MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Sekcje
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy












Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Czarni Olecko 30 72 23 3 4 75-29 13 2 0 46-11 10 1 4 29-18
2 LKS Różnowo 30 62 19 5 6 94-44 12 1 2 56-20 7 4 4 38-24
3 Śniardwy Orzysz 30 59 18 5 7 66-40 11 3 1 41-14 7 2 6 25-26
4 Omulew Wielbark 30 51 15 6 9 47-42 9 5 1 27-15 6 1 8 20-27
5 Łyna Sępopol 30 49 15 4 11 67-64 11 2 2 45-26 4 2 9 22-38
6 SKS Szczytno 30 47 13 8 9 57-61 7 5 3 24-19 6 3 6 33-42
7 Warmia Olsztyn 30 46 13 7 10 58-45 6 4 5 27-24 7 3 5 31-21
8 Wilczek Wilkowo 30 43 13 4 13 52-55 9 1 5 33-28 4 3 8 19-27
9 Cresovia Górowo Iławeckie 30 42 12 6 12 49-45 8 4 3 34-19 4 2 9 15-26
10 Vęgoria Węgorzewo 30 41 12 5 13 58-60 7 3 5 34-29 5 2 8 24-31
11 Victoria Bartoszyce 30 37 10 7 13 64-59 6 3 6 35-25 4 4 7 29-34
12 Żagiel Piecki 30 29 8 5 17 58-73 6 1 8 38-37 2 4 9 20-36 2 2 0 2 0 4-4
13 Mazur Pisz 30 29 7 8 15 44-68 2 6 7 16-29 5 2 8 28-39 2 2 0 2 0 4-4
14 (+30) DKS Dobre Miasto 30 24 6 6 18 46-66 4 3 8 27-29 2 3 10 19-37
15 (-1) Granica Bezledy 30 23 6 5 19 51-84 5 1 9 26-32 1 4 10 25-52
16 (-1) Jurand Barciany 30 22 6 4 20 41-92 5 0 10 23-38 1 4 10 18-54
12345678910111213141516
1 Czarni Olecko2-24-12-12-17-11-03-03-04-21-01-14-03-04-25-0
2 LKS Różnowo1-14-02-41-03-01-22-17-35-24-12-05-12-110-37-1
3 Śniardwy Orzysz5-01-12-15-29-22-12-01-00-11-11-12-12-04-24-1
4 Omulew Wielbark1-00-12-11-12-20-03-21-03-13-23-02-12-02-22-2
5 Łyna Sępopol0-23-14-23-13-13-21-10-25-13-33-24-12-15-36-3
6 SKS Szczytno2-01-11-10-32-01-33-02-10-01-14-31-33-21-12-0
7 Warmia Olsztyn1-23-10-14-01-42-53-02-11-01-13-10-21-14-41-1
8 Wilczek Wilkowo0-20-40-22-03-12-11-13-11-41-05-31-55-35-04-1
9 Cresovia Górowo Iławeckie2-31-32-21-13-03-13-13-41-13-02-03-01-11-05-2
10 Vęgoria Węgorzewo0-46-41-42-12-32-41-20-01-15-32-04-02-14-02-2
11 Victoria Bartoszyce1-31-22-15-01-32-23-32-30-13-13-01-24-12-25-1
12 Żagiel Piecki0-22-91-32-010-32-41-00-42-31-22-42-24-03-16-0
13 Mazur Pisz0-40-31-00-13-11-12-30-00-00-33-52-22-21-31-1
14 DKS Dobre Miasto1-42-23-40-13-02-30-22-10-12-32-33-31-13-13-0
15 Granica Bezledy3-00-30-11-20-00-11-32-13-13-21-42-38-61-21-3
16 Jurand Barciany1-22-11-21-41-32-51-81-21-02-13-10-11-33-43-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2022-06-18 17:00
Kolejka: 30
KS Wojciechy : Czarni Olecko
3     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Tęcza Biskupiec 30 82
2 Rominta Gołdap 30 79
3 Śniardwy Orzysz 30 61
4 Żagiel Piecki 30 56
5 Rona 03 Ełk 30 54
6 Vęgoria Węgorzewo 30 46
7 Victoria Bartoszyce 30 43
8 Wilczek Wilkowo 30 42
9 Naki Olsztyn 30 42
10 MKS Jeziorany 30 36
11 Orlęta Reszel 30 32
12 Czarni Olecko 30 32
13 Łyna Sępopol 30 31
14 Omulew Wielbark 30 23
15 Pojezierze Prostki 30 21
16 KS Wojciechy 30 13

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 21
Najnowszy użytkownik: Konrad Topolski
Partnerzy