MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas






























Tabela główna
12345678910111213141516
1 Concordia Elbląg0-22-20-12-62-30-50-40-70-7
2 Motor Lubawa1-01-20-10-20-41-30-11-3
3 GKS Wikielec1-04-00-30-40-20-00-61-42-3
4 Mrągowia Mrągowo0-01-31-22-00-20-10-41-10-30-4
5 Jeziorak Iława5-07-11-31-01-41-61-31-5
6 Tęcza Biskupiec3-12-10-34-40-30-70-60-30-7
7 Mamry Giżycko2-01-13-01-23-30-41-7
8 MKS Korsze2-01-12-11-02-40-01-51-31-4
9 Granica Kętrzyn1-22-01-31-22-00-31-41-5
10 Zatoka Braniewo2-32-10-21-10-60-22-50-4
11 Olimpia 2 Elbląg2-10-04-11-00-12-41-01-31-2
12 Czarni Olecko7-02-02-32-11-10-10-63-11-1
13 Rominta Gołdap3-05-04-21-01-21-11-32-0
14 Unia Susz6-03-01-04-10-13-31-52-2
15 Tęcza Miłomłyn4-04-14-04-34-13-04-10-1
16 KS Drwęca1-1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2018-11-24 13:00
Kolejka: 17
Czarni Olecko : Granica Kętrzyn
Ostatni mecz
Data: 2018-11-17 13:00
Kolejka: 16
Zatoka Braniewo : Czarni Olecko
1     :     1
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 16 46
2 Motor Lubawa 16 35
3 GKS Wikielec 16 33
4 Mrągowia Mrągowo 16 32
5 Jeziorak Iława 16 30
6 Tęcza Biskupiec 16 29
7 Mamry Giżycko 16 29
8 MKS Korsze 16 27
9 Granica Kętrzyn 16 23
10 Zatoka Braniewo 16 20
11 Olimpia 2 Elbląg 16 18
12 Czarni Olecko 16 14
13 Rominta Gołdap 16 11
14 Unia Susz 16 8
15 Tęcza Miłomłyn 16 6
16 KS Drwęca 16 6

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny