Bramki;
MICHAŁ WARGALA MLKS Czarni Olecko 27' 1:0
ROBERT SZYMANOWSKI MLKS Czarni Olecko 63' 2:0
Czarni Olecko- Szczytno
Dziś o godzinie 14.00 rozpocznie się mecz XVI kolejki sezonu 2015/2016 pomiędzy MLKS Czarni Olecko i SKS Szczytno. Nasz rywal zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 20 punktów. W pierwszej kolejce sezonu grając na wyjeździe zremisowaliśmy 0-0. dziś liczymy na powiększenie dorobku punktowego,
Zaproszenie
Zwracam si z prośbą o pomoc w prowadzeniu strony proszę o kontakt na nr telefonu 501 036 501, lub osobisty ,dotyczy to wszystkich sekcji, każda sekcja może zamieszczać nowości ,proszę o wysyłanie na jw4@wp.pl
Czarni Olecko 8--0 Start Kruklanki
W zakończonym meczu Czarni Olecko pokonali Start Kruklanki 8 - 0 ! ( 4-0). 5 bramek strzelił Arek Cichocki, 2 Grzegorz Karaś ( jedna z karnego) i jedną Dawid Bielecki.
czarni mecz rozpoczęli w następującym składzie: Gąsiorowski,Wasilewski Michał, Czereszewski, Kosiński, Cichocki Maciej, Szymanowski, Karaś, Wargala, Wyszyński, Bielecki, Cichocki Arkadiusz. Na zmiany wchodzili: Czuper, Fiećko.
Relacja oraz strzelcy bramek w rozwinięciu.
Czarni Olecko - Start Kruklanki
Dziś o godzinie 14.00 rozpocznie się ostatnia,XV kolejka, rundy jesiennej sezonu 2015/2016 . W Olecku Czarni podejmą ostatnią drużynę w taeli ligowej - Start Kruklanki , który do tej pory zdobył tylko 4 punkty. Faworytem są Czarni i powinni powiększyć swój dorobek punktowy.
LZS Knopin 1 -2 Czarni Olecko
W zakończonym meczu Czarni na wyjeździe wygrali z LZS Knopin 2-1. Bramki dla naszej drużyny strzelali Arek Cichocki i Robert Szymanowski.
Czarni 0 - 2 Mazur
Czarni przegrali 0-2 z Mazurem. Pierwsza bramka padła po rzucie karnym w pierwszej połowie , druga natomiast w samej końcówce meczu.
Skład Czarnych w rozwinięciu.
Czarni - Mazur
Jutro 17 października o godzinie 15.30 na stadionie Miejskim rozpocznie się mecz ligi okręgowej Czarni Olecko - Mazur Pisz. Mazur z dorobkiem 21 punktów zajmuje 5 miejsce.Jeszcze do niedawna przewodził ligowej stawce, jednak w ostatnich czterech meczach zdobył tylko jeden punkt ( remisując na wyjeździe z Polonią) i znalazł się na 5 pozycji w tabeli. Miejmy nadzieję, że mecz potoczy się po naszej myśli.
Pojezierze - Czarni 0 - 2
W zakończonym meczu Czarni pokonali Pojezierze 2-0. Bramki dla Naszego zespołu w drugiej połowie meczu zdobyli Arek Cichocki i Daniel Bogdanowicz.
20 Daniel Bogdanowicz MLKS Czarni Olecko 55' 0:1
9 Arkadiusz Cichocki MLKS Czarni Olecko 60' 0:2
Skład w rozszerzeniu:
Pojezierze - Czarni
Już niedługo w Prostkach rozegrany zostanie mecz pomiędzy miejscowym Pojezierzem i Czarnymi. Nasz rywal z dorobkiem 10 punktów zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli. Pojezierze wygrało m.in. z Vęgorią, przegrało 1-2 z Orlętami, zremisowało 0-0 z Cresovią.
Tak więc Czarni będą musieli powalczyć o korzystny wynik
Orlęta 1 - 0 Czarni
Niestety nie udało się Czarnym wrócić z Reszla z punktami. Nasz zespół przegrał 1-0. Był to mecz , z którego przebiegu wynikało,że można go było zremisować, wygrać lub przegrać, wszystko zależało od tego która drużyna miała więcej szczęścia. Niestety Czarnym go zabrakło. Szkoda.
Wynik został ustalony w pierwszej połowie po stałym fragmencie gry w 38 minucie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił głową zawodnik gospodarzy