MLKS Czarni Olecko
Czarni Info
Strona główna
Kontakt
Szukaj

Informacje o klubie:

Info
Galeria

Przydatne Linki:

Czarni Olecko - PZPN
PZPN
W-MZPN
DwaDoZera.pl
90minut
PiłkaNożna.pl
Nasza Liga
Wspierają nas




























Tabela główna
12345678910111213141516
1 Czarni Olecko2-21-41-21-21-70-10-30-32-40-11-10-40-32-40-5
2 LKS Różnowo1-10-44-20-10-32-11-23-72-51-40-21-51-23-101-7
3 Śniardwy Orzysz0-51-11-22-52-91-20-20-11-01-11-11-20-22-41-4
4 Omulew Wielbark0-11-01-21-12-20-02-30-11-32-30-31-20-22-22-2
5 Łyna Sępopol2-01-32-41-31-32-31-12-01-53-32-31-41-23-53-6
6 SKS Szczytno0-21-11-13-00-23-10-31-20-01-13-43-12-31-10-2
7 Warmia Olsztyn2-11-31-00-44-15-20-31-20-11-11-32-01-14-41-1
8 Wilczek Wilkowo2-04-02-00-21-31-21-11-34-10-13-55-13-50-51-4
9 Cresovia Górowo Iławeckie3-23-12-21-10-31-31-34-31-10-30-20-31-10-12-5
10 Vęgoria Węgorzewo4-04-64-11-23-24-22-10-01-13-50-20-41-20-42-2
11 Victoria Bartoszyce3-12-11-20-53-12-23-33-21-01-30-32-11-42-21-5
12 Żagiel Piecki2-09-23-10-23-104-20-14-03-22-14-22-20-41-30-6
13 Mazur Pisz4-03-00-11-01-31-13-20-00-03-05-32-22-23-11-1
14 DKS Dobre Miasto4-12-24-31-00-33-22-01-21-03-23-23-31-11-30-3
15 Granica Bezledy0-33-01-02-10-01-03-11-21-32-34-13-26-82-13-1
16 Jurand Barciany2-11-22-14-13-15-28-12-10-11-21-31-03-14-31-3
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Najbliższy mecz
Data: 2018-08-25 17:00
Kolejka: 4
Czarni Olecko : KS Drwęca
Ostatni mecz
Data: 2018-08-18 17:00
Kolejka: 3
Czarni Olecko : Motor Lubawa
0     :     2
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Concordia Elbląg 3 9
2 Granica Kętrzyn 3 9
3 GKS Wikielec 3 7
4 Mrągowia Mrągowo 2 6
5 MKS Korsze 3 6
6 Motor Lubawa 3 6
7 Zatoka Braniewo 3 4
8 Tęcza Biskupiec 2 3
9 Jeziorak Iława 2 3
10 Rominta Gołdap 2 3
11 Mamry Giżycko 3 2
12 Olimpia 2 Elbląg 2 1
13 Czarni Olecko 3 1
14 Unia Susz 2 0
15 Tęcza Miłomłyn 3 0
16 KS Drwęca 3 0

Pokaż więcej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 19
Najnowszy użytkownik: Czarny