MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Łyna Sępopol 5 : 0 Żagiel Piecki 2020-08-01 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-08-01 17:00:00
Wilczek Wilkowo 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-08-01 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 2 Rominta Gołdap 2020-08-01 17:00:00
MKS Jeziorany 1 : 0 Omulew Wielbark 2020-08-01 17:00:00
Jurand Barciany 0 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-08-01 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 2 Orlęta Reszel 2020-08-02 14:00:00
SKS Szczytno 2 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2020-08-02 17:00:00
Kolejka: 2
DKS Dobre Miasto 1 : 1 Czarni Olecko 2020-08-08 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 1 Kłobuk Mikołajki 2020-08-08 16:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 2 Łyna Sępopol 2020-08-08 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 1 Żagiel Piecki 2020-08-08 17:00:00
Orlęta Reszel 2 : 2 MKS Jeziorany 2020-08-08 17:00:00
Omulew Wielbark 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-08-08 17:00:00
Rominta Gołdap 1 : 0 Wilczek Wilkowo 2020-08-08 17:00:00
SKS Szczytno 1 : 1 Jurand Barciany 2020-08-09 17:00:00
Kolejka: 3
MKS Jeziorany 2 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-08-15 17:00:00
Czarni Olecko 4 : 0 SKS Szczytno 2020-08-15 17:00:00
Łyna Sępopol 1 : 5 Rominta Gołdap 2020-08-15 17:00:00
Jurand Barciany 1 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2020-08-15 17:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 2 Omulew Wielbark 2020-08-15 17:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 4 Orlęta Reszel 2020-08-15 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 0 : 8 DKS Dobre Miasto 2020-08-16 14:00:00
Żagiel Piecki 1 : 3 Śniardwy Orzysz 2020-08-16 16:00:00
Kolejka: 4
DKS Dobre Miasto 7 : 1 MKS Jeziorany 2020-08-22 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 2 Victoria Bartoszyce 2020-08-22 16:00:00
Jurand Barciany 2 : 1 Czarni Olecko 2020-08-22 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 5 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-08-22 17:00:00
Rominta Gołdap 3 : 0 Żagiel Piecki 2020-08-22 17:00:00
Omulew Wielbark 0 : 1 Łyna Sępopol 2020-08-22 17:00:00
Orlęta Reszel 2 : 2 Wilczek Wilkowo 2020-08-22 17:00:00
SKS Szczytno 0 : 1 Kłobuk Mikołajki 2020-08-23 17:00:00
Kolejka: 5
Żagiel Piecki 0 : 2 Omulew Wielbark 2020-08-28 17:30:00
MKS Jeziorany 2 : 3 SKS Szczytno 2020-08-29 17:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 3 DKS Dobre Miasto 2020-08-29 17:00:00
Wilczek Wilkowo 4 : 2 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-08-29 17:00:00
Łyna Sępopol 1 : 3 Orlęta Reszel 2020-08-29 17:00:00
Czarni Olecko 2 : 5 Vęgoria Węgorzewo 2020-08-29 17:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 0 Rominta Gołdap 2020-08-29 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 3 : 4 Jurand Barciany 2020-08-30 14:00:00
Kolejka: 6
DKS Dobre Miasto 7 : 1 Wilczek Wilkowo 2020-09-05 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 5 Rominta Gołdap 2020-09-05 16:00:00
Czarni Olecko 5 : 2 Kłobuk Mikołajki 2020-09-05 16:00:00
Omulew Wielbark 0 : 3 Śniardwy Orzysz 2020-09-05 16:00:00
Orlęta Reszel 4 : 0 Żagiel Piecki 2020-09-05 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 2 Łyna Sępopol 2020-09-05 16:00:00
Jurand Barciany 0 : 2 MKS Jeziorany 2020-09-05 16:30:00
SKS Szczytno 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-09-06 16:00:00
Kolejka: 7
MKS Jeziorany 4 : 2 Czarni Olecko 2020-09-12 16:00:00
Łyna Sępopol 1 : 3 DKS Dobre Miasto 2020-09-12 16:00:00
Żagiel Piecki 4 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-09-12 16:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 0 Orlęta Reszel 2020-09-12 16:00:00
Rominta Gołdap 5 : 1 Omulew Wielbark 2020-09-12 16:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 Jurand Barciany 2020-09-12 16:30:00
Wilczek Wilkowo 2 : 1 SKS Szczytno 2020-09-12 16:30:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2020-09-13 14:00:00
Kolejka: 8
Vęgoria Węgorzewo 3 : 0 Omulew Wielbark 2020-09-19 15:30:00
Orlęta Reszel 1 : 0 Rominta Gołdap 2020-09-19 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 4 Śniardwy Orzysz 2020-09-19 16:00:00
DKS Dobre Miasto 2 : 1 Żagiel Piecki 2020-09-19 16:00:00
Jurand Barciany 3 : 4 Wilczek Wilkowo 2020-09-19 16:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-09-19 16:00:00
Kłobuk Mikołajki 3 : 0 MKS Jeziorany 2020-09-20 14:00:00
SKS Szczytno 0 : 1 Łyna Sępopol 2020-09-20 16:00:00
Kolejka: 9
Wilczek Wilkowo 0 : 1 Czarni Olecko 2020-09-26 16:00:00
Łyna Sępopol 7 : 2 Jurand Barciany 2020-09-26 16:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 3 DKS Dobre Miasto 2020-09-26 16:00:00
MKS Jeziorany 1 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2020-09-26 16:00:00
Rominta Gołdap 2 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-09-26 16:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 0 Kłobuk Mikołajki 2020-09-26 16:00:00
Omulew Wielbark 3 : 4 Orlęta Reszel 2020-09-26 16:00:00
Żagiel Piecki 3 : 2 SKS Szczytno 2020-09-27 16:00:00
Kolejka: 10
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Orlęta Reszel 2020-10-03 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2 : 3 Omulew Wielbark 2020-10-03 15:00:00
Czarni Olecko 4 : 1 Łyna Sępopol 2020-10-03 15:30:00
MKS Jeziorany 6 : 2 Victoria Bartoszyce 2020-10-03 15:30:00
DKS Dobre Miasto 5 : 3 Rominta Gołdap 2020-10-03 15:30:00
Jurand Barciany 1 : 0 Żagiel Piecki 2020-10-03 15:30:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2020-10-04 14:00:00
SKS Szczytno 1 : 0 Śniardwy Orzysz 2020-10-04 15:30:00
Kolejka: 11
Łyna Sępopol 4 : 5 Kłobuk Mikołajki 2020-10-10 15:00:00
Rominta Gołdap 3 : 3 SKS Szczytno 2020-10-10 15:00:00
Śniardwy Orzysz 7 : 2 Jurand Barciany 2020-10-10 15:30:00
Omulew Wielbark 2 : 2 DKS Dobre Miasto 2020-10-10 15:30:00
Victoria Bartoszyce 3 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2020-10-10 15:30:00
Orlęta Reszel 7 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-10-10 15:30:00
Wilczek Wilkowo 3 : 2 MKS Jeziorany 2020-10-10 15:30:00
Żagiel Piecki 2 : 0 Czarni Olecko 2020-10-10 15:30:00
Kolejka: 12
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-10-17 14:00:00
DKS Dobre Miasto 0 : 0 Orlęta Reszel 2020-10-17 15:00:00
Jurand Barciany 1 : 7 Rominta Gołdap 2020-10-17 15:00:00
Omulew Wielbark 1 : 3 SKS Szczytno 2020-10-17 15:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-10-17 15:00:00
MKS Jeziorany 2 : 1 Łyna Sępopol 2020-10-17 15:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 4 Wilczek Wilkowo 2020-10-17 15:00:00
Kłobuk Mikołajki 0 : 1 Żagiel Piecki 2020-10-18 14:00:00
Kolejka: 13
Łyna Sępopol 0 : 1 Victoria Bartoszyce 2020-10-24 14:00:00
Żagiel Piecki 2 : 1 MKS Jeziorany 2020-10-24 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-10-24 15:00:00
Śniardwy Orzysz 4 : 1 Kłobuk Mikołajki 2020-10-24 15:00:00
Rominta Gołdap 4 : 1 Czarni Olecko 2020-10-24 15:00:00
Omulew Wielbark 1 : 1 Jurand Barciany 2020-10-24 15:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2020-10-24 15:00:00
Orlęta Reszel 4 : 0 SKS Szczytno 2020-10-24 15:00:00
Kolejka: 14
Vęgoria Węgorzewo 1 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-10-31 13:00:00
Kłobuk Mikołajki 2 : 4 Rominta Gołdap 2020-10-31 13:30:00
MKS Jeziorany 1 : 4 Śniardwy Orzysz 2020-10-31 13:30:00
SKS Szczytno 4 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2020-10-31 13:30:00
Victoria Bartoszyce 0 : 0 Żagiel Piecki 2020-10-31 13:30:00
Jurand Barciany 2 : 5 Orlęta Reszel 2020-10-31 13:30:00
Wilczek Wilkowo - : - Łyna Sępopol 2020-10-31 13:30:00
Czarni Olecko 1 : 0 Omulew Wielbark 2020-10-31 13:30:00
Kolejka: 15
Łyna Sępopol 4 : 7 Vęgoria Węgorzewo 2020-11-07 13:00:00
Rominta Gołdap 6 : 0 MKS Jeziorany 2020-11-07 13:00:00
DKS Dobre Miasto 5 : 1 SKS Szczytno 2020-11-07 13:30:00
Śniardwy Orzysz 4 : 0 Victoria Bartoszyce 2020-11-07 13:30:00
Omulew Wielbark 2 : 2 Kłobuk Mikołajki 2020-11-07 13:30:00
Orlęta Reszel 2 : 0 Czarni Olecko 2020-11-07 13:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 2 Jurand Barciany 2020-11-08 13:00:00
Żagiel Piecki 2 : 3 Wilczek Wilkowo 2020-11-08 13:30:00
Kolejka: 16
Żagiel Piecki 3 : 1 Łyna Sępopol 2020-11-14 13:00:00
DKS Dobre Miasto 9 : 0 Jurand Barciany 2020-11-14 13:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 1 Wilczek Wilkowo 2020-11-14 13:00:00
Vęgoria Węgorzewo 5 : 0 SKS Szczytno 2020-11-14 13:00:00
Rominta Gołdap 3 : 0 Victoria Bartoszyce 2020-11-14 13:00:00
Omulew Wielbark 5 : 2 MKS Jeziorany 2020-11-14 13:00:00
Orlęta Reszel 4 : 0 Kłobuk Mikołajki 2020-11-14 13:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 0 Czarni Olecko 2020-11-15 13:00:00
Kolejka: 17
Wilczek Wilkowo 2 : 5 Rominta Gołdap 2020-11-21 13:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Omulew Wielbark 2020-11-21 13:00:00
MKS Jeziorany 2 : 1 Orlęta Reszel 2020-11-21 13:00:00
Żagiel Piecki 2 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2020-11-21 13:00:00
Czarni Olecko 0 : 4 DKS Dobre Miasto 2020-11-21 13:00:00
Łyna Sępopol 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2020-11-21 13:00:00
Jurand Barciany 3 : 1 SKS Szczytno 2020-11-21 13:00:00
Kłobuk Mikołajki - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2020-11-22 13:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2020-11-21 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : DKS Dobre Miasto
0     :     4
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 17 45
2 Orlęta Reszel 17 39
3 Rominta Gołdap 17 38
4 Śniardwy Orzysz 17 32
5 Wilczek Wilkowo 16 26
6 Żagiel Piecki 17 23
7 MKS Jeziorany 17 23
8 Czarni Olecko 17 21
9 Omulew Wielbark 17 21
10 Vęgoria Węgorzewo 17 20
11 Victoria Bartoszyce 17 19
12 Łyna Sępopol 16 19
13 SKS Szczytno 17 18
14 Jurand Barciany 17 17
15 Kłobuk Mikołajki 16 15
16 Cresovia Górowo Iławeckie 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy