MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas




























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Czarni Olecko 19 45 14 3 2 48-16 7 2 0 27-6 7 1 2 21-10
2 LKS Różnowo 18 40 12 4 2 54-20 6 1 1 22-6 6 3 1 32-14
3 Łyna Sępopol 20 33 10 3 7 44-37 8 1 1 31-17 2 2 6 13-20
4 Śniardwy Orzysz 18 31 9 4 5 30-24 5 2 1 16-8 4 2 4 14-16 2 4 1 1 1 3-2
5 Cresovia Górowo Iławeckie 20 31 9 4 7 37-29 5 2 3 26-17 4 2 4 11-12 2 1 0 1 0 2-3
6 (+14) Wilczek Wilkowo 20 30 9 3 8 33-33 6 1 3 20-15 3 2 5 13-18 1 3 1 0 1 2-0
7 (-1) Omulew Wielbark 19 30 8 6 5 27-22 4 5 1 15-11 4 1 4 12-11 1 0 0 0 0 0-2
8 (-1) SKS Szczytno 18 28 8 4 6 35-37 3 2 3 11-12 5 2 3 24-25
9 Vęgoria Węgorzewo 19 27 8 3 8 33-38 5 3 3 22-21 3 0 5 11-17
10 Warmia Olsztyn 19 24 6 6 7 38-35 3 3 4 17-20 3 3 3 21-15
11 Mazur Pisz 19 23 6 5 8 30-41 2 3 4 8-15 4 2 4 22-26
12 Granica Bezledy 19 19 5 4 10 37-48 5 1 5 22-20 0 3 5 15-28
13 Victoria Bartoszyce 20 18 4 6 10 35-41 3 3 4 21-18 1 3 6 14-23 1 3 1 0 1 3-0
14 Żagiel Piecki 19 18 5 3 11 30-43 3 1 6 21-26 2 2 5 9-17 1 0 0 0 0 0-3
15 DKS Dobre Miasto 19 15 4 3 12 22-36 3 2 4 15-13 1 1 8 7-23
16 Jurand Barciany 18 12 3 3 12 22-55 3 0 6 13-23 0 3 6 9-32
12345678910111213141516
1 Czarni Olecko2-22-14-13-07-14-01-01-13-0
2 LKS Różnowo1-11-04-01-24-12-02-17-1
3 Łyna Sępopol0-23-13-15-13-24-15-33-33-22-1
4 Śniardwy Orzysz5-21-00-12-14-21-11-12-0
5 Cresovia Górowo Iławeckie2-31-33-02-23-41-13-13-13-05-2
6 Wilczek Wilkowo0-43-10-23-12-01-11-55-01-04-1
7 Omulew Wielbark1-00-11-12-12-20-02-23-22-02-2
8 SKS Szczytno1-11-12-13-00-31-31-32-0
9 Vęgoria Węgorzewo0-46-41-41-10-02-12-44-02-02-12-2
10 Warmia Olsztyn1-21-43-02-51-00-24-41-13-11-1
11 Mazur Pisz0-40-33-11-00-00-00-13-51-1
12 Granica Bezledy3-00-30-00-13-12-10-13-28-62-31-2
13 Victoria Bartoszyce1-30-12-32-23-13-31-22-23-04-1
14 Żagiel Piecki0-22-92-30-42-02-41-22-24-06-0
15 DKS Dobre Miasto2-20-12-10-12-32-31-13-13-0
16 Jurand Barciany1-21-31-21-42-11-83-13-10-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2018-04-21 17:00
Kolejka: 21
Wilczek Wilkowo : Czarni Olecko
Ostatni mecz
Data: 2018-04-14 16:00
Kolejka: 20
Czarni Olecko : LKS Różnowo
2     :     2
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Czarni Olecko 19 45
2 LKS Różnowo 18 40
3 Łyna Sępopol 20 33
4 Śniardwy Orzysz 18 31
5 Cresovia Górowo Iławeckie 20 31
6 Wilczek Wilkowo 20 30
7 Omulew Wielbark 19 30
8 SKS Szczytno 18 28
9 Vęgoria Węgorzewo 19 27
10 Warmia Olsztyn 19 24
11 Mazur Pisz 19 23
12 Granica Bezledy 19 19
13 Victoria Bartoszyce 20 18
14 Żagiel Piecki 19 18
15 DKS Dobre Miasto 19 15
16 Jurand Barciany 18 12

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny