MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas


































Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Concordia Elbląg 2 : 0 Motor Lubawa 2018-08-08 17:00:00
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-11 17:00:00
Granica Kętrzyn 5 : 1 KS Drwęca 2018-08-11 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Zatoka Braniewo 2018-08-11 17:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Mrągowia Mrągowo 2018-08-11 17:00:00
Unia Susz 1 : 4 MKS Korsze 2018-08-11 17:00:00
Jeziorak Iława 1 : 7 GKS Wikielec 2018-08-11 17:00:00
Mamry Giżycko 3 : 3 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-12 16:00:00
Kolejka: 2
Concordia Elbląg 5 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-15 17:00:00
Zatoka Braniewo 5 : 2 Tęcza Miłomłyn 2018-08-15 17:00:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-15 17:00:00
Granica Kętrzyn 4 : 1 Czarni Olecko 2018-08-15 17:00:00
GKS Wikielec 3 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-08-15 17:00:00
Motor Lubawa 3 : 1 KS Drwęca 2018-08-15 17:00:00
Unia Susz 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-08-15 17:00:00
Mrągowia Mrągowo 2 : 0 MKS Korsze 2018-08-15 17:00:00
Kolejka: 3
MKS Korsze 4 : 2 Zatoka Braniewo 2018-08-18 15:00:00
Mamry Giżycko 1 : 1 GKS Wikielec 2018-08-18 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 3 Granica Kętrzyn 2018-08-18 16:00:00
Concordia Elbląg 7 : 0 KS Drwęca 2018-08-18 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 2 Motor Lubawa 2018-08-18 17:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Unia Susz 2018-08-19 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 1 Rominta Gołdap 2018-08-19 16:00:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-08-19 16:00:00
Kolejka: 4
GKS Wikielec 0 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-08-24 18:00:00
Concordia Elbląg 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-25 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-08-25 16:00:00
Unia Susz 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-25 17:00:00
Zatoka Braniewo 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-08-25 17:00:00
Granica Kętrzyn 0 : 2 MKS Korsze 2018-08-25 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 KS Drwęca 2018-08-25 17:00:00
Motor Lubawa 1 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-08-26 13:00:00
Kolejka: 5
MKS Korsze 4 : 1 KS Drwęca 2018-09-01 13:00:00
Concordia Elbląg 2 : 2 GKS Wikielec 2018-09-01 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-09-01 16:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-01 16:00:00
Unia Susz 3 : 3 Rominta Gołdap 2018-09-01 17:00:00
Granica Kętrzyn 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-09-01 17:00:00
Motor Lubawa 2 : 1 Jeziorak Iława 2018-09-01 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 3 Tęcza Miłomłyn 2018-09-01 17:00:00
Kolejka: 6
Mrągowia Mrągowo 0 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-07 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 0 KS Drwęca 2018-09-08 16:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-08 16:00:00
Jeziorak Iława 4 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-08 17:00:00
Rominta Gołdap 0 : 3 GKS Wikielec 2018-09-08 17:00:00
Czarni Olecko 0 : 7 Concordia Elbląg 2018-09-08 17:00:00
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa 2018-09-08 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 3 : 1 Unia Susz 2018-09-09 16:00:00
Kolejka: 7
Jeziorak Iława 5 : 1 KS Drwęca 2018-09-15 16:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-15 16:00:00
Mamry Giżycko 2 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-15 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Concordia Elbląg 2018-09-15 16:00:00
GKS Wikielec 4 : 1 Unia Susz 2018-09-15 16:00:00
MKS Korsze 0 : 0 Czarni Olecko 2018-09-15 16:00:00
Rominta Gołdap 0 : 5 Mrągowia Mrągowo 2018-09-15 16:30:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-16 16:00:00
Kolejka: 8
Granica Kętrzyn 3 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2018-09-22 16:00:00
Motor Lubawa 1 : 0 Mamry Giżycko 2018-09-22 16:00:00
Tęcza Biskupiec 7 : 0 KS Drwęca 2018-09-22 16:00:00
Concordia Elbląg 7 : 0 Unia Susz 2018-09-22 16:00:00
Czarni Olecko 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-09-22 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 GKS Wikielec 2018-09-22 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 MKS Korsze 2018-09-22 16:00:00
Zatoka Braniewo 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-09-22 16:00:00
Kolejka: 9
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Czarni Olecko 2018-09-29 13:00:00
Rominta Gołdap 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-29 16:00:00
MKS Korsze 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-09-29 16:00:00
GKS Wikielec 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-29 16:00:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-09-29 16:00:00
Unia Susz 0 : 6 Mrągowia Mrągowo 2018-09-29 16:00:00
Mamry Giżycko 7 : 1 KS Drwęca 2018-09-29 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-30 16:00:00
Kolejka: 10
Czarni Olecko 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-10-06 12:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Unia Susz 2018-10-06 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 3 : 4 Tęcza Biskupiec 2018-10-06 16:00:00
Motor Lubawa 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-06 16:00:00
MKS Korsze 1 : 2 Jeziorak Iława 2018-10-06 16:00:00
Concordia Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo 2018-10-06 16:00:00
Granica Kętrzyn 0 : 2 GKS Wikielec 2018-10-06 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 2 : 1 KS Drwęca 2018-10-07 15:00:00
Kolejka: 11
Unia Susz 1 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-13 15:30:00
Mamry Giżycko 4 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-10-13 15:30:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-10-13 15:30:00
Olimpia 2 Elbląg 4 : 2 Czarni Olecko 2018-10-13 15:30:00
Rominta Gołdap 0 : 2 KS Drwęca 2018-10-13 15:30:00
Jeziorak Iława 0 : 5 Concordia Elbląg 2018-10-13 15:30:00
GKS Wikielec 0 : 1 Motor Lubawa 2018-10-13 15:30:00
Tęcza Biskupiec 4 : 4 MKS Korsze 2018-10-13 15:30:00
Kolejka: 12
Jeziorak Iława 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-10-20 15:00:00
GKS Wikielec 3 : 2 KS Drwęca 2018-10-20 15:00:00
Czarni Olecko 1 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-20 15:00:00
Concordia Elbląg 3 : 2 Zatoka Braniewo 2018-10-20 15:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 Olimpia 2 Elbląg 2018-10-20 15:00:00
Granica Kętrzyn 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-10-20 15:00:00
MKS Korsze 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-10-20 15:00:00
Motor Lubawa 3 : 1 Unia Susz 2018-10-20 15:00:00
Kolejka: 13
Unia Susz 2 : 2 KS Drwęca 2018-10-27 15:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 3 Concordia Elbląg 2018-10-27 15:00:00
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Motor Lubawa 2018-10-27 15:00:00
Mamry Giżycko 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-10-27 15:00:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-27 15:00:00
Rominta Gołdap 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-10-27 15:00:00
GKS Wikielec 6 : 0 Czarni Olecko 2018-10-27 15:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 1 MKS Korsze 2018-10-28 13:00:00
Kolejka: 14
Jeziorak Iława 6 : 1 Olimpia 2 Elbląg 2018-11-03 13:00:00
MKS Korsze 5 : 1 Rominta Gołdap 2018-11-03 13:00:00
Concordia Elbląg 6 : 2 Granica Kętrzyn 2018-11-03 13:00:00
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Mamry Giżycko 2018-11-03 13:00:00
Motor Lubawa 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-11-03 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 KS Drwęca 2018-11-03 13:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 GKS Wikielec 2018-11-03 13:00:00
Czarni Olecko 6 : 0 Unia Susz 2018-11-03 13:30:00
Kolejka: 15
Zatoka Braniewo 4 : 0 KS Drwęca 2018-11-10 13:00:00
Rominta Gołdap 2 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-10 13:00:00
Granica Kętrzyn 2 : 1 Motor Lubawa 2018-11-10 13:00:00
GKS Wikielec 4 : 0 MKS Korsze 2018-11-10 13:00:00
Unia Susz 5 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-11-10 13:00:00
Mamry Giżycko 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-11-10 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-10 13:30:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-11-11 13:00:00
Kolejka: 16
Rominta Gołdap 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-11-17 13:00:00
MKS Korsze 3 : 1 Unia Susz 2018-11-17 13:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-17 13:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-11-17 13:00:00
Motor Lubawa 0 : 1 Concordia Elbląg 2018-11-17 13:00:00
GKS Wikielec 0 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-17 13:00:00
KS Drwęca 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-11-17 13:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 4 Mamry Giżycko 2018-11-18 13:00:00
Kolejka: 17
MKS Korsze 1 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-11-24 13:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 5 Zatoka Braniewo 2018-11-24 13:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-11-24 13:00:00
Mamry Giżycko 3 : 2 Rominta Gołdap 2018-11-24 13:00:00
KS Drwęca 1 : 2 Motor Lubawa 2018-11-24 13:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 3 GKS Wikielec 2018-11-24 13:00:00
Olimpia 2 Elbląg 0 : 7 Concordia Elbląg 2018-11-25 13:00:00
Jeziorak Iława 4 : 1 Unia Susz 2018-11-25 13:00:00
Kolejka: 18
KS Drwęca 0 : 6 Concordia Elbląg 2019-03-30 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Jeziorak Iława 2019-03-30 16:00:00
Motor Lubawa 2 : 1 Czarni Olecko 2019-03-30 16:00:00
Unia Susz 3 : 1 Tęcza Biskupiec 2019-03-30 16:00:00
Granica Kętrzyn 6 : 1 Tęcza Miłomłyn 2019-03-30 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 4 Olimpia 2 Elbląg 2019-03-30 16:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 1 MKS Korsze 2019-03-30 16:00:00
GKS Wikielec 2 : 1 Mamry Giżycko 2019-03-30 16:00:00
Kolejka: 19
KS Drwęca 3 : 4 Czarni Olecko 2019-04-06 16:00:00
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Mrągowia Mrągowo 2019-04-06 16:00:00
Jeziorak Iława 3 : 0 Zatoka Braniewo 2019-04-06 16:00:00
MKS Korsze 0 : 1 Granica Kętrzyn 2019-04-06 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 3 Concordia Elbląg 2019-04-06 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 0 : 9 Motor Lubawa 2019-04-06 16:00:00
Mamry Giżycko 2 : 2 Unia Susz 2019-04-06 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 2 : 0 GKS Wikielec 2019-04-07 14:00:00
Kolejka: 20
Jeziorak Iława 2 : 0 Motor Lubawa 2019-04-13 16:00:00
KS Drwęca 1 : 2 MKS Korsze 2019-04-13 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 2 Unia Susz 2019-04-13 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 1 : 2 Czarni Olecko 2019-04-13 16:00:00
Mamry Giżycko 2 : 2 Zatoka Braniewo 2019-04-13 16:00:00
Tęcza Biskupiec 4 : 2 Granica Kętrzyn 2019-04-13 16:00:00
Olimpia 2 Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo 2019-04-14 14:00:00
GKS Wikielec 1 : 1 Concordia Elbląg 2019-04-14 17:00:00
Kolejka: 21
Mamry Giżycko 2 : 1 Mrągowia Mrągowo 2019-04-20 11:00:00
Concordia Elbląg 2 : 1 Czarni Olecko 2019-04-20 13:00:00
Granica Kętrzyn 1 : 3 Jeziorak Iława 2019-04-20 16:00:00
Zatoka Braniewo 4 : 0 Tęcza Biskupiec 2019-04-20 16:00:00
KS Drwęca 1 : 3 Tęcza Miłomłyn 2019-04-20 16:00:00
Motor Lubawa 2 : 1 MKS Korsze 2019-04-20 16:00:00
Unia Susz 2 : 0 Olimpia 2 Elbląg 2019-04-20 17:00:00
GKS Wikielec 4 : 0 Rominta Gołdap 2019-04-20 17:00:00
Kolejka: 22
Mrągowia Mrągowo 3 : 2 Rominta Gołdap 2019-04-27 15:00:00
Concordia Elbląg 6 : 0 Tęcza Miłomłyn 2019-04-27 16:00:00
KS Drwęca 1 : 0 Jeziorak Iława 2019-04-27 16:00:00
Motor Lubawa 4 : 2 Tęcza Biskupiec 2019-04-27 16:00:00
Granica Kętrzyn 1 : 1 Mamry Giżycko 2019-04-27 16:00:00
Czarni Olecko 1 : 3 MKS Korsze 2019-04-27 17:00:00
Unia Susz - : - GKS Wikielec 2019-04-27 17:00:00
Zatoka Braniewo 1 : 3 Olimpia 2 Elbląg 2019-04-28 16:00:00
Kolejka: 23
GKS Wikielec 3 : 0 Mrągowia Mrągowo 2019-05-01 13:00:00
KS Drwęca 2 : 7 Tęcza Biskupiec 2019-05-03 16:00:00
Mamry Giżycko 0 : 0 Motor Lubawa 2019-05-04 16:00:00
MKS Korsze 2 : 2 Tęcza Miłomłyn 2019-05-04 17:00:00
Unia Susz 1 : 2 Concordia Elbląg 2019-05-04 17:00:00
Rominta Gołdap - : - Zatoka Braniewo 2019-05-04 17:00:00
Jeziorak Iława 2 : 0 Czarni Olecko 2019-05-04 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg 3 : 1 Granica Kętrzyn 2019-05-05 14:00:00
Kolejka: 24
Zatoka Braniewo 1 : 2 GKS Wikielec 2019-05-11 16:00:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Unia Susz 2019-05-11 16:00:00
Concordia Elbląg 4 : 0 MKS Korsze 2019-05-11 16:00:00
Tęcza Miłomłyn 2 : 6 Jeziorak Iława 2019-05-11 16:00:00
Motor Lubawa 3 : 2 Olimpia 2 Elbląg 2019-05-11 16:00:00
Czarni Olecko 0 : 0 Tęcza Biskupiec 2019-05-11 17:00:00
KS Drwęca 2 : 6 Mamry Giżycko 2019-05-12 15:00:00
Granica Kętrzyn 3 : 1 Rominta Gołdap 2019-05-12 17:00:00
Kolejka: 25
Mrągowia Mrągowo 1 : 2 Concordia Elbląg 2019-05-18 13:00:00
GKS Wikielec 3 : 2 Granica Kętrzyn 2019-05-18 15:30:00
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Tęcza Miłomłyn 2019-05-18 16:00:00
Rominta Gołdap 1 : 5 Motor Lubawa 2019-05-18 16:00:00
Mamry Giżycko 1 : 0 Czarni Olecko 2019-05-18 16:00:00
Unia Susz 3 : 3 Zatoka Braniewo 2019-05-18 17:00:00
KS Drwęca 2 : 1 Olimpia 2 Elbląg 2019-05-18 17:00:00
Jeziorak Iława 6 : 1 MKS Korsze 2019-05-18 17:00:00
Kolejka: 26
Concordia Elbląg - : - Jeziorak Iława 2019-05-25 16:00:00
Zatoka Braniewo - : - Mrągowia Mrągowo 2019-05-25 16:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Mamry Giżycko 2019-05-25 16:00:00
KS Drwęca - : - Rominta Gołdap 2019-05-25 16:00:00
Motor Lubawa - : - GKS Wikielec 2019-05-25 16:00:00
Granica Kętrzyn - : - Unia Susz 2019-05-25 16:00:00
MKS Korsze - : - Tęcza Biskupiec 2019-05-25 17:00:00
Czarni Olecko - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-05-25 17:00:00
Kolejka: 27
KS Drwęca - : - GKS Wikielec 2019-05-29 17:00:00
Rominta Gołdap - : - Czarni Olecko 2019-05-29 17:00:00
Mamry Giżycko - : - MKS Korsze 2019-05-29 17:00:00
Zatoka Braniewo - : - Concordia Elbląg 2019-05-29 17:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Jeziorak Iława 2019-05-29 17:00:00
Unia Susz - : - Motor Lubawa 2019-05-29 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg - : - Tęcza Miłomłyn 2019-05-29 18:00:00
Mrągowia Mrągowo - : - Granica Kętrzyn 2019-05-29 18:30:00
Kolejka: 28
Granica Kętrzyn - : - Zatoka Braniewo 2019-06-01 16:00:00
Concordia Elbląg - : - Tęcza Biskupiec 2019-06-01 16:00:00
KS Drwęca - : - Unia Susz 2019-06-01 16:00:00
Motor Lubawa - : - Mrągowia Mrągowo 2019-06-01 16:00:00
Jeziorak Iława - : - Mamry Giżycko 2019-06-01 17:00:00
MKS Korsze - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-06-01 17:00:00
Czarni Olecko - : - GKS Wikielec 2019-06-01 17:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Rominta Gołdap 2019-06-02 14:00:00
Kolejka: 29
Zatoka Braniewo - : - Motor Lubawa 2019-06-08 16:00:00
KS Drwęca - : - Mrągowia Mrągowo 2019-06-08 16:00:00
Rominta Gołdap - : - MKS Korsze 2019-06-08 16:00:00
Mamry Giżycko - : - Tęcza Biskupiec 2019-06-08 16:00:00
Unia Susz - : - Czarni Olecko 2019-06-08 17:00:00
GKS Wikielec - : - Tęcza Miłomłyn 2019-06-08 17:00:00
Olimpia 2 Elbląg - : - Jeziorak Iława 2019-06-08 18:00:00
Granica Kętrzyn - : - Concordia Elbląg 2019-06-09 17:00:00
Kolejka: 30
Concordia Elbląg - : - Mamry Giżycko 2019-06-15 17:00:00
Czarni Olecko - : - Mrągowia Mrągowo 2019-06-15 17:00:00
Tęcza Biskupiec - : - Olimpia 2 Elbląg 2019-06-15 17:00:00
KS Drwęca - : - Zatoka Braniewo 2019-06-15 17:00:00
Jeziorak Iława - : - Rominta Gołdap 2019-06-15 17:00:00
Motor Lubawa - : - Granica Kętrzyn 2019-06-15 17:00:00
MKS Korsze - : - GKS Wikielec 2019-06-15 17:00:00
Tęcza Miłomłyn - : - Unia Susz 2019-06-15 17:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-05-25 17:00
Kolejka: 26
Czarni Olecko : Olimpia 2 Elbląg
Ostatni mecz
Data: 2019-05-18 16:00
Kolejka: 25
Mamry Giżycko : Czarni Olecko
1     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 25 71
2 Motor Lubawa 25 57
3 GKS Wikielec 24 52
4 Jeziorak Iława 25 52
5 Mamry Giżycko 25 45
6 Mrągowia Mrągowo 25 43
7 Tęcza Biskupiec 25 39
8 MKS Korsze 25 36
9 Granica Kętrzyn 25 34
10 Olimpia 2 Elbląg 25 33
11 Zatoka Braniewo 24 29
12 Czarni Olecko 25 22
13 Unia Susz 24 19
14 KS Drwęca 25 12
15 Rominta Gołdap 24 11
16 Tęcza Miłomłyn 25 10

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602