MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Concordia Elbląg 30 81 26 3 1 103-19 13 1 1 54-11 13 2 0 49-8
2 Motor Lubawa 30 66 21 3 6 62-30 13 0 2 34-15 8 3 4 28-15
3 Jeziorak Iława 30 65 21 2 7 87-41 11 1 3 44-23 10 1 4 43-18
4 GKS Wikielec 30 62 19 5 6 84-36 11 2 2 46-12 8 3 4 38-24
5 Mrągowia Mrągowo 30 55 17 4 9 61-30 10 3 2 31-10 7 1 7 30-20
6 Mamry Giżycko 30 49 14 7 9 52-39 7 5 3 30-21 7 2 6 22-18
7 MKS Korsze 30 48 14 6 10 55-47 7 4 4 29-17 7 2 6 26-30
8 Olimpia 2 Elbląg 30 42 13 3 14 51-60 8 1 6 25-25 5 2 8 26-35
9 Tęcza Biskupiec 30 39 12 3 15 68-55 8 1 6 49-22 4 2 9 19-33
10 (+21) Granica Kętrzyn 30 38 11 5 14 51-52 8 2 5 33-21 3 3 9 18-31
11 (-1) Zatoka Braniewo 30 35 9 8 13 55-50 8 3 4 36-17 1 5 9 19-33
12 Unia Susz 30 27 7 6 17 42-77 4 5 6 25-31 3 1 11 17-46 2 4 1 1 1 5-4
13 Rominta Gołdap 30 27 8 3 19 39-79 5 1 9 22-34 3 2 10 17-45 2 1 0 1 0 4-5
14 Czarni Olecko 30 23 5 8 17 33-71 3 4 8 18-33 2 4 9 15-38
15 KS Drwęca 30 16 4 4 22 37-101 3 2 10 24-46 1 2 12 13-55
16 Tęcza Miłomłyn 30 11 3 2 25 25-118 1 1 13 11-56 2 1 12 14-62
12345678910111213141516
1 Concordia Elbląg2-00-42-21-01-04-05-04-06-23-27-04-02-17-06-0
2 Motor Lubawa0-12-14-13-21-02-13-24-20-22-03-14-02-13-11-0
3 Jeziorak Iława0-52-01-73-13-16-16-10-14-13-04-12-22-05-13-1
4 GKS Wikielec1-10-10-43-02-14-00-03-03-22-04-14-06-03-211-0
5 Mrągowia Mrągowo1-20-01-13-10-22-04-02-13-01-03-03-21-14-03-0
6 Mamry Giżycko0-20-00-31-12-10-23-33-12-12-22-23-21-07-14-0
7 MKS Korsze0-21-11-24-21-10-11-03-00-14-23-15-10-04-12-2
8 Olimpia 2 Elbląg0-71-22-52-01-01-40-10-03-11-03-10-14-22-15-0
9 Tęcza Biskupiec1-31-20-31-31-23-04-42-34-23-03-06-07-07-06-0
10 Granica Kętrzyn2-32-11-30-23-11-10-23-02-11-10-23-14-15-16-1
11 Zatoka Braniewo1-12-03-21-22-31-21-11-34-02-02-06-01-14-05-2
12 Unia Susz1-22-30-31-10-60-11-42-03-11-03-33-31-12-25-1
13 Rominta Gołdap1-31-52-40-30-52-13-11-40-11-14-01-23-10-23-1
14 Czarni Olecko0-70-23-21-30-31-21-31-50-01-11-16-01-01-11-3
15 KS Drwęca0-61-21-02-60-12-61-22-12-71-13-34-11-33-41-3
16 Tęcza Miłomłyn0-40-92-61-40-40-01-41-43-40-30-51-50-21-21-0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2020-11-21 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : DKS Dobre Miasto
0     :     4
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 DKS Dobre Miasto 17 45
2 Orlęta Reszel 17 39
3 Rominta Gołdap 17 38
4 Śniardwy Orzysz 17 32
5 Wilczek Wilkowo 16 26
6 Żagiel Piecki 17 23
7 MKS Jeziorany 17 23
8 Czarni Olecko 17 21
9 Omulew Wielbark 17 21
10 Vęgoria Węgorzewo 17 20
11 Victoria Bartoszyce 17 19
12 Łyna Sępopol 16 19
13 SKS Szczytno 17 18
14 Jurand Barciany 17 17
15 Kłobuk Mikołajki 16 15
16 Cresovia Górowo Iławeckie 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy