MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Czarni Olecko 30 72 23 3 4 75-29 13 2 0 46-11 10 1 4 29-18
2 LKS Różnowo 30 62 19 5 6 94-44 12 1 2 56-20 7 4 4 38-24
3 Śniardwy Orzysz 30 59 18 5 7 66-40 11 3 1 41-14 7 2 6 25-26
4 Omulew Wielbark 30 51 15 6 9 47-42 9 5 1 27-15 6 1 8 20-27
5 Łyna Sępopol 30 49 15 4 11 67-64 11 2 2 45-26 4 2 9 22-38
6 SKS Szczytno 30 47 13 8 9 57-61 7 5 3 24-19 6 3 6 33-42
7 Warmia Olsztyn 30 46 13 7 10 58-45 6 4 5 27-24 7 3 5 31-21
8 Wilczek Wilkowo 30 43 13 4 13 52-55 9 1 5 33-28 4 3 8 19-27
9 Cresovia Górowo Iławeckie 30 42 12 6 12 49-45 8 4 3 34-19 4 2 9 15-26
10 Vęgoria Węgorzewo 30 41 12 5 13 58-60 7 3 5 34-29 5 2 8 24-31
11 Victoria Bartoszyce 30 37 10 7 13 64-59 6 3 6 35-25 4 4 7 29-34
12 Żagiel Piecki 30 29 8 5 17 58-73 6 1 8 38-37 2 4 9 20-36 2 2 0 2 0 4-4
13 Mazur Pisz 30 29 7 8 15 44-68 2 6 7 16-29 5 2 8 28-39 2 2 0 2 0 4-4
14 (+30) DKS Dobre Miasto 30 24 6 6 18 46-66 4 3 8 27-29 2 3 10 19-37
15 (-1) Granica Bezledy 30 23 6 5 19 51-84 5 1 9 26-32 1 4 10 25-52
16 (-1) Jurand Barciany 30 22 6 4 20 41-92 5 0 10 23-38 1 4 10 18-54
12345678910111213141516
1 Czarni Olecko2-24-12-12-17-11-03-03-04-21-01-14-03-04-25-0
2 LKS Różnowo1-14-02-41-03-01-22-17-35-24-12-05-12-110-37-1
3 Śniardwy Orzysz5-01-12-15-29-22-12-01-00-11-11-12-12-04-24-1
4 Omulew Wielbark1-00-12-11-12-20-03-21-03-13-23-02-12-02-22-2
5 Łyna Sępopol0-23-14-23-13-13-21-10-25-13-33-24-12-15-36-3
6 SKS Szczytno2-01-11-10-32-01-33-02-10-01-14-31-33-21-12-0
7 Warmia Olsztyn1-23-10-14-01-42-53-02-11-01-13-10-21-14-41-1
8 Wilczek Wilkowo0-20-40-22-03-12-11-13-11-41-05-31-55-35-04-1
9 Cresovia Górowo Iławeckie2-31-32-21-13-03-13-13-41-13-02-03-01-11-05-2
10 Vęgoria Węgorzewo0-46-41-42-12-32-41-20-01-15-32-04-02-14-02-2
11 Victoria Bartoszyce1-31-22-15-01-32-23-32-30-13-13-01-24-12-25-1
12 Żagiel Piecki0-22-91-32-010-32-41-00-42-31-22-42-24-03-16-0
13 Mazur Pisz0-40-31-00-13-11-12-30-00-00-33-52-22-21-31-1
14 DKS Dobre Miasto1-42-23-40-13-02-30-22-10-12-32-33-31-13-13-0
15 Granica Bezledy3-00-30-11-20-00-11-32-13-13-21-42-38-61-21-3
16 Jurand Barciany1-22-11-21-41-32-51-81-21-02-13-10-11-33-43-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2021-11-20 13:00
Kolejka: 16
Naki Olsztyn : Czarni Olecko
4     :     3
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Rominta Gołdap 16 45
2 Tęcza Biskupiec 16 43
3 Żagiel Piecki 16 37
4 Rona 03 Ełk 16 31
5 Vęgoria Węgorzewo 16 28
6 Naki Olsztyn 16 26
7 MKS Jeziorany 16 23
8 Wilczek Wilkowo 16 22
9 Victoria Bartoszyce 16 19
10 Śniardwy Orzysz 16 19
11 Orlęta Reszel 16 19
12 Łyna Sępopol 16 16
13 Czarni Olecko 16 14
14 Pojezierze Prostki 16 11
15 Omulew Wielbark 16 9
16 KS Wojciechy 16 7

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy