MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas






















Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 0 Victoria Bartoszyce 2017-08-12 16:00:00
LKS Różnowo 4 : 0 Śniardwy Orzysz 2017-08-12 16:00:00
Żagiel Piecki 4 : 0 DKS Dobre Miasto 2017-08-12 16:30:00
Warmia Olsztyn 0 : 2 Mazur Pisz 2017-08-12 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 4 SKS Szczytno 2017-08-12 17:00:00
Jurand Barciany 1 : 2 Czarni Olecko 2017-08-12 17:00:00
Granica Bezledy 2 : 1 Wilczek Wilkowo 2017-08-12 17:00:00
Omulew Wielbark 1 : 1 Łyna Sępopol 2017-08-13 16:00:00
Kolejka: 2
Czarni Olecko 4 : 0 Mazur Pisz 2017-08-15 17:00:00
Victoria Bartoszyce 3 : 3 Warmia Olsztyn 2017-08-15 17:00:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-08-16 17:00:00
Jurand Barciany 0 : 1 Żagiel Piecki 2017-08-16 17:00:00
Łyna Sępopol 5 : 3 Granica Bezledy 2017-08-16 17:00:00
SKS Szczytno 0 : 3 Omulew Wielbark 2017-08-16 17:00:00
Śniardwy Orzysz 0 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2017-08-16 17:00:00
DKS Dobre Miasto 2 : 2 LKS Różnowo 2017-08-16 17:00:00
Kolejka: 3
Żagiel Piecki 0 : 2 Czarni Olecko 2017-08-19 16:00:00
Granica Bezledy 0 : 1 SKS Szczytno 2017-08-19 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 2 : 1 DKS Dobre Miasto 2017-08-19 17:00:00
Mazur Pisz 3 : 5 Victoria Bartoszyce 2017-08-19 17:00:00
LKS Różnowo 7 : 1 Jurand Barciany 2017-08-20 14:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3 : 0 Łyna Sępopol 2017-08-20 16:00:00
Omulew Wielbark 2 : 1 Śniardwy Orzysz 2017-08-20 16:00:00
Warmia Olsztyn 3 : 0 Wilczek Wilkowo 2017-08-20 17:00:00
Kolejka: 4
DKS Dobre Miasto 0 : 1 Omulew Wielbark 2017-08-26 16:00:00
Żagiel Piecki 2 : 9 LKS Różnowo 2017-08-26 16:00:00
Wilczek Wilkowo 1 : 5 Mazur Pisz 2017-08-26 17:00:00
Jurand Barciany 2 : 1 Vęgoria Węgorzewo 2017-08-26 17:00:00
Łyna Sępopol 3 : 2 Warmia Olsztyn 2017-08-26 17:00:00
SKS Szczytno 2 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-08-26 17:00:00
Śniardwy Orzysz 4 : 2 Granica Bezledy 2017-08-26 17:00:00
Czarni Olecko 1 : 0 Victoria Bartoszyce 2017-08-26 17:30:00
Kolejka: 5
Vęgoria Węgorzewo 2 : 0 Żagiel Piecki 2017-09-02 16:00:00
LKS Różnowo 1 : 1 Czarni Olecko 2017-09-02 16:00:00
Mazur Pisz 3 : 1 Łyna Sępopol 2017-09-02 17:00:00
Victoria Bartoszyce 2 : 3 Wilczek Wilkowo 2017-09-02 17:00:00
Granica Bezledy 1 : 2 DKS Dobre Miasto 2017-09-02 17:00:00
Warmia Olsztyn 2 : 5 SKS Szczytno 2017-09-02 17:00:00
Omulew Wielbark 2 : 2 Jurand Barciany 2017-09-03 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2 : 2 Śniardwy Orzysz 2017-09-03 16:00:00
Kolejka: 6
DKS Dobre Miasto 0 : 1 Cresovia Górowo Iławeckie 2017-09-09 16:00:00
Łyna Sępopol 3 : 3 Victoria Bartoszyce 2017-09-09 16:00:00
Żagiel Piecki 2 : 0 Omulew Wielbark 2017-09-09 16:00:00
SKS Szczytno 1 : 3 Mazur Pisz 2017-09-09 17:00:00
Śniardwy Orzysz 2 : 1 Warmia Olsztyn 2017-09-09 17:00:00
Jurand Barciany 3 : 1 Granica Bezledy 2017-09-09 17:00:00
Vęgoria Węgorzewo 6 : 4 LKS Różnowo 2017-09-10 15:00:00
Czarni Olecko 3 : 0 Wilczek Wilkowo 2017-09-10 16:00:00
Kolejka: 7
Vęgoria Węgorzewo 0 : 4 Czarni Olecko 2017-09-16 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie 5 : 2 Jurand Barciany 2017-09-16 16:00:00
Mazur Pisz 1 : 0 Śniardwy Orzysz 2017-09-16 16:30:00
Victoria Bartoszyce 2 : 2 SKS Szczytno 2017-09-16 16:30:00
Granica Bezledy 2 : 3 Żagiel Piecki 2017-09-16 16:30:00
Wilczek Wilkowo 3 : 1 Łyna Sępopol 2017-09-16 16:30:00
Warmia Olsztyn 1 : 1 DKS Dobre Miasto 2017-09-17 16:00:00
Omulew Wielbark 0 : 1 LKS Różnowo 2017-09-17 16:00:00
Kolejka: 8
Żagiel Piecki - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2017-09-23 16:00:00
SKS Szczytno - : - Wilczek Wilkowo 2017-09-23 16:00:00
Śniardwy Orzysz - : - Victoria Bartoszyce 2017-09-23 16:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Omulew Wielbark 2017-09-23 16:00:00
DKS Dobre Miasto - : - Mazur Pisz 2017-09-23 16:00:00
Jurand Barciany - : - Warmia Olsztyn 2017-09-23 16:30:00
LKS Różnowo - : - Granica Bezledy 2017-09-24 15:00:00
Kolejka: 9
Granica Bezledy - : - Vęgoria Węgorzewo 2017-09-30 16:00:00
Wilczek Wilkowo - : - Śniardwy Orzysz 2017-09-30 16:00:00
Łyna Sępopol - : - SKS Szczytno 2017-09-30 16:00:00
Warmia Olsztyn - : - Żagiel Piecki 2017-09-30 16:00:00
Mazur Pisz - : - Jurand Barciany 2017-09-30 16:00:00
Victoria Bartoszyce - : - DKS Dobre Miasto 2017-09-30 16:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie - : - LKS Różnowo 2017-10-01 16:00:00
Omulew Wielbark - : - Czarni Olecko 2017-10-01 16:00:00
Kolejka: 8
Czarni Olecko - : - Łyna Sępopol 2017-10-04 16:00:00
Kolejka: 10
Vęgoria Węgorzewo - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2017-10-07 15:30:00
DKS Dobre Miasto - : - Wilczek Wilkowo 2017-10-07 16:00:00
Jurand Barciany - : - Victoria Bartoszyce 2017-10-07 16:00:00
Czarni Olecko - : - SKS Szczytno 2017-10-07 16:00:00
Śniardwy Orzysz - : - Łyna Sępopol 2017-10-07 16:00:00
Omulew Wielbark - : - Granica Bezledy 2017-10-08 13:00:00
Żagiel Piecki - : - Mazur Pisz 2017-10-08 13:00:00
LKS Różnowo - : - Warmia Olsztyn 2017-10-08 13:00:00
Kolejka: 11
Victoria Bartoszyce - : - Żagiel Piecki 2017-10-14 15:30:00
Granica Bezledy - : - Czarni Olecko 2017-10-14 15:30:00
Wilczek Wilkowo - : - Jurand Barciany 2017-10-14 15:30:00
Cresovia Górowo Iławeckie - : - Omulew Wielbark 2017-10-14 15:30:00
Łyna Sępopol - : - DKS Dobre Miasto 2017-10-14 15:30:00
SKS Szczytno - : - Śniardwy Orzysz 2017-10-14 15:30:00
Mazur Pisz - : - LKS Różnowo 2017-10-14 15:30:00
Warmia Olsztyn - : - Vęgoria Węgorzewo 2017-10-15 15:00:00
Kolejka: 12
Czarni Olecko - : - Śniardwy Orzysz 2017-10-21 15:00:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Mazur Pisz 2017-10-21 15:00:00
DKS Dobre Miasto - : - SKS Szczytno 2017-10-21 15:00:00
Jurand Barciany - : - Łyna Sępopol 2017-10-21 15:00:00
Granica Bezledy - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2017-10-21 15:00:00
Żagiel Piecki - : - Wilczek Wilkowo 2017-10-21 15:00:00
LKS Różnowo - : - Victoria Bartoszyce 2017-10-22 14:00:00
Omulew Wielbark - : - Warmia Olsztyn 2017-10-22 15:00:00
Kolejka: 13
SKS Szczytno - : - Jurand Barciany 2017-10-28 15:00:00
Mazur Pisz - : - Omulew Wielbark 2017-10-28 15:00:00
Śniardwy Orzysz - : - DKS Dobre Miasto 2017-10-28 15:00:00
Victoria Bartoszyce - : - Vęgoria Węgorzewo 2017-10-28 15:00:00
Łyna Sępopol - : - Żagiel Piecki 2017-10-28 15:00:00
Warmia Olsztyn - : - Granica Bezledy 2017-10-29 14:00:00
Wilczek Wilkowo - : - LKS Różnowo 2017-10-29 14:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie - : - Czarni Olecko 2017-10-29 14:00:00
Kolejka: 14
Żagiel Piecki - : - SKS Szczytno 2017-11-04 13:30:00
Vęgoria Węgorzewo - : - Wilczek Wilkowo 2017-11-04 13:30:00
Czarni Olecko - : - DKS Dobre Miasto 2017-11-04 13:30:00
Jurand Barciany - : - Śniardwy Orzysz 2017-11-04 13:30:00
Granica Bezledy - : - Mazur Pisz 2017-11-04 13:30:00
LKS Różnowo - : - Łyna Sępopol 2017-11-05 13:00:00
Cresovia Górowo Iławeckie - : - Warmia Olsztyn 2017-11-05 13:30:00
Omulew Wielbark - : - Victoria Bartoszyce 2017-11-05 13:30:00
Kolejka: 15
SKS Szczytno - : - LKS Różnowo 2017-11-11 12:30:00
Łyna Sępopol - : - Vęgoria Węgorzewo 2017-11-11 13:30:00
Mazur Pisz - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2017-11-11 13:30:00
Śniardwy Orzysz - : - Żagiel Piecki 2017-11-11 13:30:00
Victoria Bartoszyce - : - Granica Bezledy 2017-11-11 13:30:00
DKS Dobre Miasto - : - Jurand Barciany 2017-11-11 13:30:00
Warmia Olsztyn - : - Czarni Olecko 2017-11-12 13:00:00
Wilczek Wilkowo - : - Omulew Wielbark 2017-11-12 13:30:00
Kolejka: 16
Czarni Olecko - : - Jurand Barciany 2017-11-18 13:00:00
DKS Dobre Miasto - : - Żagiel Piecki 2017-11-18 13:00:00
Victoria Bartoszyce - : - Cresovia Górowo Iławeckie 2017-11-18 13:00:00
Śniardwy Orzysz - : - LKS Różnowo 2017-11-18 13:00:00
Mazur Pisz - : - Warmia Olsztyn 2017-11-18 13:00:00
SKS Szczytno - : - Vęgoria Węgorzewo 2017-11-18 13:00:00
Łyna Sępopol - : - Omulew Wielbark 2017-11-18 13:00:00
Wilczek Wilkowo - : - Granica Bezledy 2017-11-19 13:00:00
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2017-10-01 16:00
Kolejka: 9
Omulew Wielbark : Czarni Olecko
Ostatni mecz
Data: 2017-09-16 16:00
Kolejka: 7
Vęgoria Węgorzewo : Czarni Olecko
0     :     4
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Czarni Olecko 7 19
2 Mazur Pisz 7 15
3 LKS Różnowo 7 14
4 SKS Szczytno 7 13
5 Cresovia Górowo Iławeckie 7 13
6 Vęgoria Węgorzewo 7 12
7 Żagiel Piecki 7 12
8 Omulew Wielbark 7 11
9 Wilczek Wilkowo 7 9
10 Łyna Sępopol 7 8
11 Śniardwy Orzysz 7 7
12 Jurand Barciany 7 7
13 Victoria Bartoszyce 7 6
14 Warmia Olsztyn 7 5
15 DKS Dobre Miasto 7 5
16 Granica Bezledy 7 3

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny