MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas




























Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 0 Victoria Bartoszyce 2017-08-12 16:00:00
LKS Różnowo 4 : 0 Śniardwy Orzysz 2017-08-12 16:00:00
Żagiel Piecki 4 : 0 DKS Dobre Miasto 2017-08-12 16:30:00
Warmia Olsztyn 0 : 2 Mazur Pisz 2017-08-12 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 4 SKS Szczytno 2017-08-12 17:00:00
Jurand Barciany 1 : 2 Czarni Olecko 2017-08-12 17:00:00
Granica Bezledy 2 : 1 Wilczek Wilkowo 2017-08-12 17:00:00
Omulew Wielbark 1 : 1 Łyna Sępopol 2017-08-13 16:00:00
Kolejka: 2
Czarni Olecko 4 : 0 Mazur Pisz 2017-08-15 17:00:00
Victoria Bartoszyce 3 : 3 Warmia Olsztyn 2017-08-15 17:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-08-16 17:00:00
Jurand Barciany 0 : 1 Żagiel Piecki 2017-08-16 17:00:00
Łyna Sępopol 5 : 3 Granica Bezledy 2017-08-16 17:00:00
SKS Szczytno 0 : 3 Omulew Wielbark 2017-08-16 17:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2017-08-16 17:00:00
DKS Dobre Miasto 2 : 2 LKS Różnowo 2017-08-16 17:00:00
Kolejka: 3
Żagiel Piecki 0 : 2 Czarni Olecko 2017-08-19 16:00:00
Granica Bezledy 0 : 1 SKS Szczytno 2017-08-19 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 1 DKS Dobre Miasto 2017-08-19 17:00:00
Mazur Pisz 3 : 5 Victoria Bartoszyce 2017-08-19 17:00:00
LKS Różnowo 7 : 1 Jurand Barciany 2017-08-20 14:00:00
Omulew Wielbark 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2017-08-20 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 0 Łyna Sępopol 2017-08-20 16:00:00
Warmia Olsztyn 3 : 0 Wilczek Wilkowo 2017-08-20 17:00:00
Kolejka: 4
DKS Dobre Miasto 0 : 1 Omulew Wielbark 2017-08-26 16:00:00
Żagiel Piecki 2 : 9 LKS Różnowo 2017-08-26 16:00:00
Śniardwy Orzysz 4 : 2 Granica Bezledy 2017-08-26 17:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 5 Mazur Pisz 2017-08-26 17:00:00
Jurand Barciany 2 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2017-08-26 17:00:00
Łyna Sępopol 3 : 2 Warmia Olsztyn 2017-08-26 17:00:00
SKS Szczytno 2 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-08-26 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 0 Victoria Bartoszyce 2017-08-26 17:30:00
Kolejka: 5
Vęgoria Węgorzewo 2 : 0 Żagiel Piecki 2017-09-02 16:00:00
LKS Różnowo 1 : 1 Czarni Olecko 2017-09-02 16:00:00
Mazur Pisz 3 : 1 Łyna Sępopol 2017-09-02 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 3 Wilczek Wilkowo 2017-09-02 17:00:00
Granica Bezledy 1 : 2 DKS Dobre Miasto 2017-09-02 17:00:00
Warmia Olsztyn 2 : 5 SKS Szczytno 2017-09-02 17:00:00
Omulew Wielbark 2 : 2 Jurand Barciany 2017-09-03 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2 : 2 Śniardwy Orzysz 2017-09-03 16:00:00
Kolejka: 6
DKS Dobre Miasto 0 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-09-09 16:00:00
Łyna Sępopol 3 : 3 Victoria Bartoszyce 2017-09-09 16:00:00
Żagiel Piecki 2 : 0 Omulew Wielbark 2017-09-09 16:00:00
SKS Szczytno 1 : 3 Mazur Pisz 2017-09-09 17:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 1 Warmia Olsztyn 2017-09-09 17:00:00
Jurand Barciany 3 : 1 Granica Bezledy 2017-09-09 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 6 : 4 LKS Różnowo 2017-09-10 15:00:00
Czarni Olecko 3 : 0 Wilczek Wilkowo 2017-09-10 16:00:00
Kolejka: 7
Cresovia Górowo Iławeckie 5 : 2 Jurand Barciany 2017-09-16 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 0 : 4 Czarni Olecko 2017-09-16 16:00:00
Mazur Pisz 1 : 0 Śniardwy Orzysz 2017-09-16 16:30:00
Victoria Bartoszyce 2 : 2 SKS Szczytno 2017-09-16 16:30:00
Granica Bezledy 2 : 3 Żagiel Piecki 2017-09-16 16:30:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Łyna Sępopol 2017-09-16 16:30:00
Warmia Olsztyn 1 : 1 DKS Dobre Miasto 2017-09-17 16:00:00
Omulew Wielbark 0 : 1 LKS Różnowo 2017-09-17 16:00:00
Kolejka: 8
Czarni Olecko 2 : 1 Łyna Sępopol 2017-09-23 16:00:00
Żagiel Piecki 2 : 3 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-09-23 16:00:00
SKS Szczytno 3 : 0 Wilczek Wilkowo 2017-09-23 16:00:00
Śniardwy Orzysz 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2017-09-23 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 1 Omulew Wielbark 2017-09-23 16:00:00
DKS Dobre Miasto 1 : 1 Mazur Pisz 2017-09-23 16:00:00
Jurand Barciany 1 : 8 Warmia Olsztyn 2017-09-23 16:30:00
Granica Bezledy 0 : 3 LKS Różnowo 2017-09-24 15:00:00
Kolejka: 9
Granica Bezledy 3 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2017-09-30 16:00:00
Łyna Sępopol 3 : 1 SKS Szczytno 2017-09-30 16:00:00
Warmia Olsztyn 3 : 1 Żagiel Piecki 2017-09-30 16:00:00
Mazur Pisz 1 : 1 Jurand Barciany 2017-09-30 16:00:00
Victoria Bartoszyce 4 : 1 DKS Dobre Miasto 2017-09-30 16:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 2 Śniardwy Orzysz 2017-10-01 13:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 3 LKS Różnowo 2017-10-01 16:00:00
Omulew Wielbark 1 : 0 Czarni Olecko 2017-10-01 16:00:00
Kolejka: 10
Vęgoria Węgorzewo 1 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-10-07 15:30:00
DKS Dobre Miasto 2 : 1 Wilczek Wilkowo 2017-10-07 16:00:00
Omulew Wielbark 2 : 2 Granica Bezledy 2017-10-07 16:00:00
Jurand Barciany 3 : 1 Victoria Bartoszyce 2017-10-07 16:00:00
Czarni Olecko 7 : 1 SKS Szczytno 2017-10-07 16:00:00
Śniardwy Orzysz 5 : 2 Łyna Sępopol 2017-10-07 16:00:00
Żagiel Piecki 2 : 2 Mazur Pisz 2017-10-08 13:00:00
LKS Różnowo 1 : 2 Warmia Olsztyn 2017-10-08 13:00:00
Kolejka: 11
Mazur Pisz 0 : 3 LKS Różnowo 2017-10-14 15:30:00
Victoria Bartoszyce 3 : 0 Żagiel Piecki 2017-10-14 15:30:00
Granica Bezledy 3 : 0 Czarni Olecko 2017-10-14 15:30:00
Wilczek Wilkowo 4 : 1 Jurand Barciany 2017-10-14 15:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 1 Omulew Wielbark 2017-10-14 15:30:00
Łyna Sępopol 2 : 1 DKS Dobre Miasto 2017-10-14 15:30:00
SKS Szczytno 1 : 1 Śniardwy Orzysz 2017-10-14 15:30:00
Warmia Olsztyn 1 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2017-10-15 15:00:00
Kolejka: 12
Czarni Olecko 4 : 1 Śniardwy Orzysz 2017-10-21 15:00:00
Vęgoria Węgorzewo 4 : 0 Mazur Pisz 2017-10-21 15:00:00
DKS Dobre Miasto 2 : 3 SKS Szczytno 2017-10-21 15:00:00
Omulew Wielbark 0 : 0 Warmia Olsztyn 2017-10-21 15:00:00
Jurand Barciany 1 : 3 Łyna Sępopol 2017-10-21 15:00:00
Granica Bezledy 3 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-10-21 15:00:00
Żagiel Piecki 0 : 4 Wilczek Wilkowo 2017-10-21 15:00:00
LKS Różnowo 4 : 1 Victoria Bartoszyce 2017-10-22 14:00:00
Kolejka: 13
Cresovia Górowo Iławeckie 2 : 3 Czarni Olecko 2017-10-28 13:00:00
SKS Szczytno 2 : 0 Jurand Barciany 2017-10-28 15:00:00
Mazur Pisz 0 : 1 Omulew Wielbark 2017-10-28 15:00:00
Victoria Bartoszyce 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2017-10-28 15:00:00
Łyna Sępopol 3 : 2 Żagiel Piecki 2017-10-28 15:00:00
Warmia Olsztyn 4 : 4 Granica Bezledy 2017-10-29 14:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 0 DKS Dobre Miasto 2017-10-29 14:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 4 LKS Różnowo 2017-10-29 14:00:00
Kolejka: 14
Żagiel Piecki 2 : 4 SKS Szczytno 2017-11-04 13:30:00
Vęgoria Węgorzewo 0 : 0 Wilczek Wilkowo 2017-11-04 13:30:00
Czarni Olecko 3 : 0 DKS Dobre Miasto 2017-11-04 13:30:00
Jurand Barciany 1 : 2 Śniardwy Orzysz 2017-11-04 13:30:00
LKS Różnowo 1 : 0 Łyna Sępopol 2017-11-05 13:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 1 Warmia Olsztyn 2017-11-05 13:30:00
Omulew Wielbark 3 : 2 Victoria Bartoszyce 2017-11-05 13:30:00
Granica Bezledy 8 : 6 Mazur Pisz 2017-11-05 13:30:00
Kolejka: 15
SKS Szczytno 1 : 1 LKS Różnowo 2017-11-11 12:30:00
Łyna Sępopol 5 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2017-11-11 13:30:00
Warmia Olsztyn 1 : 2 Czarni Olecko 2017-11-11 13:30:00
Mazur Pisz 0 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-11-11 13:30:00
Śniardwy Orzysz 1 : 1 Żagiel Piecki 2017-11-11 13:30:00
Victoria Bartoszyce 2 : 2 Granica Bezledy 2017-11-11 13:30:00
DKS Dobre Miasto 3 : 0 Jurand Barciany 2017-11-11 13:30:00
Wilczek Wilkowo 2 : 0 Omulew Wielbark 2017-11-12 13:30:00
Kolejka: 16
Czarni Olecko 5 : 0 Jurand Barciany 2018-03-17 15:30:00
DKS Dobre Miasto 3 : 3 Żagiel Piecki 2018-03-17 15:30:00
Victoria Bartoszyce 0 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-03-17 15:30:00
Śniardwy Orzysz 1 : 1 LKS Różnowo 2018-03-17 15:30:00
Łyna Sępopol 3 : 1 Omulew Wielbark 2018-03-17 16:00:00
SKS Szczytno 0 : 0 Vęgoria Węgorzewo 2018-03-17 16:00:00
Mazur Pisz 2 : 3 Warmia Olsztyn 2018-03-18 14:00:00
Wilczek Wilkowo 5 : 0 Granica Bezledy 2018-03-18 15:00:00
Kolejka: 17
Warmia Olsztyn 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2018-03-24 16:00:00
LKS Różnowo 2 : 1 DKS Dobre Miasto 2018-03-24 16:00:00
Żagiel Piecki 6 : 0 Jurand Barciany 2018-03-24 16:00:00
Granica Bezledy 0 : 0 Łyna Sępopol 2018-03-24 16:00:00
Mazur Pisz 0 : 4 Czarni Olecko 2018-03-24 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 1 : 4 Śniardwy Orzysz 2018-03-24 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 4 Wilczek Wilkowo 2018-03-25 15:00:00
Omulew Wielbark 2 : 2 SKS Szczytno 2018-03-25 16:00:00
Kolejka: 18
DKS Dobre Miasto 2 : 3 Vęgoria Węgorzewo 2018-03-31 16:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 2 Mazur Pisz 2018-03-31 16:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 1 Omulew Wielbark 2018-03-31 16:00:00
SKS Szczytno 1 : 1 Granica Bezledy 2018-03-31 16:00:00
Czarni Olecko 1 : 1 Żagiel Piecki 2018-03-31 16:00:00
Łyna Sępopol 0 : 2 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-03-31 16:00:00
Jurand Barciany 2 : 1 LKS Różnowo 2018-03-31 16:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 1 Warmia Olsztyn 2018-03-31 16:00:00
Kolejka: 19
Mazur Pisz 0 : 0 Wilczek Wilkowo 2018-04-07 14:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 3 Czarni Olecko 2018-04-07 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 2 Jurand Barciany 2018-04-07 16:00:00
LKS Różnowo 2 : 0 Żagiel Piecki 2018-04-07 16:00:00
Granica Bezledy 0 : 1 Śniardwy Orzysz 2018-04-07 17:00:00
Warmia Olsztyn 1 : 4 Łyna Sępopol 2018-04-07 17:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 1 SKS Szczytno 2018-04-08 16:00:00
Omulew Wielbark 2 : 0 DKS Dobre Miasto 2018-04-08 16:00:00
Kolejka: 20
Śniardwy Orzysz 1 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-04-14 15:00:00
Czarni Olecko 2 : 2 LKS Różnowo 2018-04-14 16:00:00
Łyna Sępopol 4 : 1 Mazur Pisz 2018-04-14 16:00:00
Jurand Barciany 1 : 4 Omulew Wielbark 2018-04-14 16:00:00
DKS Dobre Miasto 3 : 1 Granica Bezledy 2018-04-14 16:00:00
SKS Szczytno 1 : 3 Warmia Olsztyn 2018-04-14 16:30:00
Żagiel Piecki 1 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2018-04-15 16:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 0 Victoria Bartoszyce 2018-04-15 17:00:00
Kolejka: 21
LKS Różnowo 5 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2018-04-21 16:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 3 Łyna Sępopol 2018-04-21 17:00:00
Warmia Olsztyn 0 : 1 Śniardwy Orzysz 2018-04-21 17:00:00
Wilczek Wilkowo 0 : 2 Czarni Olecko 2018-04-21 17:00:00
Granica Bezledy 1 : 3 Jurand Barciany 2018-04-21 17:00:00
Mazur Pisz 1 : 1 SKS Szczytno 2018-04-22 14:00:00
Omulew Wielbark 3 : 0 Żagiel Piecki 2018-04-22 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 1 DKS Dobre Miasto 2018-04-22 16:00:00
Kolejka: 22
Łyna Sępopol 1 : 1 Wilczek Wilkowo 2018-04-28 16:00:00
DKS Dobre Miasto 0 : 2 Warmia Olsztyn 2018-04-28 16:00:00
LKS Różnowo 2 : 4 Omulew Wielbark 2018-04-28 16:00:00
Żagiel Piecki 3 : 1 Granica Bezledy 2018-04-28 16:30:00
Czarni Olecko 4 : 2 Vęgoria Węgorzewo 2018-04-28 17:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 1 Mazur Pisz 2018-04-28 17:00:00
SKS Szczytno 1 : 1 Victoria Bartoszyce 2018-04-28 17:00:00
Jurand Barciany 1 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-04-29 16:00:00
Kolejka: 23
LKS Różnowo 10 : 3 Granica Bezledy 2018-05-05 16:00:00
Warmia Olsztyn 1 : 1 Jurand Barciany 2018-05-05 17:00:00
Łyna Sępopol 0 : 2 Czarni Olecko 2018-05-05 17:00:00
Wilczek Wilkowo 2 : 1 SKS Szczytno 2018-05-05 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2018-05-05 17:00:00
Mazur Pisz 2 : 2 DKS Dobre Miasto 2018-05-06 14:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2 : 0 Żagiel Piecki 2018-05-06 16:00:00
Omulew Wielbark 3 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2018-05-06 16:00:00
Kolejka: 24
Jurand Barciany 1 : 3 Mazur Pisz 2018-05-12 16:00:00
DKS Dobre Miasto 2 : 3 Victoria Bartoszyce 2018-05-12 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 4 : 0 Granica Bezledy 2018-05-12 16:00:00
LKS Różnowo 7 : 3 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-05-12 16:00:00
Czarni Olecko 2 : 1 Omulew Wielbark 2018-05-12 17:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 0 Wilczek Wilkowo 2018-05-12 17:00:00
SKS Szczytno 2 : 0 Łyna Sępopol 2018-05-12 17:00:00
Żagiel Piecki 1 : 0 Warmia Olsztyn 2018-05-12 17:00:00
Kolejka: 25
Łyna Sępopol 4 : 2 Śniardwy Orzysz 2018-05-19 17:00:00
Granica Bezledy 1 : 2 Omulew Wielbark 2018-05-19 17:00:00
Victoria Bartoszyce 5 : 1 Jurand Barciany 2018-05-19 17:00:00
SKS Szczytno 2 : 0 Czarni Olecko 2018-05-19 17:00:00
Warmia Olsztyn 3 : 1 LKS Różnowo 2018-05-19 17:00:00
Mazur Pisz 2 : 2 Żagiel Piecki 2018-05-20 14:00:00
Wilczek Wilkowo 5 : 3 DKS Dobre Miasto 2018-05-20 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2018-05-20 17:00:00
Kolejka: 26
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2 Warmia Olsztyn 2018-05-26 16:00:00
LKS Różnowo 5 : 1 Mazur Pisz 2018-05-26 16:00:00
Jurand Barciany 1 : 2 Wilczek Wilkowo 2018-05-26 16:00:00
DKS Dobre Miasto 3 : 0 Łyna Sępopol 2018-05-26 16:00:00
Śniardwy Orzysz 9 : 2 SKS Szczytno 2018-05-26 17:00:00
Czarni Olecko 4 : 2 Granica Bezledy 2018-05-26 17:00:00
Żagiel Piecki 2 : 4 Victoria Bartoszyce 2018-05-27 16:00:00
Omulew Wielbark 1 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-05-27 16:00:00
Kolejka: 27
Wilczek Wilkowo 5 : 3 Żagiel Piecki 2018-05-30 17:00:00
Victoria Bartoszyce 1 : 2 LKS Różnowo 2018-05-30 17:00:00
Śniardwy Orzysz 5 : 0 Czarni Olecko 2018-05-30 17:00:00
Mazur Pisz 0 : 3 Vęgoria Węgorzewo 2018-05-30 17:00:00
SKS Szczytno 3 : 2 DKS Dobre Miasto 2018-05-30 17:00:00
Warmia Olsztyn 4 : 0 Omulew Wielbark 2018-05-30 17:00:00
Łyna Sępopol 6 : 3 Jurand Barciany 2018-05-30 17:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1 : 0 Granica Bezledy 2018-05-30 17:00:00
Kolejka: 28
LKS Różnowo 2 : 1 Wilczek Wilkowo 2018-06-02 16:00:00
Jurand Barciany 2 : 5 SKS Szczytno 2018-06-02 16:00:00
DKS Dobre Miasto 3 : 4 Śniardwy Orzysz 2018-06-02 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 5 : 3 Victoria Bartoszyce 2018-06-02 16:00:00
Czarni Olecko 3 : 0 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-06-02 17:00:00
Żagiel Piecki 10 : 3 Łyna Sępopol 2018-06-02 17:00:00
Granica Bezledy 1 : 3 Warmia Olsztyn 2018-06-02 17:00:00
Omulew Wielbark 2 : 1 Mazur Pisz 2018-06-03 16:00:00
Kolejka: 29
Śniardwy Orzysz 4 : 1 Jurand Barciany 2018-06-09 17:00:00
SKS Szczytno 4 : 3 Żagiel Piecki 2018-06-09 17:00:00
Warmia Olsztyn 2 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2018-06-09 17:00:00
Łyna Sępopol 3 : 1 LKS Różnowo 2018-06-09 17:00:00
Victoria Bartoszyce 5 : 0 Omulew Wielbark 2018-06-09 17:00:00
Mazur Pisz 1 : 3 Granica Bezledy 2018-06-10 14:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 4 Vęgoria Węgorzewo 2018-06-10 16:00:00
DKS Dobre Miasto 1 : 4 Czarni Olecko 2018-06-10 17:00:00
Kolejka: 30
Jurand Barciany 3 : 4 DKS Dobre Miasto 2018-06-16 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 3 Łyna Sępopol 2018-06-16 16:00:00
LKS Różnowo 3 : 0 SKS Szczytno 2018-06-16 16:00:00
Granica Bezledy 1 : 4 Victoria Bartoszyce 2018-06-16 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 0 Warmia Olsztyn 2018-06-16 17:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 0 Mazur Pisz 2018-06-16 17:00:00
Żagiel Piecki 1 : 3 Śniardwy Orzysz 2018-06-16 17:00:00
Omulew Wielbark 3 : 2 Wilczek Wilkowo 2018-06-17 17:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2018-08-25 17:00
Kolejka: 4
Czarni Olecko : KS Drwęca
Ostatni mecz
Data: 2018-08-18 17:00
Kolejka: 3
Czarni Olecko : Motor Lubawa
0     :     2
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 3 9
2 Granica Kętrzyn 3 9
3 GKS Wikielec 3 7
4 Mrągowia Mrągowo 2 6
5 MKS Korsze 3 6
6 Motor Lubawa 3 6
7 Zatoka Braniewo 3 4
8 Tęcza Biskupiec 2 3
9 Jeziorak Iława 2 3
10 Rominta Gołdap 2 3
11 Mamry Giżycko 3 2
12 Olimpia 2 Elbląg 2 1
13 Czarni Olecko 3 1
14 Unia Susz 2 0
15 Tęcza Miłomłyn 3 0
16 KS Drwęca 3 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny