MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas
































Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Concordia Elbląg 2 : 0 Motor Lubawa 2018-08-08 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Zatoka Braniewo 2018-08-11 17:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Mrągowia Mrągowo 2018-08-11 17:00:00
Unia Susz 1 : 4 MKS Korsze 2018-08-11 17:00:00
Jeziorak Iława 1 : 7 GKS Wikielec 2018-08-11 17:00:00
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-11 17:00:00
Granica Kętrzyn 5 : 1 KS Drwęca 2018-08-11 17:00:00
Mamry Giżycko 3 : 3 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-12 16:00:00
Kolejka: 2
Granica Kętrzyn 4 : 1 Czarni Olecko 2018-08-15 17:00:00
GKS Wikielec 3 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-08-15 17:00:00
Motor Lubawa 3 : 1 KS Drwęca 2018-08-15 17:00:00
Unia Susz 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-08-15 17:00:00
Mrągowia Mrągowo 2 : 0 MKS Korsze 2018-08-15 17:00:00
Concordia Elbląg 5 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-15 17:00:00
Zatoka Braniewo 5 : 2 Tęcza Miłomłyn 2018-08-15 17:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-15 17:00:00
Kolejka: 3
MKS Korsze 4 : 2 Zatoka Braniewo 2018-08-18 15:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 3 Granica Kętrzyn 2018-08-18 16:00:00
Concordia Elbląg 7 : 0 KS Drwęca 2018-08-18 16:00:00
Mamry Giżycko 1 : 1 GKS Wikielec 2018-08-18 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Motor Lubawa 2018-08-18 17:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Unia Susz 2018-08-19 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 1 Rominta Gołdap 2018-08-19 16:00:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-08-19 16:00:00
Kolejka: 4
GKS Wikielec 0 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-24 18:00:00
Concordia Elbląg 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-25 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-08-25 16:00:00
Zatoka Braniewo 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-08-25 17:00:00
Granica Kętrzyn 0 : 2 MKS Korsze 2018-08-25 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 KS Drwęca 2018-08-25 17:00:00
Unia Susz 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-25 17:00:00
Motor Lubawa 1 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-08-26 13:00:00
Kolejka: 5
MKS Korsze 4 : 1 KS Drwęca 2018-09-01 13:00:00
Concordia Elbląg 2 : 2 GKS Wikielec 2018-09-01 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-09-01 16:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-01 16:00:00
Granica Kętrzyn 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-09-01 17:00:00
Motor Lubawa 2 : 1 Jeziorak Iława 2018-09-01 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 3 Tęcza Miłomłyn 2018-09-01 17:00:00
Unia Susz 3 : 3 Rominta Gołdap 2018-09-01 17:00:00
Kolejka: 6
Mrągowia Mrągowo 0 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-07 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 0 KS Drwęca 2018-09-08 16:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-08 16:00:00
Rominta Gołdap 0 : 3 GKS Wikielec 2018-09-08 17:00:00
Czarni Olecko 0 : 7 Concordia Elbląg 2018-09-08 17:00:00
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa 2018-09-08 17:00:00
Jeziorak Iława 4 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-08 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 3 : 1 Unia Susz 2018-09-09 16:00:00
Kolejka: 7
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-15 16:00:00
Mamry Giżycko 2 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-15 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Concordia Elbląg 2018-09-15 16:00:00
GKS Wikielec 4 : 1 Unia Susz 2018-09-15 16:00:00
MKS Korsze 0 : 0 Czarni Olecko 2018-09-15 16:00:00
Jeziorak Iława 5 : 1 KS Drwęca 2018-09-15 16:00:00
Rominta Gołdap 0 : 5 Mrągowia Mrągowo 2018-09-15 16:30:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-16 16:00:00
Kolejka: 8
Tęcza Biskupiec 7 : 0 KS Drwęca 2018-09-22 16:00:00
Concordia Elbląg 7 : 0 Unia Susz 2018-09-22 16:00:00
Czarni Olecko 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-09-22 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 GKS Wikielec 2018-09-22 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 MKS Korsze 2018-09-22 16:00:00
Zatoka Braniewo 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-09-22 16:00:00
Granica Kętrzyn 3 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-09-22 16:00:00
Motor Lubawa 1 : 0 Mamry Giżycko 2018-09-22 16:00:00
Kolejka: 9
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Czarni Olecko 2018-09-29 13:00:00
GKS Wikielec 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-29 16:00:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-09-29 16:00:00
Unia Susz 0 : 6 Mrągowia Mrągowo 2018-09-29 16:00:00
Mamry Giżycko 7 : 1 KS Drwęca 2018-09-29 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-29 16:00:00
MKS Korsze 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-09-29 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-30 16:00:00
Kolejka: 10
Czarni Olecko 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-10-06 12:00:00
MKS Korsze 1 : 2 Jeziorak Iława 2018-10-06 16:00:00
Concordia Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo 2018-10-06 16:00:00
Granica Kętrzyn 0 : 2 GKS Wikielec 2018-10-06 16:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Unia Susz 2018-10-06 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 3 : 4 Tęcza Biskupiec 2018-10-06 16:00:00
Motor Lubawa 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-06 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 2 : 1 KS Drwęca 2018-10-07 15:00:00
Kolejka: 11
Olimpia 2 Elbląg 4 : 2 Czarni Olecko 2018-10-13 15:30:00
Rominta Gołdap 0 : 2 KS Drwęca 2018-10-13 15:30:00
Jeziorak Iława 0 : 5 Concordia Elbląg 2018-10-13 15:30:00
GKS Wikielec 0 : 1 Motor Lubawa 2018-10-13 15:30:00
Tęcza Biskupiec 4 : 4 MKS Korsze 2018-10-13 15:30:00
Unia Susz 1 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-13 15:30:00
Mamry Giżycko 4 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-10-13 15:30:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-10-13 15:30:00
Kolejka: 12
Czarni Olecko 1 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-20 15:00:00
Concordia Elbląg 3 : 2 Zatoka Braniewo 2018-10-20 15:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 Olimpia 2 Elbląg 2018-10-20 15:00:00
Granica Kętrzyn 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-10-20 15:00:00
MKS Korsze 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-10-20 15:00:00
Motor Lubawa 3 : 1 Unia Susz 2018-10-20 15:00:00
Jeziorak Iława 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-10-20 15:00:00
GKS Wikielec 3 : 2 KS Drwęca 2018-10-20 15:00:00
Kolejka: 13
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Motor Lubawa 2018-10-27 15:00:00
Mamry Giżycko 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-10-27 15:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-27 15:00:00
Rominta Gołdap 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-10-27 15:00:00
GKS Wikielec 6 : 0 Czarni Olecko 2018-10-27 15:00:00
Unia Susz 2 : 2 KS Drwęca 2018-10-27 15:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 3 Concordia Elbląg 2018-10-27 15:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 1 MKS Korsze 2018-10-28 13:00:00
Kolejka: 14
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Mamry Giżycko 2018-11-03 13:00:00
Motor Lubawa 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-11-03 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 KS Drwęca 2018-11-03 13:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 GKS Wikielec 2018-11-03 13:00:00
Jeziorak Iława 6 : 1 Olimpia 2 Elbląg 2018-11-03 13:00:00
MKS Korsze 5 : 1 Rominta Gołdap 2018-11-03 13:00:00
Concordia Elbląg 6 : 2 Granica Kętrzyn 2018-11-03 13:00:00
Czarni Olecko 6 : 0 Unia Susz 2018-11-03 13:30:00
Kolejka: 15
GKS Wikielec 4 : 0 MKS Korsze 2018-11-10 13:00:00
Unia Susz 5 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-11-10 13:00:00
Mamry Giżycko 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-11-10 13:00:00
Zatoka Braniewo 4 : 0 KS Drwęca 2018-11-10 13:00:00
Rominta Gołdap 2 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-10 13:00:00
Granica Kętrzyn 2 : 1 Motor Lubawa 2018-11-10 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-10 13:30:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-11-11 13:00:00
Kolejka: 16
Zatoka Braniewo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-17 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-11-17 13:00:00
Motor Lubawa 0 : 1 Concordia Elbląg 2018-11-17 13:00:00
GKS Wikielec 0 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-17 13:00:00
KS Drwęca 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-11-17 13:00:00
Rominta Gołdap 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-11-17 13:00:00
MKS Korsze 3 : 1 Unia Susz 2018-11-17 13:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 4 Mamry Giżycko 2018-11-18 13:00:00
Kolejka: 17
Tęcza Miłomłyn 0 : 5 Zatoka Braniewo 2018-11-24 13:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-11-24 13:00:00
Mamry Giżycko 3 : 2 Rominta Gołdap 2018-11-24 13:00:00
KS Drwęca - : - Motor Lubawa 2018-11-24 13:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 3 GKS Wikielec 2018-11-24 13:00:00
MKS Korsze - : - Mrągowia Mrągowo 2018-11-24 13:00:00
Jeziorak Iława 4 : 1 Unia Susz 2018-11-25 13:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 7 Concordia Elbląg 2018-11-25 13:00:00
Kolejka: 18
Unia Susz - : - Tęcza Biskupiec 2019-03-30 16:00:00
Granica Kętrzyn - : - Tęcza Miłomłyn 2019-03-30 16:00:00
Rominta Gołdap - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-03-30 16:00:00
Zatoka Braniewo - : - MKS Korsze 2019-03-30 16:00:00
GKS Wikielec - : - Mamry Giżycko 2019-03-30 16:00:00
KS Drwęca - : - Concordia Elbląg 2019-03-30 16:00:00
Mrągowia Mrągowo - : - Jeziorak Iława 2019-03-30 16:00:00
Motor Lubawa - : - Czarni Olecko 2019-03-30 16:00:00
Kolejka: 19
Jeziorak Iława - : - Zatoka Braniewo 2019-04-06 16:00:00
MKS Korsze - : - Granica Kętrzyn 2019-04-06 16:00:00
Rominta Gołdap - : - Concordia Elbląg 2019-04-06 16:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Motor Lubawa 2019-04-06 16:00:00
Mamry Giżycko - : - Unia Susz 2019-04-06 16:00:00
KS Drwęca - : - Czarni Olecko 2019-04-06 16:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Mrągowia Mrągowo 2019-04-06 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg - : - GKS Wikielec 2019-04-07 14:00:00
Kolejka: 20
KS Drwęca - : - MKS Korsze 2019-04-13 16:00:00
Rominta Gołdap - : - Unia Susz 2019-04-13 16:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Czarni Olecko 2019-04-13 16:00:00
Mamry Giżycko - : - Zatoka Braniewo 2019-04-13 16:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Granica Kętrzyn 2019-04-13 16:00:00
Jeziorak Iława - : - Motor Lubawa 2019-04-13 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg - : - Mrągowia Mrągowo 2019-04-14 14:00:00
GKS Wikielec - : - Concordia Elbląg 2019-04-14 17:00:00
Kolejka: 21
Mamry Giżycko - : - Mrągowia Mrągowo 2019-04-20 11:00:00
Zatoka Braniewo - : - Tęcza Biskupiec 2019-04-20 16:00:00
Concordia Elbląg - : - Czarni Olecko 2019-04-20 16:00:00
KS Drwęca - : - Tęcza Miłomłyn 2019-04-20 16:00:00
Motor Lubawa - : - MKS Korsze 2019-04-20 16:00:00
Granica Kętrzyn - : - Jeziorak Iława 2019-04-20 16:00:00
Unia Susz - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-04-20 17:00:00
GKS Wikielec - : - Rominta Gołdap 2019-04-20 17:00:00
Kolejka: 22
Mrągowia Mrągowo - : - Rominta Gołdap 2019-04-27 15:00:00
KS Drwęca - : - Jeziorak Iława 2019-04-27 16:00:00
Motor Lubawa - : - Tęcza Biskupiec 2019-04-27 16:00:00
Granica Kętrzyn - : - Mamry Giżycko 2019-04-27 16:00:00
Concordia Elbląg - : - Tęcza Miłomłyn 2019-04-27 16:00:00
Unia Susz - : - GKS Wikielec 2019-04-27 17:00:00
Czarni Olecko - : - MKS Korsze 2019-04-27 17:00:00
Zatoka Braniewo - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-04-28 16:00:00
Kolejka: 23
GKS Wikielec - : - Mrągowia Mrągowo 2019-05-01 13:00:00
KS Drwęca - : - Tęcza Biskupiec 2019-05-03 16:00:00
Mamry Giżycko - : - Motor Lubawa 2019-05-04 16:00:00
Unia Susz - : - Concordia Elbląg 2019-05-04 17:00:00
Rominta Gołdap - : - Zatoka Braniewo 2019-05-04 17:00:00
Jeziorak Iława - : - Czarni Olecko 2019-05-04 17:00:00
MKS Korsze - : - Tęcza Miłomłyn 2019-05-04 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg - : - Granica Kętrzyn 2019-05-05 14:00:00
Kolejka: 24
Mrągowia Mrągowo - : - Unia Susz 2019-05-11 16:00:00
Concordia Elbląg - : - MKS Korsze 2019-05-11 16:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Jeziorak Iława 2019-05-11 16:00:00
Motor Lubawa - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-05-11 16:00:00
Zatoka Braniewo - : - GKS Wikielec 2019-05-11 16:00:00
Czarni Olecko - : - Tęcza Biskupiec 2019-05-11 17:00:00
KS Drwęca - : - Mamry Giżycko 2019-05-12 15:00:00
Granica Kętrzyn - : - Rominta Gołdap 2019-05-12 17:00:00
Kolejka: 25
Mrągowia Mrągowo - : - Concordia Elbląg 2019-05-18 13:00:00
GKS Wikielec - : - Granica Kętrzyn 2019-05-18 15:30:00
Rominta Gołdap - : - Motor Lubawa 2019-05-18 16:00:00
Mamry Giżycko - : - Czarni Olecko 2019-05-18 16:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Tęcza Miłomłyn 2019-05-18 16:00:00
Unia Susz - : - Zatoka Braniewo 2019-05-18 17:00:00
KS Drwęca - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-05-18 17:00:00
Jeziorak Iława - : - MKS Korsze 2019-05-18 17:00:00
Kolejka: 26
KS Drwęca - : - Rominta Gołdap 2019-05-25 16:00:00
Motor Lubawa - : - GKS Wikielec 2019-05-25 16:00:00
Granica Kętrzyn - : - Unia Susz 2019-05-25 16:00:00
Concordia Elbląg - : - Jeziorak Iława 2019-05-25 16:00:00
Zatoka Braniewo - : - Mrągowia Mrągowo 2019-05-25 16:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Mamry Giżycko 2019-05-25 16:00:00
MKS Korsze - : - Tęcza Biskupiec 2019-05-25 17:00:00
Czarni Olecko - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-05-25 17:00:00
Kolejka: 27
Rominta Gołdap - : - Czarni Olecko 2019-05-29 17:00:00
Mamry Giżycko - : - MKS Korsze 2019-05-29 17:00:00
Zatoka Braniewo - : - Concordia Elbląg 2019-05-29 17:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Jeziorak Iława 2019-05-29 17:00:00
Unia Susz - : - Motor Lubawa 2019-05-29 17:00:00
KS Drwęca - : - GKS Wikielec 2019-05-29 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg - : - Tęcza Miłomłyn 2019-05-29 18:00:00
Mrągowia Mrągowo - : - Granica Kętrzyn 2019-05-29 18:30:00
Kolejka: 28
Concordia Elbląg - : - Tęcza Biskupiec 2019-06-01 16:00:00
KS Drwęca - : - Unia Susz 2019-06-01 16:00:00
Motor Lubawa - : - Mrągowia Mrągowo 2019-06-01 16:00:00
Granica Kętrzyn - : - Zatoka Braniewo 2019-06-01 16:00:00
Jeziorak Iława - : - Mamry Giżycko 2019-06-01 17:00:00
MKS Korsze - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-06-01 17:00:00
Czarni Olecko - : - GKS Wikielec 2019-06-01 17:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Rominta Gołdap 2019-06-02 14:00:00
Kolejka: 29
KS Drwęca - : - Mrągowia Mrągowo 2019-06-08 16:00:00
Rominta Gołdap - : - MKS Korsze 2019-06-08 16:00:00
Mamry Giżycko - : - Tęcza Biskupiec 2019-06-08 16:00:00
Zatoka Braniewo - : - Motor Lubawa 2019-06-08 16:00:00
GKS Wikielec - : - Tęcza Miłomłyn 2019-06-08 17:00:00
Unia Susz - : - Czarni Olecko 2019-06-08 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg - : - Jeziorak Iława 2019-06-08 18:00:00
Granica Kętrzyn - : - Concordia Elbląg 2019-06-09 17:00:00
Kolejka: 30
KS Drwęca - : - Zatoka Braniewo 2019-06-15 17:00:00
Jeziorak Iława - : - Rominta Gołdap 2019-06-15 17:00:00
Motor Lubawa - : - Granica Kętrzyn 2019-06-15 17:00:00
MKS Korsze - : - GKS Wikielec 2019-06-15 17:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Unia Susz 2019-06-15 17:00:00
Concordia Elbląg - : - Mamry Giżycko 2019-06-15 17:00:00
Czarni Olecko - : - Mrągowia Mrągowo 2019-06-15 17:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-06-15 17:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-03-30 16:00
Kolejka: 18
Motor Lubawa : Czarni Olecko
Ostatni mecz
Data: 2018-11-24 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : Granica Kętrzyn
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 17 49
2 GKS Wikielec 17 36
3 Motor Lubawa 16 35
4 Jeziorak Iława 17 33
5 Mamry Giżycko 17 32
6 Mrągowia Mrągowo 16 32
7 Tęcza Biskupiec 17 29
8 MKS Korsze 16 27
9 Granica Kętrzyn 17 24
10 Zatoka Braniewo 17 23
11 Olimpia 2 Elbląg 17 18
12 Czarni Olecko 17 15
13 Rominta Gołdap 17 11
14 Unia Susz 17 8
15 Tęcza Miłomłyn 17 6
16 KS Drwęca 16 6

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602