MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Czarni Olecko 2 : 6 Naki Olsztyn 2021-08-07 15:00:00
Rominta Gołdap 2 : 0 Omulew Wielbark 2021-08-07 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 1 Orlęta Reszel 2021-08-07 17:00:00
KS Wojciechy 1 : 5 Śniardwy Orzysz 2021-08-07 18:00:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Żagiel Piecki 2021-08-07 18:00:00
Rona 03 Ełk 2 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-08-08 15:30:00
Pojezierze Prostki 2 : 2 Łyna Sępopol 2021-08-08 16:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 5 Tęcza Biskupiec 2021-08-08 17:00:00
Kolejka: 2
Czarni Olecko 0 : 3 MKS Jeziorany 2021-08-14 11:00:00
Omulew Wielbark 1 : 2 Rona 03 Ełk 2021-08-14 16:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 1 Naki Olsztyn 2021-08-14 17:00:00
Łyna Sępopol 3 : 1 Orlęta Reszel 2021-08-14 17:00:00
Pojezierze Prostki 2 : 3 Rominta Gołdap 2021-08-14 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 4 Tęcza Biskupiec 2021-08-14 17:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 0 KS Wojciechy 2021-08-14 17:00:00
Żagiel Piecki 3 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-08-14 17:30:00
Kolejka: 3
Naki Olsztyn 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-08-21 16:00:00
Rominta Gołdap 5 : 1 Łyna Sępopol 2021-08-21 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 4 : 2 Żagiel Piecki 2021-08-21 17:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 3 Czarni Olecko 2021-08-21 17:00:00
Orlęta Reszel 1 : 1 Tęcza Biskupiec 2021-08-21 17:00:00
KS Wojciechy 3 : 1 Omulew Wielbark 2021-08-21 17:30:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Śniardwy Orzysz 2021-08-21 18:00:00
Rona 03 Ełk 3 : 1 Pojezierze Prostki 2021-08-22 15:30:00
Kolejka: 4
Omulew Wielbark 0 : 5 Naki Olsztyn 2021-08-28 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2021-08-28 17:00:00
Rominta Gołdap 7 : 3 Rona 03 Ełk 2021-08-28 17:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 2 MKS Jeziorany 2021-08-28 17:00:00
Łyna Sępopol 0 : 11 Tęcza Biskupiec 2021-08-28 17:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-08-28 17:30:00
Pojezierze Prostki 3 : 2 KS Wojciechy 2021-08-29 16:00:00
Żagiel Piecki 7 : 3 Orlęta Reszel 2021-08-29 17:00:00
Kolejka: 5
Vęgoria Węgorzewo 1 : 0 Śniardwy Orzysz 2021-09-04 16:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-09-04 17:00:00
Orlęta Reszel 3 : 0 Czarni Olecko 2021-09-04 17:00:00
Żagiel Piecki 3 : 6 Tęcza Biskupiec 2021-09-04 17:00:00
KS Wojciechy 1 : 4 Rominta Gołdap 2021-09-04 17:00:00
MKS Jeziorany 2 : 0 Omulew Wielbark 2021-09-04 17:00:00
Rona 03 Ełk 4 : 2 Łyna Sępopol 2021-09-05 15:30:00
Naki Olsztyn 5 : 0 Pojezierze Prostki 2021-09-05 16:00:00
Kolejka: 6
Śniardwy Orzysz 2 : 0 Orlęta Reszel 2021-09-11 16:00:00
Omulew Wielbark 2 : 8 Wilczek Wilkowo 2021-09-11 16:00:00
Łyna Sępopol 1 : 4 Żagiel Piecki 2021-09-11 16:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2021-09-11 16:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Naki Olsztyn 2021-09-11 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Tęcza Biskupiec 2021-09-12 15:00:00
Rona 03 Ełk 2 : 1 KS Wojciechy 2021-09-12 15:30:00
Pojezierze Prostki 0 : 3 MKS Jeziorany 2021-09-12 16:00:00
Kolejka: 7
Żagiel Piecki 7 : 0 Czarni Olecko 2021-09-18 16:00:00
Orlęta Reszel 2 : 3 Victoria Bartoszyce 2021-09-18 16:00:00
KS Wojciechy 1 : 1 Łyna Sępopol 2021-09-18 16:00:00
Naki Olsztyn 1 : 2 Rona 03 Ełk 2021-09-18 16:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 5 Tęcza Biskupiec 2021-09-18 16:00:00
Wilczek Wilkowo 9 : 0 Pojezierze Prostki 2021-09-18 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 5 : 2 Omulew Wielbark 2021-09-18 16:00:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Rominta Gołdap 2021-09-18 17:00:00
Kolejka: 8
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Tęcza Biskupiec 2021-09-25 16:00:00
Łyna Sępopol 1 : 1 Czarni Olecko 2021-09-25 16:00:00
Omulew Wielbark 1 : 2 Orlęta Reszel 2021-09-25 16:00:00
Rominta Gołdap 4 : 0 Wilczek Wilkowo 2021-09-25 16:00:00
KS Wojciechy 3 : 4 Naki Olsztyn 2021-09-25 16:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 1 Żagiel Piecki 2021-09-25 16:00:00
Rona 03 Ełk 1 : 1 MKS Jeziorany 2021-09-26 15:30:00
Pojezierze Prostki 0 : 3 Vęgoria Węgorzewo 2021-09-26 16:00:00
Kolejka: 9
Czarni Olecko 3 : 1 Śniardwy Orzysz 2021-10-02 15:00:00
Orlęta Reszel 8 : 1 Pojezierze Prostki 2021-10-02 15:30:00
MKS Jeziorany 2 : 0 KS Wojciechy 2021-10-02 15:30:00
Wilczek Wilkowo 2 : 3 Rona 03 Ełk 2021-10-02 15:30:00
Żagiel Piecki 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-10-02 15:30:00
Omulew Wielbark 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2021-10-02 15:30:00
Vęgoria Węgorzewo 3 : 1 Rominta Gołdap 2021-10-02 16:00:00
Naki Olsztyn 3 : 2 Łyna Sępopol 2021-10-03 15:00:00
Kolejka: 10
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Czarni Olecko 2021-10-09 15:00:00
Łyna Sępopol 4 : 3 Śniardwy Orzysz 2021-10-09 15:00:00
Rominta Gołdap 1 : 0 Orlęta Reszel 2021-10-09 15:00:00
Naki Olsztyn 3 : 2 MKS Jeziorany 2021-10-09 15:30:00
KS Wojciechy 0 : 2 Wilczek Wilkowo 2021-10-09 15:30:00
Omulew Wielbark 0 : 2 Żagiel Piecki 2021-10-09 15:30:00
Pojezierze Prostki 0 : 3 Tęcza Biskupiec 2021-10-10 15:00:00
Rona 03 Ełk 3 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2021-10-10 15:30:00
Kolejka: 11
Vęgoria Węgorzewo 2 : 2 KS Wojciechy 2021-10-16 15:00:00
Orlęta Reszel 0 : 5 Rona 03 Ełk 2021-10-16 15:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Omulew Wielbark 2021-10-16 15:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-10-16 15:00:00
Rominta Gołdap 6 : 1 Tęcza Biskupiec 2021-10-16 15:00:00
MKS Jeziorany 1 : 0 Łyna Sępopol 2021-10-16 15:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 3 Naki Olsztyn 2021-10-16 15:00:00
Żagiel Piecki 6 : 3 Pojezierze Prostki 2021-10-17 15:00:00
Kolejka: 12
KS Wojciechy 2 : 4 Orlęta Reszel 2021-10-23 15:00:00
Naki Olsztyn 1 : 4 Vęgoria Węgorzewo 2021-10-23 15:00:00
Łyna Sępopol 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2021-10-23 15:00:00
MKS Jeziorany 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-10-23 15:00:00
Omulew Wielbark 3 : 0 Śniardwy Orzysz 2021-10-23 15:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Żagiel Piecki 2021-10-23 15:00:00
Pojezierze Prostki 1 : 6 Czarni Olecko 2021-10-24 15:00:00
Rona 03 Ełk 0 : 4 Tęcza Biskupiec 2021-10-24 15:30:00
Kolejka: 13
Żagiel Piecki 3 : 2 Rona 03 Ełk 2021-10-30 13:30:00
KS Wojciechy 0 : 2 Tęcza Biskupiec 2021-10-30 14:30:00
Czarni Olecko 0 : 4 Rominta Gołdap 2021-10-30 14:30:00
Wilczek Wilkowo 2 : 2 Łyna Sępopol 2021-10-30 14:30:00
Śniardwy Orzysz 0 : 2 Pojezierze Prostki 2021-10-30 14:30:00
Vęgoria Węgorzewo 0 : 1 MKS Jeziorany 2021-10-30 14:30:00
Victoria Bartoszyce 2 : 0 Omulew Wielbark 2021-10-30 14:30:00
Orlęta Reszel 0 : 1 Naki Olsztyn 2021-10-30 14:30:00
Kolejka: 14
Łyna Sępopol 0 : 5 Omulew Wielbark 2021-11-06 13:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2021-11-06 13:00:00
MKS Jeziorany 1 : 2 Orlęta Reszel 2021-11-06 13:00:00
KS Wojciechy 2 : 3 Żagiel Piecki 2021-11-06 13:30:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2021-11-06 13:30:00
Naki Olsztyn 1 : 8 Tęcza Biskupiec 2021-11-07 13:00:00
Pojezierze Prostki 0 : 0 Victoria Bartoszyce 2021-11-07 13:30:00
Rona 03 Ełk 2 : 1 Czarni Olecko 2021-11-07 13:30:00
Kolejka: 15
Omulew Wielbark 1 : 2 Pojezierze Prostki 2021-11-13 13:00:00
MKS Jeziorany 1 : 4 Tęcza Biskupiec 2021-11-13 13:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 KS Wojciechy 2021-11-13 13:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 0 Rona 03 Ełk 2021-11-13 13:00:00
Vęgoria Węgorzewo 4 : 2 Łyna Sępopol 2021-11-13 13:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Rominta Gołdap 2021-11-13 13:00:00
Orlęta Reszel 0 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-11-13 13:00:00
Żagiel Piecki 3 : 2 Naki Olsztyn 2021-11-14 13:00:00
Kolejka: 16
Orlęta Reszel 7 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2021-11-20 13:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 0 KS Wojciechy 2021-11-20 13:00:00
Naki Olsztyn 4 : 3 Czarni Olecko 2021-11-20 13:00:00
Łyna Sępopol 3 : 2 Pojezierze Prostki 2021-11-20 13:00:00
Żagiel Piecki 1 : 0 MKS Jeziorany 2021-11-20 13:00:00
Omulew Wielbark 1 : 2 Rominta Gołdap 2021-11-20 13:00:00
Tęcza Biskupiec 10 : 1 Wilczek Wilkowo 2021-11-20 13:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 Rona 03 Ełk 2021-11-20 13:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2021-11-20 13:00
Kolejka: 16
Naki Olsztyn : Czarni Olecko
4     :     3
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Rominta Gołdap 16 45
2 Tęcza Biskupiec 16 43
3 Żagiel Piecki 16 37
4 Rona 03 Ełk 16 31
5 Vęgoria Węgorzewo 16 28
6 Naki Olsztyn 16 26
7 MKS Jeziorany 16 23
8 Wilczek Wilkowo 16 22
9 Victoria Bartoszyce 16 19
10 Śniardwy Orzysz 16 19
11 Orlęta Reszel 16 19
12 Łyna Sępopol 16 16
13 Czarni Olecko 16 14
14 Pojezierze Prostki 16 11
15 Omulew Wielbark 16 9
16 KS Wojciechy 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy