MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas
































Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Czarni Olecko 30 72 23 3 4 75-29 13 2 0 46-11 10 1 4 29-18
2 LKS Różnowo 30 62 19 5 6 94-44 12 1 2 56-20 7 4 4 38-24
3 Śniardwy Orzysz 30 59 18 5 7 66-40 11 3 1 41-14 7 2 6 25-26
4 Omulew Wielbark 30 51 15 6 9 47-42 9 5 1 27-15 6 1 8 20-27
5 Łyna Sępopol 30 49 15 4 11 67-64 11 2 2 45-26 4 2 9 22-38
6 SKS Szczytno 30 47 13 8 9 57-61 7 5 3 24-19 6 3 6 33-42
7 Warmia Olsztyn 30 46 13 7 10 58-45 6 4 5 27-24 7 3 5 31-21
8 Wilczek Wilkowo 30 43 13 4 13 52-55 9 1 5 33-28 4 3 8 19-27
9 Cresovia Górowo Iławeckie 30 42 12 6 12 49-45 8 4 3 34-19 4 2 9 15-26
10 Vęgoria Węgorzewo 30 41 12 5 13 58-60 7 3 5 34-29 5 2 8 24-31
11 Victoria Bartoszyce 30 37 10 7 13 64-59 6 3 6 35-25 4 4 7 29-34
12 Żagiel Piecki 30 29 8 5 17 58-73 6 1 8 38-37 2 4 9 20-36 2 2 0 2 0 4-4
13 Mazur Pisz 30 29 7 8 15 44-68 2 6 7 16-29 5 2 8 28-39 2 2 0 2 0 4-4
14 (+30) DKS Dobre Miasto 30 24 6 6 18 46-66 4 3 8 27-29 2 3 10 19-37
15 (-1) Granica Bezledy 30 23 6 5 19 51-84 5 1 9 26-32 1 4 10 25-52
16 (-1) Jurand Barciany 30 22 6 4 20 41-92 5 0 10 23-38 1 4 10 18-54
12345678910111213141516
1 Czarni Olecko2-24-12-12-17-11-03-03-04-21-01-14-03-04-25-0
2 LKS Różnowo1-14-02-41-03-01-22-17-35-24-12-05-12-110-37-1
3 Śniardwy Orzysz5-01-12-15-29-22-12-01-00-11-11-12-12-04-24-1
4 Omulew Wielbark1-00-12-11-12-20-03-21-03-13-23-02-12-02-22-2
5 Łyna Sępopol0-23-14-23-13-13-21-10-25-13-33-24-12-15-36-3
6 SKS Szczytno2-01-11-10-32-01-33-02-10-01-14-31-33-21-12-0
7 Warmia Olsztyn1-23-10-14-01-42-53-02-11-01-13-10-21-14-41-1
8 Wilczek Wilkowo0-20-40-22-03-12-11-13-11-41-05-31-55-35-04-1
9 Cresovia Górowo Iławeckie2-31-32-21-13-03-13-13-41-13-02-03-01-11-05-2
10 Vęgoria Węgorzewo0-46-41-42-12-32-41-20-01-15-32-04-02-14-02-2
11 Victoria Bartoszyce1-31-22-15-01-32-23-32-30-13-13-01-24-12-25-1
12 Żagiel Piecki0-22-91-32-010-32-41-00-42-31-22-42-24-03-16-0
13 Mazur Pisz0-40-31-00-13-11-12-30-00-00-33-52-22-21-31-1
14 DKS Dobre Miasto1-42-23-40-13-02-30-22-10-12-32-33-31-13-13-0
15 Granica Bezledy3-00-30-11-20-00-11-32-13-13-21-42-38-61-21-3
16 Jurand Barciany1-22-11-21-41-32-51-81-21-02-13-10-11-33-43-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-05-25 17:00
Kolejka: 26
Czarni Olecko : Olimpia 2 Elbląg
Ostatni mecz
Data: 2019-05-18 16:00
Kolejka: 25
Mamry Giżycko : Czarni Olecko
1     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 25 71
2 Motor Lubawa 25 57
3 GKS Wikielec 24 52
4 Jeziorak Iława 25 52
5 Mamry Giżycko 25 45
6 Mrągowia Mrągowo 25 43
7 Tęcza Biskupiec 25 39
8 MKS Korsze 25 36
9 Granica Kętrzyn 25 34
10 Olimpia 2 Elbląg 25 33
11 Zatoka Braniewo 24 29
12 Czarni Olecko 25 22
13 Unia Susz 24 19
14 KS Drwęca 25 12
15 Rominta Gołdap 24 11
16 Tęcza Miłomłyn 25 10

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602