MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy


























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Concordia Elbląg 30 81 26 3 1 103-19 13 1 1 54-11 13 2 0 49-8
2 Motor Lubawa 30 66 21 3 6 62-30 13 0 2 34-15 8 3 4 28-15
3 Jeziorak Iława 30 65 21 2 7 87-41 11 1 3 44-23 10 1 4 43-18
4 GKS Wikielec 30 62 19 5 6 84-36 11 2 2 46-12 8 3 4 38-24
5 Mrągowia Mrągowo 30 55 17 4 9 61-30 10 3 2 31-10 7 1 7 30-20
6 Mamry Giżycko 30 49 14 7 9 52-39 7 5 3 30-21 7 2 6 22-18
7 MKS Korsze 30 48 14 6 10 55-47 7 4 4 29-17 7 2 6 26-30
8 Olimpia 2 Elbląg 30 42 13 3 14 51-60 8 1 6 25-25 5 2 8 26-35
9 Tęcza Biskupiec 30 39 12 3 15 68-55 8 1 6 49-22 4 2 9 19-33
10 (+21) Granica Kętrzyn 30 38 11 5 14 51-52 8 2 5 33-21 3 3 9 18-31
11 (-1) Zatoka Braniewo 30 35 9 8 13 55-50 8 3 4 36-17 1 5 9 19-33
12 Unia Susz 30 27 7 6 17 42-77 4 5 6 25-31 3 1 11 17-46 2 4 1 1 1 5-4
13 Rominta Gołdap 30 27 8 3 19 39-79 5 1 9 22-34 3 2 10 17-45 2 1 0 1 0 4-5
14 Czarni Olecko 30 23 5 8 17 33-71 3 4 8 18-33 2 4 9 15-38
15 KS Drwęca 30 16 4 4 22 37-101 3 2 10 24-46 1 2 12 13-55
16 Tęcza Miłomłyn 30 11 3 2 25 25-118 1 1 13 11-56 2 1 12 14-62
12345678910111213141516
1 Concordia Elbląg2-00-42-21-01-04-05-04-06-23-27-04-02-17-06-0
2 Motor Lubawa0-12-14-13-21-02-13-24-20-22-03-14-02-13-11-0
3 Jeziorak Iława0-52-01-73-13-16-16-10-14-13-04-12-22-05-13-1
4 GKS Wikielec1-10-10-43-02-14-00-03-03-22-04-14-06-03-211-0
5 Mrągowia Mrągowo1-20-01-13-10-22-04-02-13-01-03-03-21-14-03-0
6 Mamry Giżycko0-20-00-31-12-10-23-33-12-12-22-23-21-07-14-0
7 MKS Korsze0-21-11-24-21-10-11-03-00-14-23-15-10-04-12-2
8 Olimpia 2 Elbląg0-71-22-52-01-01-40-10-03-11-03-10-14-22-15-0
9 Tęcza Biskupiec1-31-20-31-31-23-04-42-34-23-03-06-07-07-06-0
10 Granica Kętrzyn2-32-11-30-23-11-10-23-02-11-10-23-14-15-16-1
11 Zatoka Braniewo1-12-03-21-22-31-21-11-34-02-02-06-01-14-05-2
12 Unia Susz1-22-30-31-10-60-11-42-03-11-03-33-31-12-25-1
13 Rominta Gołdap1-31-52-40-30-52-13-11-40-11-14-01-23-10-23-1
14 Czarni Olecko0-70-23-21-30-31-21-31-50-01-11-16-01-01-11-3
15 KS Drwęca0-61-21-02-60-12-61-22-12-71-13-34-11-33-41-3
16 Tęcza Miłomłyn0-40-92-61-40-40-01-41-43-40-30-51-50-21-21-0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2019-11-23 13:00
Kolejka: 17
Kłobuk Mikołajki : Czarni Olecko
2     :     3
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 17 45
2 Rominta Gołdap 16 40
3 Orlęta Reszel 17 34
4 Żagiel Piecki 17 33
5 Śniardwy Orzysz 17 32
6 Łyna Sępopol 17 31
7 DKS Dobre Miasto 17 26
8 Omulew Wielbark 17 25
9 Wilczek Wilkowo 17 22
10 Kłobuk Mikołajki 17 19
11 Victoria Bartoszyce 17 19
12 Czarni Olecko 17 16
13 Vęgoria Węgorzewo 16 15
14 Cresovia Górowo Iławeckie 17 13
15 LKS Różnowo 17 10
16 SKS Szczytno 17 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy