MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas






























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Concordia Elbląg 17 49 16 1 0 68-7 8 1 0 37-6 8 0 0 31-1
2 GKS Wikielec 17 36 11 3 3 45-17 6 1 2 22-8 5 2 1 23-9
3 Motor Lubawa 16 35 11 2 3 25-11 7 0 1 16-4 4 2 2 9-7
4 Jeziorak Iława 17 33 11 0 6 47-30 6 0 3 26-19 5 0 3 21-11
5 Mamry Giżycko 17 32 10 2 5 33-22 4 2 2 20-13 6 0 3 13-9 1 3 1 0 1 2-0
6 Mrągowia Mrągowo 16 32 10 2 4 37-12 7 2 1 20-5 3 0 3 17-7 1 0 0 0 0 0-2
7 Tęcza Biskupiec 17 29 9 2 6 44-22 6 1 3 36-12 3 1 3 8-10
8 MKS Korsze 16 27 8 3 5 33-23 4 2 3 18-11 4 1 2 15-12
9 (+19) Granica Kętrzyn 17 24 7 3 7 29-27 6 0 2 19-9 1 3 5 10-18
10 (-1) Zatoka Braniewo 17 23 7 2 8 34-24 6 1 1 24-7 1 1 7 10-17
11 Olimpia 2 Elbląg 17 18 5 3 9 20-41 4 1 5 12-19 1 2 4 8-22
12 Czarni Olecko 17 15 3 6 8 20-42 3 3 4 15-19 0 3 4 5-23
13 Rominta Gołdap 17 11 3 2 12 15-50 2 1 5 8-18 1 1 7 7-32
14 Unia Susz 17 8 2 2 13 17-55 2 2 4 12-20 0 0 9 5-35
15 Tęcza Miłomłyn 17 6 2 0 15 15-57 1 0 8 7-32 1 0 7 8-25 1 3 1 0 1 1-0
16 KS Drwęca 16 6 1 3 12 14-56 0 1 0 1-1 1 2 12 13-55 1 0 0 0 0 0-1
12345678910111213141516
1 Concordia Elbląg2-22-01-06-23-25-04-07-07-0
2 GKS Wikielec0-10-43-04-02-00-06-04-13-2
3 Motor Lubawa0-12-11-02-04-03-11-03-1
4 Jeziorak Iława0-51-73-10-14-16-14-13-15-1
5 Mamry Giżycko0-21-10-32-13-33-24-07-1
6 Mrągowia Mrągowo3-10-00-22-12-01-04-01-13-04-0
7 Tęcza Biskupiec1-31-31-23-04-43-07-06-03-07-0
8 MKS Korsze0-21-11-20-14-20-05-13-14-1
9 Granica Kętrzyn0-22-13-12-10-23-04-15-1
10 Zatoka Braniewo3-21-22-01-16-02-05-24-0
11 Olimpia 2 Elbląg0-71-21-40-00-11-04-20-13-12-1
12 Czarni Olecko0-70-23-21-21-11-11-06-01-31-1
13 Rominta Gołdap0-32-42-10-50-11-13-10-2
14 Unia Susz0-30-10-61-41-03-35-12-2
15 Tęcza Miłomłyn0-41-40-43-41-40-30-51-41-0
16 KS Drwęca1-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2018-11-24 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : Granica Kętrzyn
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 17 49
2 GKS Wikielec 17 36
3 Motor Lubawa 16 35
4 Jeziorak Iława 17 33
5 Mamry Giżycko 17 32
6 Mrągowia Mrągowo 16 32
7 Tęcza Biskupiec 17 29
8 MKS Korsze 16 27
9 Granica Kętrzyn 17 24
10 Zatoka Braniewo 17 23
11 Olimpia 2 Elbląg 17 18
12 Czarni Olecko 17 15
13 Rominta Gołdap 17 11
14 Unia Susz 17 8
15 Tęcza Miłomłyn 17 6
16 KS Drwęca 16 6

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny