MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy


























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Błękitni Pasym 17 45 15 0 2 60-19 7 0 1 33-5 8 0 1 27-14
2 Rominta Gołdap 16 40 13 1 2 64-23 8 0 0 33-5 5 1 2 31-18
3 Orlęta Reszel 17 34 10 4 3 55-22 5 3 1 26-9 5 1 2 29-13
4 Żagiel Piecki 17 33 10 3 4 40-26 5 3 1 18-10 5 0 3 22-16
5 Śniardwy Orzysz 17 32 10 2 5 45-29 5 2 1 24-11 5 0 4 21-18
6 Łyna Sępopol 17 31 9 4 4 40-28 7 1 1 26-12 2 3 3 14-16
7 DKS Dobre Miasto 17 26 7 5 5 34-30 5 1 2 24-16 2 4 3 10-14
8 Omulew Wielbark 17 25 6 7 4 36-30 3 4 1 17-13 3 3 3 19-17
9 Wilczek Wilkowo 17 22 6 4 7 33-36 4 0 4 15-17 2 4 3 18-19
10 Kłobuk Mikołajki 17 19 5 4 8 29-41 4 2 3 17-13 1 2 5 12-28 1 3 1 0 1 4-0
11 Victoria Bartoszyce 17 19 5 4 8 21-36 3 2 4 10-17 2 2 4 11-19 1 0 0 0 0 0-4
12 (+26) Czarni Olecko 17 16 4 4 9 23-28 3 2 3 16-12 1 2 6 7-16
13 (-1) Vęgoria Węgorzewo 16 15 4 3 9 29-39 1 2 5 15-24 3 1 4 14-15
14 (-1) Cresovia Górowo Iławeckie 17 13 4 1 12 21-49 2 1 6 13-25 2 0 6 8-24
15 LKS Różnowo 17 10 2 4 11 28-59 1 2 6 19-32 1 2 5 9-27
16 SKS Szczytno 17 0 0 0 17 12-75 0 0 8 8-35 0 0 9 4-40
12345678910111213141516
1 Błękitni Pasym3-01-26-12-03-04-06-18-1
2 Rominta Gołdap4-05-33-06-12-03-03-17-0
3 Orlęta Reszel1-32-01-12-24-36-00-07-03-0
4 Żagiel Piecki2-33-24-01-02-01-13-22-20-0
5 Śniardwy Orzysz1-41-07-33-03-33-01-15-0
6 Łyna Sępopol4-34-22-01-12-34-01-03-25-1
7 DKS Dobre Miasto1-33-33-21-33-14-24-25-0
8 Omulew Wielbark4-42-42-12-20-01-04-02-2
9 Wilczek Wilkowo3-51-32-41-00-33-11-04-1
10 Kłobuk Mikołajki2-41-11-14-02-32-13-10-12-1
11 Victoria Bartoszyce1-30-40-22-11-41-12-01-12-1
12 Czarni Olecko0-10-22-51-11-13-24-05-0
13 Vęgoria Węgorzewo1-21-34-61-34-40-01-43-2
14 Cresovia Górowo Iławeckie1-40-53-11-41-23-32-31-01-3
15 LKS Różnowo2-61-52-31-33-32-22-63-43-0
16 SKS Szczytno1-80-81-22-70-12-51-21-2
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2020-08-01 17:00
Kolejka: 1
Czarni Olecko : Cresovia Górowo Iławeckie
Ostatni mecz
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Cresovia Górowo Iławeckie 0 0
Czarni Olecko 0 0
DKS Dobre Miasto 0 0
Jurand Barciany 0 0
Kłobuk Mikołajki 0 0
MKS Jeziorany 0 0
Omulew Wielbark 0 0
Orlęta Reszel 0 0
SKS Szczytno 0 0
Śniardwy Orzysz 0 0
Vęgoria Węgorzewo 0 0
Victoria Bartoszyce 0 0
Wilczek Wilkowo 0 0
Żagiel Piecki 0 0
Łyna Sępopol 0 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy