MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas




























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Czarni Olecko 30 72 23 3 4 75-29 13 2 0 46-11 10 1 4 29-18
2 LKS Różnowo 30 62 19 5 6 94-44 12 1 2 56-20 7 4 4 38-24
3 Śniardwy Orzysz 30 59 18 5 7 66-40 11 3 1 41-14 7 2 6 25-26
4 Omulew Wielbark 30 51 15 6 9 47-42 9 5 1 27-15 6 1 8 20-27
5 Łyna Sępopol 30 49 15 4 11 67-64 11 2 2 45-26 4 2 9 22-38
6 SKS Szczytno 30 47 13 8 9 57-61 7 5 3 24-19 6 3 6 33-42
7 Warmia Olsztyn 30 46 13 7 10 58-45 6 4 5 27-24 7 3 5 31-21
8 Wilczek Wilkowo 30 43 13 4 13 52-55 9 1 5 33-28 4 3 8 19-27
9 Cresovia Górowo Iławeckie 30 42 12 6 12 49-45 8 4 3 34-19 4 2 9 15-26
10 Vęgoria Węgorzewo 30 41 12 5 13 58-60 7 3 5 34-29 5 2 8 24-31
11 Victoria Bartoszyce 30 37 10 7 13 64-59 6 3 6 35-25 4 4 7 29-34
12 Żagiel Piecki 30 29 8 5 17 58-73 6 1 8 38-37 2 4 9 20-36 2 2 0 2 0 4-4
13 Mazur Pisz 30 29 7 8 15 44-68 2 6 7 16-29 5 2 8 28-39 2 2 0 2 0 4-4
14 (+30) DKS Dobre Miasto 30 24 6 6 18 46-66 4 3 8 27-29 2 3 10 19-37
15 (-1) Granica Bezledy 30 23 6 5 19 51-84 5 1 9 26-32 1 4 10 25-52
16 (-1) Jurand Barciany 30 22 6 4 20 41-92 5 0 10 23-38 1 4 10 18-54
12345678910111213141516
1 Czarni Olecko2-24-12-12-17-11-03-03-04-21-01-14-03-04-25-0
2 LKS Różnowo1-14-02-41-03-01-22-17-35-24-12-05-12-110-37-1
3 Śniardwy Orzysz5-01-12-15-29-22-12-01-00-11-11-12-12-04-24-1
4 Omulew Wielbark1-00-12-11-12-20-03-21-03-13-23-02-12-02-22-2
5 Łyna Sępopol0-23-14-23-13-13-21-10-25-13-33-24-12-15-36-3
6 SKS Szczytno2-01-11-10-32-01-33-02-10-01-14-31-33-21-12-0
7 Warmia Olsztyn1-23-10-14-01-42-53-02-11-01-13-10-21-14-41-1
8 Wilczek Wilkowo0-20-40-22-03-12-11-13-11-41-05-31-55-35-04-1
9 Cresovia Górowo Iławeckie2-31-32-21-13-03-13-13-41-13-02-03-01-11-05-2
10 Vęgoria Węgorzewo0-46-41-42-12-32-41-20-01-15-32-04-02-14-02-2
11 Victoria Bartoszyce1-31-22-15-01-32-23-32-30-13-13-01-24-12-25-1
12 Żagiel Piecki0-22-91-32-010-32-41-00-42-31-22-42-24-03-16-0
13 Mazur Pisz0-40-31-00-13-11-12-30-00-00-33-52-22-21-31-1
14 DKS Dobre Miasto1-42-23-40-13-02-30-22-10-12-32-33-31-13-13-0
15 Granica Bezledy3-00-30-11-20-00-11-32-13-13-21-42-38-61-21-3
16 Jurand Barciany1-22-11-21-41-32-51-81-21-02-13-10-11-33-43-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2018-08-25 17:00
Kolejka: 4
Czarni Olecko : KS Drwęca
Ostatni mecz
Data: 2018-08-18 17:00
Kolejka: 3
Czarni Olecko : Motor Lubawa
0     :     2
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 3 9
2 Granica Kętrzyn 3 9
3 GKS Wikielec 3 7
4 Mrągowia Mrągowo 2 6
5 MKS Korsze 3 6
6 Motor Lubawa 3 6
7 Zatoka Braniewo 3 4
8 Tęcza Biskupiec 2 3
9 Jeziorak Iława 2 3
10 Rominta Gołdap 2 3
11 Mamry Giżycko 3 2
12 Olimpia 2 Elbląg 2 1
13 Czarni Olecko 3 1
14 Unia Susz 2 0
15 Tęcza Miłomłyn 3 0
16 KS Drwęca 3 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny