MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas






























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Concordia Elbląg 16 46 15 1 0 61-7 8 1 0 37-6 7 0 0 24-1
2 Motor Lubawa 16 35 11 2 3 25-11 7 0 1 16-4 4 2 2 9-7
3 GKS Wikielec 16 33 10 3 3 42-16 6 1 2 22-8 4 2 1 20-8
4 Mrągowia Mrągowo 16 32 10 2 4 37-12 7 2 1 20-5 3 0 3 17-7
5 Jeziorak Iława 16 30 10 0 6 43-29 5 0 3 22-18 5 0 3 21-11
6 (+14) Tęcza Biskupiec 16 29 9 2 5 43-19 6 1 2 35-9 3 1 3 8-10 1 3 1 0 1 3-0
7 (-1) Mamry Giżycko 16 29 9 2 5 30-20 3 2 2 17-11 6 0 3 13-9 1 0 0 0 0 0-3
8 (-1) MKS Korsze 16 27 8 3 5 33-23 4 2 3 18-11 4 1 2 15-12
9 Granica Kętrzyn 16 23 7 2 7 28-26 6 0 2 19-9 1 2 5 9-17
10 Zatoka Braniewo 16 20 6 2 8 29-24 6 1 1 24-7 0 1 7 5-17
11 Olimpia 2 Elbląg 16 18 5 3 8 20-34 4 1 4 12-12 1 2 4 8-22
12 Czarni Olecko 16 14 3 5 8 19-41 3 2 4 14-18 0 3 4 5-23
13 Rominta Gołdap 16 11 3 2 11 13-47 2 1 5 8-18 1 1 6 5-29
14 Unia Susz 16 8 2 2 12 16-51 2 2 4 12-20 0 0 8 4-31
15 Tęcza Miłomłyn 16 6 2 0 14 15-52 1 0 7 7-27 1 0 7 8-25 1 3 1 0 1 1-0
16 KS Drwęca 16 6 1 3 12 14-56 0 1 0 1-1 1 2 12 13-55 1 0 0 0 0 0-1
12345678910111213141516
1 Concordia Elbląg2-02-21-06-23-25-04-07-07-0
2 Motor Lubawa0-12-11-02-04-03-11-03-1
3 GKS Wikielec0-10-43-04-02-00-06-04-13-2
4 Mrągowia Mrągowo0-03-12-10-22-01-04-01-13-04-0
5 Jeziorak Iława0-51-73-10-14-16-13-15-1
6 Tęcza Biskupiec1-31-23-04-43-07-06-03-07-0
7 Mamry Giżycko0-21-10-32-13-34-07-1
8 MKS Korsze0-21-11-20-14-20-05-13-14-1
9 Granica Kętrzyn2-10-23-12-10-23-04-15-1
10 Zatoka Braniewo3-21-22-01-16-02-05-24-0
11 Olimpia 2 Elbląg1-20-01-40-11-04-20-13-12-1
12 Czarni Olecko0-70-23-21-21-11-06-01-31-1
13 Rominta Gołdap0-30-52-40-12-11-13-10-2
14 Unia Susz0-60-30-11-41-03-35-12-2
15 Tęcza Miłomłyn0-41-40-43-41-40-31-41-0
16 KS Drwęca1-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2018-11-24 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : Granica Kętrzyn
Ostatni mecz
Data: 2018-11-17 13:00
Kolejka: 16
Zatoka Braniewo : Czarni Olecko
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 16 46
2 Motor Lubawa 16 35
3 GKS Wikielec 16 33
4 Mrągowia Mrągowo 16 32
5 Jeziorak Iława 16 30
6 Tęcza Biskupiec 16 29
7 Mamry Giżycko 16 29
8 MKS Korsze 16 27
9 Granica Kętrzyn 16 23
10 Zatoka Braniewo 16 20
11 Olimpia 2 Elbląg 16 18
12 Czarni Olecko 16 14
13 Rominta Gołdap 16 11
14 Unia Susz 16 8
15 Tęcza Miłomłyn 16 6
16 KS Drwęca 16 6

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny