MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy
























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Błękitni Pasym 30 75 23 6 1 118-30 13 2 0 69-16 10 4 1 49-14
2 Pisa Barczewo 30 65 20 5 5 73-35 12 2 1 47-10 8 3 4 26-25
3 Łyna Sępopol 30 55 15 10 5 81-55 10 4 1 49-28 5 6 4 32-27
4 Wilczek Wilkowo 30 49 14 7 9 64-60 7 4 4 35-26 7 3 5 29-34
5 Victoria Bartoszyce 30 47 14 5 11 60-50 7 4 4 30-19 7 1 7 30-31
6 Czarni Olecko 30 45 12 9 9 37-30 6 4 5 22-18 6 5 4 15-12
7 Mazur Pisz 30 42 12 6 12 54-62 8 1 6 28-31 4 5 6 26-31
8 Śniardwy Orzysz 30 41 13 2 15 44-69 6 1 8 22-30 7 1 7 22-39
9 Vęgoria Węgorzewo 30 40 11 7 12 61-58 5 3 7 31-28 6 4 5 30-30
10 Cresovia Górowo Iławeckie 30 39 11 6 13 51-47 7 4 4 31-18 4 2 9 20-29
11 Granica Bezledy 30 38 11 5 14 62-74 8 1 6 37-30 3 4 8 25-44 2 3 1 0 1 7-4
12 DKS Dobre Miasto 30 38 11 5 14 65-69 8 3 4 42-25 3 2 10 23-44 2 3 1 0 1 4-7
13 SKS Szczytno 30 35 10 5 15 37-50 6 2 7 22-21 4 3 8 15-29
14 GKS Dźwierzuty 30 24 6 6 18 36-78 4 4 7 24-34 2 2 11 12-44
15 MKS Ruciane-Nida 30 22 6 4 20 37-73 4 3 8 20-32 2 1 12 17-41
16 Pojezierze Prostki 30 18 4 6 20 34-74 3 5 7 15-24 1 1 13 19-50
12345678910111213141516
1 Błękitni Pasym5-14-24-04-31-13-09-03-15-111-05-02-26-23-24-1
2 Pisa Barczewo0-03-04-02-01-03-06-02-00-32-25-14-15-06-24-1
3 Łyna Sępopol0-62-26-02-13-03-36-23-33-13-22-25-13-14-14-3
4 Wilczek Wilkowo0-25-01-13-20-01-21-03-40-03-16-32-45-32-13-3
5 Victoria Bartoszyce2-21-10-22-20-21-11-31-31-02-02-12-04-16-05-1
6 Czarni Olecko2-01-22-20-21-22-10-22-32-02-23-02-20-01-02-0
7 Mazur Pisz1-61-34-13-20-12-10-51-32-14-33-02-02-20-23-1
8 Śniardwy Orzysz0-51-30-42-41-30-03-22-12-35-00-30-12-01-03-1
9 Vęgoria Węgorzewo4-41-30-40-10-11-41-30-06-13-42-10-04-15-14-0
10 Cresovia Górowo Iławeckie0-11-02-23-11-20-12-12-47-10-01-12-13-02-25-1
11 Granica Bezledy2-32-34-35-54-23-10-11-30-33-25-03-01-02-12-3
12 DKS Dobre Miasto1-31-03-33-45-41-17-35-00-30-04-20-16-01-05-1
13 SKS Szczytno0-51-30-00-35-00-12-20-11-02-00-36-20-14-01-0
14 GKS Dźwierzuty0-61-20-22-20-40-01-17-11-11-51-33-21-23-13-2
15 MKS Ruciane-Nida0-41-22-40-22-40-21-11-03-30-21-11-63-03-02-1
16 Pojezierze Prostki2-21-12-20-11-10-11-50-11-12-13-20-11-00-11-4
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2019-09-21 16:00
Kolejka: 8
Czarni Olecko : Błękitni Pasym
Ostatni mecz
Data: 2019-09-14 16:30
Kolejka: 7
Victoria Bartoszyce : Czarni Olecko
2     :     0
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 7 18
2 Orlęta Reszel 7 16
3 Łyna Sępopol 7 16
4 Rominta Gołdap 7 15
5 Śniardwy Orzysz 7 15
6 Omulew Wielbark 7 13
7 Żagiel Piecki 6 13
8 DKS Dobre Miasto 7 11
9 Victoria Bartoszyce 7 9
10 Wilczek Wilkowo 7 7
11 Vęgoria Węgorzewo 7 7
12 LKS Różnowo 6 7
13 Czarni Olecko 7 5
14 Kłobuk Mikołajki 7 4
15 Cresovia Górowo Iławeckie 7 3
16 SKS Szczytno 7 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy