MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
LKS Różnowo 1 : 3 Omulew Wielbark 2019-08-10 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Błękitni Pasym 2019-08-10 17:00:00
Łyna Sępopol 4 : 0 Victoria Bartoszyce 2019-08-10 17:00:00
Orlęta Reszel 2 : 2 DKS Dobre Miasto 2019-08-10 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 2 : 4 Rominta Gołdap 2019-08-11 14:00:00
Żagiel Piecki 0 : 0 Czarni Olecko 2019-08-11 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 4 Śniardwy Orzysz 2019-08-11 16:00:00
SKS Szczytno 0 : 1 Wilczek Wilkowo 2019-08-11 17:00:00
Kolejka: 2
Omulew Wielbark 2 : 1 Żagiel Piecki 2019-08-14 17:00:00
Wilczek Wilkowo 2 : 4 Śniardwy Orzysz 2019-08-14 17:00:00
DKS Dobre Miasto 4 : 2 LKS Różnowo 2019-08-14 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-08-14 17:00:00
SKS Szczytno 0 : 8 Orlęta Reszel 2019-08-14 17:00:00
Błękitni Pasym 6 : 1 Łyna Sępopol 2019-08-14 17:00:00
Czarni Olecko 3 : 2 Kłobuk Mikołajki 2019-08-14 17:00:00
Rominta Gołdap 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2019-08-14 18:00:00
Kolejka: 3
LKS Różnowo 3 : 0 SKS Szczytno 2019-08-17 16:00:00
Orlęta Reszel 4 : 3 Wilczek Wilkowo 2019-08-17 16:00:00
Łyna Sępopol 4 : 2 Rominta Gołdap 2019-08-17 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2019-08-17 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 3 : 2 Czarni Olecko 2019-08-17 17:30:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 1 Omulew Wielbark 2019-08-18 14:00:00
Żagiel Piecki 2 : 0 DKS Dobre Miasto 2019-08-18 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 4 Błękitni Pasym 2019-08-18 16:00:00
Kolejka: 4
Orlęta Reszel 7 : 0 LKS Różnowo 2019-08-24 16:00:00
Błękitni Pasym 1 : 2 Śniardwy Orzysz 2019-08-24 16:00:00
DKS Dobre Miasto 3 : 1 Kłobuk Mikołajki 2019-08-24 16:00:00
Omulew Wielbark 1 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2019-08-24 17:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2019-08-24 17:00:00
Rominta Gołdap 7 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-08-24 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Łyna Sępopol 2019-08-24 17:00:00
SKS Szczytno 1 : 2 Żagiel Piecki 2019-08-25 17:00:00
Kolejka: 5
LKS Różnowo 3 : 3 Wilczek Wilkowo 2019-08-31 16:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 4 Rominta Gołdap 2019-08-31 17:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 3 Błękitni Pasym 2019-08-31 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 0 : 0 DKS Dobre Miasto 2019-08-31 17:00:00
Łyna Sępopol 2 : 0 Omulew Wielbark 2019-08-31 17:00:00
Kłobuk Mikołajki 2 : 1 SKS Szczytno 2019-09-01 14:00:00
Żagiel Piecki 3 : 2 Orlęta Reszel 2019-09-01 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 0 Czarni Olecko 2019-09-01 16:00:00
Kolejka: 6
DKS Dobre Miasto 1 : 3 Łyna Sępopol 2019-09-07 16:00:00
Orlęta Reszel 6 : 0 Kłobuk Mikołajki 2019-09-07 16:00:00
LKS Różnowo 1 : 5 Żagiel Piecki 2019-09-07 16:00:00
Rominta Gołdap 2 : 0 Victoria Bartoszyce 2019-09-07 17:00:00
Omulew Wielbark 4 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-09-07 17:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 5 Błękitni Pasym 2019-09-07 17:00:00
Czarni Olecko 2 : 5 Śniardwy Orzysz 2019-09-08 16:00:00
SKS Szczytno 1 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2019-09-08 16:00:00
Kolejka: 7
Błękitni Pasym 3 : 0 Rominta Gołdap 2019-09-14 13:00:00
Łyna Sępopol 5 : 1 SKS Szczytno 2019-09-14 16:00:00
Śniardwy Orzysz 7 : 3 Omulew Wielbark 2019-09-14 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 3 Orlęta Reszel 2019-09-14 16:30:00
Victoria Bartoszyce 2 : 0 Czarni Olecko 2019-09-14 16:30:00
Kłobuk Mikołajki 0 : 1 LKS Różnowo 2019-09-15 14:00:00
Żagiel Piecki 3 : 2 Wilczek Wilkowo 2019-09-15 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 2 DKS Dobre Miasto 2019-09-15 16:00:00
Kolejka: 8
Orlęta Reszel 1 : 1 Łyna Sępopol 2019-09-21 16:00:00
LKS Różnowo 2 : 6 Vęgoria Węgorzewo 2019-09-21 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 1 Błękitni Pasym 2019-09-21 16:00:00
DKS Dobre Miasto 3 : 2 Śniardwy Orzysz 2019-09-21 16:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 3 Rominta Gołdap 2019-09-21 16:30:00
Omulew Wielbark 0 : 0 Victoria Bartoszyce 2019-09-21 16:30:00
Żagiel Piecki 2 : 2 Kłobuk Mikołajki 2019-09-22 15:00:00
SKS Szczytno 1 : 2 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-09-22 16:00:00
Kolejka: 9
Śniardwy Orzysz 5 : 0 SKS Szczytno 2019-09-28 16:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 1 DKS Dobre Miasto 2019-09-28 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 4 : 6 Żagiel Piecki 2019-09-28 16:00:00
Błękitni Pasym 2 : 0 Omulew Wielbark 2019-09-28 16:00:00
Łyna Sępopol 3 : 2 LKS Różnowo 2019-09-28 16:00:00
Rominta Gołdap 3 : 0 Czarni Olecko 2019-09-28 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 5 Orlęta Reszel 2019-09-28 16:00:00
Kłobuk Mikołajki 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2019-09-29 14:00:00
Kolejka: 10
Orlęta Reszel 2 : 0 Śniardwy Orzysz 2019-10-05 15:30:00
Wilczek Wilkowo 1 : 0 Czarni Olecko 2019-10-05 16:00:00
DKS Dobre Miasto 1 : 3 Błękitni Pasym 2019-10-05 16:00:00
LKS Różnowo 3 : 4 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-10-05 16:00:00
Kłobuk Mikołajki 2 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2019-10-06 14:00:00
Żagiel Piecki 1 : 0 Łyna Sępopol 2019-10-06 15:00:00
SKS Szczytno 2 : 5 Victoria Bartoszyce 2019-10-06 15:30:00
Omulew Wielbark 4 : 4 Rominta Gołdap 2019-10-06 16:00:00
Kolejka: 11
Rominta Gołdap 3 : 0 DKS Dobre Miasto 2019-10-12 15:30:00
Łyna Sępopol 2 : 3 Kłobuk Mikołajki 2019-10-12 15:30:00
Czarni Olecko 1 : 1 Omulew Wielbark 2019-10-12 15:30:00
Śniardwy Orzysz 1 : 1 LKS Różnowo 2019-10-12 15:30:00
Victoria Bartoszyce 0 : 4 Orlęta Reszel 2019-10-12 15:30:00
Błękitni Pasym 8 : 1 SKS Szczytno 2019-10-12 15:30:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 4 Wilczek Wilkowo 2019-10-12 15:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 1 Żagiel Piecki 2019-10-13 15:00:00
Kolejka: 12
Vęgoria Węgorzewo 4 : 4 Łyna Sępopol 2019-10-19 15:00:00
DKS Dobre Miasto 4 : 2 Czarni Olecko 2019-10-19 15:00:00
Orlęta Reszel 1 : 3 Błękitni Pasym 2019-10-19 15:00:00
LKS Różnowo 2 : 2 Victoria Bartoszyce 2019-10-19 16:00:00
Kłobuk Mikołajki 3 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-10-20 14:00:00
SKS Szczytno 1 : 8 Rominta Gołdap 2019-10-20 15:00:00
Żagiel Piecki 4 : 0 Śniardwy Orzysz 2019-10-20 15:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 3 Omulew Wielbark 2019-10-20 15:00:00
Kolejka: 13
Omulew Wielbark 2 : 2 DKS Dobre Miasto 2019-10-26 14:00:00
Victoria Bartoszyce 0 : 2 Żagiel Piecki 2019-10-26 15:00:00
Błękitni Pasym 6 : 1 LKS Różnowo 2019-10-26 15:00:00
Rominta Gołdap 4 : 0 Orlęta Reszel 2019-10-26 15:00:00
Łyna Sępopol 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2019-10-26 15:00:00
Czarni Olecko 5 : 0 SKS Szczytno 2019-10-26 15:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 3 Kłobuk Mikołajki 2019-10-26 15:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 3 Vęgoria Węgorzewo 2019-10-27 13:00:00
Kolejka: 14
Łyna Sępopol 1 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-11-02 13:30:00
Wilczek Wilkowo 1 : 0 DKS Dobre Miasto 2019-11-02 13:30:00
Orlęta Reszel 0 : 0 Czarni Olecko 2019-11-02 13:30:00
LKS Różnowo 2 : 6 Rominta Gołdap 2019-11-02 13:30:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 3 Śniardwy Orzysz 2019-11-02 13:30:00
SKS Szczytno 2 : 7 Omulew Wielbark 2019-11-03 13:00:00
Żagiel Piecki 2 : 3 Błękitni Pasym 2019-11-03 13:30:00
Kłobuk Mikołajki 4 : 0 Victoria Bartoszyce 2019-11-03 13:30:00
Kolejka: 15
Omulew Wielbark 2 : 4 Orlęta Reszel 2019-11-09 13:30:00
Victoria Bartoszyce 1 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2019-11-09 13:30:00
DKS Dobre Miasto 5 : 0 SKS Szczytno 2019-11-09 13:30:00
Błękitni Pasym 3 : 0 Kłobuk Mikołajki 2019-11-09 13:30:00
Rominta Gołdap 5 : 3 Żagiel Piecki 2019-11-09 13:30:00
Czarni Olecko 4 : 0 LKS Różnowo 2019-11-09 13:30:00
Śniardwy Orzysz 1 : 0 Łyna Sępopol 2019-11-09 13:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 3 Wilczek Wilkowo 2019-11-10 13:00:00
Kolejka: 16
Victoria Bartoszyce 1 : 4 Łyna Sępopol 2019-11-16 13:00:00
Omulew Wielbark 2 : 2 LKS Różnowo 2019-11-16 13:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2019-11-16 13:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Żagiel Piecki 2019-11-16 13:00:00
Rominta Gołdap 6 : 1 Kłobuk Mikołajki 2019-11-16 13:00:00
Wilczek Wilkowo 4 : 1 SKS Szczytno 2019-11-16 13:00:00
Błękitni Pasym 4 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2019-11-16 13:00:00
DKS Dobre Miasto 3 : 3 Orlęta Reszel 2019-11-16 13:00:00
Kolejka: 17
Żagiel Piecki 1 : 1 Omulew Wielbark 2019-11-23 13:00:00
LKS Różnowo 2 : 3 DKS Dobre Miasto 2019-11-23 13:00:00
Śniardwy Orzysz 3 : 0 Wilczek Wilkowo 2019-11-23 13:00:00
Orlęta Reszel 3 : 0 SKS Szczytno 2019-11-23 13:00:00
Łyna Sępopol 4 : 3 Błękitni Pasym 2019-11-23 13:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Rominta Gołdap 2019-11-23 13:00:00
Kłobuk Mikołajki 2 : 3 Czarni Olecko 2019-11-23 13:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2 : 3 Victoria Bartoszyce 2019-11-24 13:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2020-08-15 17:00
Kolejka: 3
Czarni Olecko : SKS Szczytno
Ostatni mecz
Data: 2020-08-08 16:00
Kolejka: 2
DKS Dobre Miasto : Czarni Olecko
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Łyna Sępopol 2 4
2 Orlęta Reszel 2 4
3 MKS Jeziorany 2 4
4 DKS Dobre Miasto 2 4
5 SKS Szczytno 2 4
6 Rominta Gołdap 2 4
7 Czarni Olecko 2 4
8 Omulew Wielbark 2 3
9 Wilczek Wilkowo 2 3
10 Śniardwy Orzysz 2 1
11 Kłobuk Mikołajki 2 1
12 Cresovia Górowo Iławeckie 2 1
13 Victoria Bartoszyce 2 1
14 Vęgoria Węgorzewo 2 1
15 Jurand Barciany 2 1
16 Żagiel Piecki 2 1

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy