MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Sponsorzy












Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Tęcza Biskupiec 30 82 27 1 2 133-28 14 0 1 74-12 13 1 1 59-16
2 Rominta Gołdap 30 79 26 1 3 92-44 15 0 0 52-16 11 1 3 40-28
3 Śniardwy Orzysz 30 61 20 1 9 82-44 10 1 4 38-17 10 0 5 44-27
4 Żagiel Piecki 30 56 18 2 10 69-58 9 2 4 44-33 9 0 6 25-25
5 Rona 03 Ełk 30 54 17 3 10 79-58 10 2 3 50-29 7 1 7 29-29
6 Vęgoria Węgorzewo 30 46 14 4 12 58-58 8 3 4 30-21 6 1 8 28-37
7 Victoria Bartoszyce 30 43 13 4 13 40-39 7 1 7 18-17 6 3 6 22-22
8 Wilczek Wilkowo 30 42 12 6 12 62-71 6 3 6 36-30 6 3 6 26-41 2 4 1 1 1 6-5
9 Naki Olsztyn 30 42 13 3 14 73-74 7 1 7 39-40 6 2 7 34-34 2 1 0 1 0 5-6
10 MKS Jeziorany 30 36 10 6 14 44-62 5 4 6 21-25 5 2 8 23-37
11 Orlęta Reszel 30 32 10 2 18 53-56 5 2 8 31-23 5 0 10 22-33 2 3 1 0 1 4-2
12 Czarni Olecko 30 32 9 5 16 45-68 6 1 8 21-32 3 4 8 24-36 2 3 1 0 1 2-4
13 Łyna Sępopol 30 31 8 7 15 53-87 7 2 6 35-45 1 5 9 18-42
14 (+29) Omulew Wielbark 30 23 7 2 21 46-75 4 1 10 25-35 3 1 11 21-40
15 (-1) Pojezierze Prostki 30 21 6 3 21 40-100 1 3 11 16-42 5 0 10 24-58
16 KS Wojciechy 30 13 3 4 23 34-81 3 1 11 21-35 0 3 12 13-46
12345678910111213141516
1 Tęcza Biskupiec5-11-25-15-26-13-010-12-07-12-04-17-06-07-24-0
2 Rominta Gołdap6-12-12-17-33-13-24-02-14-11-04-35-12-05-12-0
3 Śniardwy Orzysz1-55-30-12-03-10-11-12-13-02-04-06-18-10-21-0
4 Żagiel Piecki3-61-21-53-23-51-13-13-21-07-37-01-13-26-31-0
5 Rona 03 Ełk0-43-44-65-23-02-19-15-11-15-22-14-22-23-12-1
6 Vęgoria Węgorzewo2-43-11-04-21-31-00-03-00-12-11-14-25-21-22-2
7 Victoria Bartoszyce0-20-22-40-11-02-14-11-00-22-00-20-12-04-10-0
8 Wilczek Wilkowo1-51-41-23-02-33-13-13-30-00-30-32-22-19-06-2
9 Naki Olsztyn1-83-52-60-31-21-41-12-33-21-04-33-23-15-09-0
10 MKS Jeziorany1-41-21-21-22-11-10-51-13-31-22-21-02-02-02-0
11 Orlęta Reszel1-10-11-20-10-57-12-30-10-12-33-02-21-08-14-1
12 Czarni Olecko0-20-43-12-12-10-21-22-02-60-32-13-10-23-51-1
13 Łyna Sępopol0-112-24-31-40-23-23-12-43-47-33-11-10-53-23-0
14 Omulew Wielbark0-11-23-00-21-21-21-22-80-57-31-20-01-01-26-4
15 Pojezierze Prostki0-32-30-50-12-20-30-01-22-30-32-31-62-21-43-2
16 KS Wojciechy0-21-41-52-30-11-31-20-23-42-02-43-11-13-11-2
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy