E., Tusznio, Żyliński, Kosiński, Jasiński Marczuk.
PODTRZYMAĆ ZWYCIĘSKĄ PASSĘ!

Drugie spotkanie Czarnych Olecko przed własną publicznością odbędzie się w najbliższą sobotę 26 sierpnia. Tego dnia o godzinie 17.30 "JAGÓDKI" podejmą Victorię Bartoszyce.

Czarni chcą iść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Od początku sezonu są w gazie. W poprzedniej kolejce rozegrali bardzo dobre zawody. Podbudowani kolejnym zwycięstwem, mobilizują siły na Victorię (7.miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów). W trzech pierwszych meczach sezonu olecczanie zgromadzili komplet punktów, wygrywając kolejno z Jurandem (1:2), Mazurem (4:0) i na wyjeździe z Żaglem (0:2). Zawodnicy w każdym meczu pokazują klasę i gromadzą cenne punkty.

Naszym celem jest oczywiście zwycięstwo. Nie interesuje nas inna opcja jak zgarnięcie trzech oczek. Nie przypadkiem Czarni są liderem, maja zamiar udowodnić to w sobotę na boisku. Atutem na pewno będzie gra na własnym boisku, gdzie prezentują się naprawdę dobrze. Mamy świetną szeroką kadrę, do której każdy wnosi dużo dobrego. Trzeba wyjść, zagrać swoje, przede wszystkim pokazać walkę i zaangażowanie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Tak dobrze rozpoczęty sezon ostatni raz miał miejsce w 2006r. Wtedy Czarni również wygrali trzy pierwsze mecze (Tęcza Biskupiec 5:0, Polonia Lidzbark Warmiński 1:3, Cresovia 4:0) po tych spotkaniach przyszedł remis z Warmią Olsztyn (2:2). W tamtym pamiętnym sezonie 2006/2007 Czarni awansowali do IV ligi...

W ekipie gospodarzy na pewno zabraknie Grześka Karasia, który z powodu poważnej kontuzji kolana szybko nie wróci na boisko. Naszemu pomocnikowi życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

Czas: 26 sierpień (sobota), g. 17.30
Bilety:

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!
Żagiel odprawiony z kwitkiem, wygrywamy trzeci mecz z rzędu. MAMY LIDERA!
Piotrek dnia sierpień 19 2017 · Kategoria: Bez kategorii · 1 komentarz · 578 czytań ·Drukuj

Bez większych kłopotów piłkarze CZARNYCH OLECKO sięgnęli po pełną pulę w starciu z Żaglem Piecki. Jak się okazało na finiszu, losy pojedynku rozstrzygnęły się już w zasadzie w pierwszej połowie kiedy to olecczanie prowadzili 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Żyliński oraz Jakub Kozłowski!
Po tej wygranej Czarni podtrzymali pozycję lidera w ligowej tabeli. W naszym dorobku znajdują się trzy wygrane z bilansem bramek 8:1.
BRAWO PANOWIE ZA WALKĘ!

Żagiel Piecki - CZARNI OLECKO 0:2
(0:2)

Marcin Grygo - Maciek Kosiński (Marczuk), Bartek Wiktorzak, Szymon Karkusz, Sadłowski - Michał Wargala (Jasiński), Maciej Głódź, Żyliński, Jakub Kozłowski, Czajko - Arek Cichocki
Rezerwowi:
Adam Tusznio, Jasiński, Dawid Litus, Dębski, Marcin Bokuniewicz, Krzysiek Marczuk, Adam Billewicz
SENIORZY NA WYJEŹDZIE. TRAMPKARZ ZACZYNA SEZON
.W sobotę swój pierwszy pojedynek ligowy w I Lidze Wojewódzkiej rozegrają trampkarze Czarnych Olecko. Podopieczni Adama Wyszyńskiego podejmą KKS Warmię Olsztyn.
Dla naszej drużyny będzie to wymagający sezon. Piłkarzy czekają dalekie wyjazdy na mecze z najlepszymi zespołami z naszego województwa.
W Lidze Wojewódzkiej w sezonie 2017/18 będzie rywalizowało czternaście ekip. Drużyna prowadzona przez trenera Adama zagra m.in. z Motorem Lubawa, Huraganem Morąg, Concordią Elbląg, AP Ostróda, Mamrami Giżycko czy też Jeziorakiem Iława.
Trampkarze swoje pierwsze spotkanie o stawkę rozegrają 19 sierpnia. Pierwszy gwizdek arbitra na boisku ze sztuczną murawą w Olecku rozbrzmi punktualnie o godzinie 13:00.
------------------------------------
Ze spotkań w ramach 3. kolejki ligi okręgowej na plan pierwszy wysuwa się konfrontacja w Pieckach gdzie wicelider rozgrywek Żagiel zmierzy się z prowadzącymi w ligowej tabeli Czarnymi.
Czarni Olecko i Żagiel Piecki to dwa zespoły, które najefektowniej rozpoczęły nowy sezon V ligi. Olecczanie w dwóch rozegranych kolejkach pokonali Jurand Barciany (1:2) i Mazura Pisz (4:0), a piłkarze Żagla zwyciężyli z Dobrym Miastem (4:0) oraz z Jurandem (0:1). W sobote obie drużyną staną na przeciwko siebie.
W zespole jest pełna mobilizacja. Naszą ekipa czeka trudny mecz, ale jeśli podejdą do spotkania odpowiednio przygotowani, to są stanie punktować z każdym rywalem.

ŻYCZYMY CAŁEJ EKIPIE SPOKOJNEJ PODRÓŻY I PRZYWIEZIENIA DO OLECKA 3 PUNKTÓW!

Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia 3. kolejki V ligi. Sobotnie spotkanie pomiędzy Czarnymi a Żaglem poprowadzą jako główny Maciej Tarnolicki (Ełk) na liniach pomagać mu będą Mateusz Rodziewicz (Węgorzewo) oraz Filip Cieślak (Ełk)

14 Warmia Olsztyn 7 5
15 DKS Dobre Miasto 7 5