MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Sponsorzy


























Tabela główna
Razem Dom Wyjazd Mecze bezpośrednie
Lp Herb Zespół M Pkt Z R P Bramki Z R P Bramki Z R P Bramki M Pkt Z R P Bramki
1 Błękitni Pasym 30 75 23 6 1 118-30 13 2 0 69-16 10 4 1 49-14
2 Pisa Barczewo 30 65 20 5 5 73-35 12 2 1 47-10 8 3 4 26-25
3 Łyna Sępopol 30 55 15 10 5 81-55 10 4 1 49-28 5 6 4 32-27
4 Wilczek Wilkowo 30 49 14 7 9 64-60 7 4 4 35-26 7 3 5 29-34
5 Victoria Bartoszyce 30 47 14 5 11 60-50 7 4 4 30-19 7 1 7 30-31
6 Czarni Olecko 30 45 12 9 9 37-30 6 4 5 22-18 6 5 4 15-12
7 Mazur Pisz 30 42 12 6 12 54-62 8 1 6 28-31 4 5 6 26-31
8 Śniardwy Orzysz 30 41 13 2 15 44-69 6 1 8 22-30 7 1 7 22-39
9 Vęgoria Węgorzewo 30 40 11 7 12 61-58 5 3 7 31-28 6 4 5 30-30
10 Cresovia Górowo Iławeckie 30 39 11 6 13 51-47 7 4 4 31-18 4 2 9 20-29
11 Granica Bezledy 30 38 11 5 14 62-74 8 1 6 37-30 3 4 8 25-44 2 3 1 0 1 7-4
12 DKS Dobre Miasto 30 38 11 5 14 65-69 8 3 4 42-25 3 2 10 23-44 2 3 1 0 1 4-7
13 SKS Szczytno 30 35 10 5 15 37-50 6 2 7 22-21 4 3 8 15-29
14 GKS Dźwierzuty 30 24 6 6 18 36-78 4 4 7 24-34 2 2 11 12-44
15 MKS Ruciane-Nida 30 22 6 4 20 37-73 4 3 8 20-32 2 1 12 17-41
16 Pojezierze Prostki 30 18 4 6 20 34-74 3 5 7 15-24 1 1 13 19-50
12345678910111213141516
1 Błękitni Pasym5-14-24-04-31-13-09-03-15-111-05-02-26-23-24-1
2 Pisa Barczewo0-03-04-02-01-03-06-02-00-32-25-14-15-06-24-1
3 Łyna Sępopol0-62-26-02-13-03-36-23-33-13-22-25-13-14-14-3
4 Wilczek Wilkowo0-25-01-13-20-01-21-03-40-03-16-32-45-32-13-3
5 Victoria Bartoszyce2-21-10-22-20-21-11-31-31-02-02-12-04-16-05-1
6 Czarni Olecko2-01-22-20-21-22-10-22-32-02-23-02-20-01-02-0
7 Mazur Pisz1-61-34-13-20-12-10-51-32-14-33-02-02-20-23-1
8 Śniardwy Orzysz0-51-30-42-41-30-03-22-12-35-00-30-12-01-03-1
9 Vęgoria Węgorzewo4-41-30-40-10-11-41-30-06-13-42-10-04-15-14-0
10 Cresovia Górowo Iławeckie0-11-02-23-11-20-12-12-47-10-01-12-13-02-25-1
11 Granica Bezledy2-32-34-35-54-23-10-11-30-33-25-03-01-02-12-3
12 DKS Dobre Miasto1-31-03-33-45-41-17-35-00-30-04-20-16-01-05-1
13 SKS Szczytno0-51-30-00-35-00-12-20-11-02-00-36-20-14-01-0
14 GKS Dźwierzuty0-61-20-22-20-40-01-17-11-11-51-33-21-23-13-2
15 MKS Ruciane-Nida0-41-22-40-22-40-21-11-03-30-21-11-63-03-02-1
16 Pojezierze Prostki2-21-12-20-11-10-11-50-11-12-13-20-11-00-11-4
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2019-11-23 13:00
Kolejka: 17
Kłobuk Mikołajki : Czarni Olecko
2     :     3
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Błękitni Pasym 17 45
2 Rominta Gołdap 16 40
3 Orlęta Reszel 17 34
4 Żagiel Piecki 17 33
5 Śniardwy Orzysz 17 32
6 Łyna Sępopol 17 31
7 DKS Dobre Miasto 17 26
8 Omulew Wielbark 17 25
9 Wilczek Wilkowo 17 22
10 Kłobuk Mikołajki 17 19
11 Victoria Bartoszyce 17 19
12 Czarni Olecko 17 16
13 Vęgoria Węgorzewo 16 15
14 Cresovia Górowo Iławeckie 17 13
15 LKS Różnowo 17 10
16 SKS Szczytno 17 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20
Najnowszy użytkownik: Ewa1602
Partnerzy