MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Błękitni Pasym 3 9 3 0 0 12-3 1 0 0 6-1 2 0 0 6-2
2 Orlęta Reszel 3 7 2 1 0 14-5 1 1 0 6-5 1 0 0 8-0
3 Omulew Wielbark 3 7 2 1 0 6-3 1 0 0 2-1 1 1 0 4-2
4 Łyna Sępopol 4 7 2 1 1 10-9 2 0 0 8-2 0 1 1 2-7
5 Victoria Bartoszyce 3 6 2 0 1 4-6 2 0 0 4-2 0 0 1 0-4 1 3 1 0 1 2-1
6 Śniardwy Orzysz 3 6 2 0 1 9-5 0 0 0 0-0 2 0 1 9-5 1 0 0 0 0 1-2
7 Rominta Gołdap 3 6 2 0 1 9-7 1 0 0 3-1 1 0 1 6-6
8 (+17) Czarni Olecko 4 5 1 2 1 6-6 1 1 0 4-3 0 1 1 2-3
9 (-1) Żagiel Piecki 3 4 1 1 1 3-2 1 1 0 2-0 0 0 1 1-2 1 3 1 0 1 2-0
10 DKS Dobre Miasto 3 4 1 1 1 6-6 1 0 0 4-2 0 1 1 2-4 1 0 0 0 0 0-2
11 LKS Różnowo 3 3 1 0 2 6-7 1 0 1 4-3 0 0 1 2-4
12 Wilczek Wilkowo 3 3 1 0 2 6-8 0 0 1 2-4 1 0 1 4-4
13 Vęgoria Węgorzewo 3 3 1 0 2 5-7 1 0 1 4-4 0 0 1 1-3
14 Kłobuk Mikołajki 3 1 0 1 2 5-8 0 1 1 3-5 0 0 1 2-3
15 Cresovia Górowo Iławeckie 3 0 0 0 3 3-10 0 0 2 2-8 0 0 1 1-2
16 SKS Szczytno 3 0 0 0 3 0-12 0 0 2 0-9 0 0 1 0-3
12345678910111213141516
1 Błękitni Pasym6-1
2 Orlęta Reszel2-24-3
3 Omulew Wielbark2-1
4 Łyna Sępopol4-04-2
5 Victoria Bartoszyce2-12-1
6 Śniardwy Orzysz
7 Rominta Gołdap3-1
8 Czarni Olecko1-13-2
9 Żagiel Piecki0-02-0
10 DKS Dobre Miasto4-2
11 LKS Różnowo1-33-0
12 Wilczek Wilkowo2-4
13 Vęgoria Węgorzewo1-23-2
14 Kłobuk Mikołajki1-12-4
15 Cresovia Górowo Iławeckie1-41-4
16 SKS Szczytno0-80-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-09-01 16:00
Kolejka: 5
Cresovia Górowo Iławeckie : Czarni Olecko
Ostatni mecz
Data: 2019-08-24 17:00
Kolejka: 4
Czarni Olecko : Łyna Sępopol
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 3 9
2 Orlęta Reszel 3 7
3 Omulew Wielbark 3 7
4 Łyna Sępopol 4 7
5 Victoria Bartoszyce 3 6
6 Śniardwy Orzysz 3 6
7 Rominta Gołdap 3 6
8 Czarni Olecko 4 5
9 Żagiel Piecki 3 4
10 DKS Dobre Miasto 3 4
11 LKS Różnowo 3 3
12 Wilczek Wilkowo 3 3
13 Vęgoria Węgorzewo 3 3
14 Kłobuk Mikołajki 3 1
15 Cresovia Górowo Iławeckie 3 0
16 SKS Szczytno 3 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy