MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Błękitni Pasym 17 45 15 0 2 60-19 7 0 1 33-5 8 0 1 27-14
2 Rominta Gołdap 16 40 13 1 2 64-23 8 0 0 33-5 5 1 2 31-18
3 Orlęta Reszel 17 34 10 4 3 55-22 5 3 1 26-9 5 1 2 29-13
4 Żagiel Piecki 17 33 10 3 4 40-26 5 3 1 18-10 5 0 3 22-16
5 Śniardwy Orzysz 17 32 10 2 5 45-29 5 2 1 24-11 5 0 4 21-18
6 Łyna Sępopol 17 31 9 4 4 40-28 7 1 1 26-12 2 3 3 14-16
7 DKS Dobre Miasto 17 26 7 5 5 34-30 5 1 2 24-16 2 4 3 10-14
8 Omulew Wielbark 17 25 6 7 4 36-30 3 4 1 17-13 3 3 3 19-17
9 Wilczek Wilkowo 17 22 6 4 7 33-36 4 0 4 15-17 2 4 3 18-19
10 Kłobuk Mikołajki 17 19 5 4 8 29-41 4 2 3 17-13 1 2 5 12-28 1 3 1 0 1 4-0
11 Victoria Bartoszyce 17 19 5 4 8 21-36 3 2 4 10-17 2 2 4 11-19 1 0 0 0 0 0-4
12 (+26) Czarni Olecko 17 16 4 4 9 23-28 3 2 3 16-12 1 2 6 7-16
13 (-1) Vęgoria Węgorzewo 16 15 4 3 9 29-39 1 2 5 15-24 3 1 4 14-15
14 (-1) Cresovia Górowo Iławeckie 17 13 4 1 12 21-49 2 1 6 13-25 2 0 6 8-24
15 LKS Różnowo 17 10 2 4 11 28-59 1 2 6 19-32 1 2 5 9-27
16 SKS Szczytno 17 0 0 0 17 12-75 0 0 8 8-35 0 0 9 4-40
12345678910111213141516
1 Błękitni Pasym3-01-26-12-03-04-06-18-1
2 Rominta Gołdap4-05-33-06-12-03-03-17-0
3 Orlęta Reszel1-32-01-12-24-36-00-07-03-0
4 Żagiel Piecki2-33-24-01-02-01-13-22-20-0
5 Śniardwy Orzysz1-41-07-33-03-33-01-15-0
6 Łyna Sępopol4-34-22-01-12-34-01-03-25-1
7 DKS Dobre Miasto1-33-33-21-33-14-24-25-0
8 Omulew Wielbark4-42-42-12-20-01-04-02-2
9 Wilczek Wilkowo3-51-32-41-00-33-11-04-1
10 Kłobuk Mikołajki2-41-11-14-02-32-13-10-12-1
11 Victoria Bartoszyce1-30-40-22-11-41-12-01-12-1
12 Czarni Olecko0-10-22-51-11-13-24-05-0
13 Vęgoria Węgorzewo1-21-34-61-34-40-01-43-2
14 Cresovia Górowo Iławeckie1-40-53-11-41-23-32-31-01-3
15 LKS Różnowo2-61-52-31-33-32-22-63-43-0
16 SKS Szczytno1-80-81-22-70-12-51-21-2
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2020-11-21 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : DKS Dobre Miasto
0     :     4
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 17 45
2 Orlęta Reszel 17 39
3 Rominta Gołdap 17 38
4 Śniardwy Orzysz 17 32
5 Wilczek Wilkowo 16 26
6 Żagiel Piecki 17 23
7 MKS Jeziorany 17 23
8 Czarni Olecko 17 21
9 Omulew Wielbark 17 21
10 Vęgoria Węgorzewo 17 20
11 Victoria Bartoszyce 17 19
12 Łyna Sępopol 16 19
13 SKS Szczytno 17 18
14 Jurand Barciany 17 17
15 Kłobuk Mikołajki 16 15
16 Cresovia Górowo Iławeckie 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy