MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Tęcza Biskupiec 30 82 27 1 2 133-28 14 0 1 74-12 13 1 1 59-16
2 Rominta Gołdap 30 79 26 1 3 92-44 15 0 0 52-16 11 1 3 40-28
3 Śniardwy Orzysz 30 61 20 1 9 82-44 10 1 4 38-17 10 0 5 44-27
4 Żagiel Piecki 30 56 18 2 10 69-58 9 2 4 44-33 9 0 6 25-25
5 Rona 03 Ełk 30 54 17 3 10 79-58 10 2 3 50-29 7 1 7 29-29
6 Vęgoria Węgorzewo 30 46 14 4 12 58-58 8 3 4 30-21 6 1 8 28-37
7 Victoria Bartoszyce 30 43 13 4 13 40-39 7 1 7 18-17 6 3 6 22-22
8 Wilczek Wilkowo 30 42 12 6 12 62-71 6 3 6 36-30 6 3 6 26-41 2 4 1 1 1 6-5
9 Naki Olsztyn 30 42 13 3 14 73-74 7 1 7 39-40 6 2 7 34-34 2 1 0 1 0 5-6
10 MKS Jeziorany 30 36 10 6 14 44-62 5 4 6 21-25 5 2 8 23-37
11 Orlęta Reszel 30 32 10 2 18 53-56 5 2 8 31-23 5 0 10 22-33 2 3 1 0 1 4-2
12 Czarni Olecko 30 32 9 5 16 45-68 6 1 8 21-32 3 4 8 24-36 2 3 1 0 1 2-4
13 Łyna Sępopol 30 31 8 7 15 53-87 7 2 6 35-45 1 5 9 18-42
14 (+29) Omulew Wielbark 30 23 7 2 21 46-75 4 1 10 25-35 3 1 11 21-40
15 (-1) Pojezierze Prostki 30 21 6 3 21 40-100 1 3 11 16-42 5 0 10 24-58
16 KS Wojciechy 30 13 3 4 23 34-81 3 1 11 21-35 0 3 12 13-46
12345678910111213141516
1 Tęcza Biskupiec5-11-25-15-26-13-010-12-07-12-04-17-06-07-24-0
2 Rominta Gołdap6-12-12-17-33-13-24-02-14-11-04-35-12-05-12-0
3 Śniardwy Orzysz1-55-30-12-03-10-11-12-13-02-04-06-18-10-21-0
4 Żagiel Piecki3-61-21-53-23-51-13-13-21-07-37-01-13-26-31-0
5 Rona 03 Ełk0-43-44-65-23-02-19-15-11-15-22-14-22-23-12-1
6 Vęgoria Węgorzewo2-43-11-04-21-31-00-03-00-12-11-14-25-21-22-2
7 Victoria Bartoszyce0-20-22-40-11-02-14-11-00-22-00-20-12-04-10-0
8 Wilczek Wilkowo1-51-41-23-02-33-13-13-30-00-30-32-22-19-06-2
9 Naki Olsztyn1-83-52-60-31-21-41-12-33-21-04-33-23-15-09-0
10 MKS Jeziorany1-41-21-21-22-11-10-51-13-31-22-21-02-02-02-0
11 Orlęta Reszel1-10-11-20-10-57-12-30-10-12-33-02-21-08-14-1
12 Czarni Olecko0-20-43-12-12-10-21-22-02-60-32-13-10-23-51-1
13 Łyna Sępopol0-112-24-31-40-23-23-12-43-47-33-11-10-53-23-0
14 Omulew Wielbark0-11-23-00-21-21-21-22-80-57-31-20-01-01-26-4
15 Pojezierze Prostki0-32-30-50-12-20-30-01-22-30-32-31-62-21-43-2
16 KS Wojciechy0-21-41-52-30-11-31-20-23-42-02-43-11-13-11-2
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2022-06-18 17:00
Kolejka: 30
KS Wojciechy : Czarni Olecko
3     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Tęcza Biskupiec 30 82
2 Rominta Gołdap 30 79
3 Śniardwy Orzysz 30 61
4 Żagiel Piecki 30 56
5 Rona 03 Ełk 30 54
6 Vęgoria Węgorzewo 30 46
7 Victoria Bartoszyce 30 43
8 Wilczek Wilkowo 30 42
9 Naki Olsztyn 30 42
10 MKS Jeziorany 30 36
11 Orlęta Reszel 30 32
12 Czarni Olecko 30 32
13 Łyna Sępopol 30 31
14 Omulew Wielbark 30 23
15 Pojezierze Prostki 30 21
16 KS Wojciechy 30 13

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy